2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne diyelim umarım duyumun doğrudur. kerem Tunçeri'nin gelmesi ile sadece iyi bir guard kazanmış olmayacağız. Bunun yanında yabancı hakkımızı başka pozisyonlara kaydırabiliriz...

sunter serkan erdoganla imzaladik bir onemli yerli oyuncuylada imza asamasindayiz heran imzalayabiliriz. el-amin'in yerine cok onemli bir lider guard alicaz. tutkunun hatta bekirin milli takima alinmamasina cok sasirdim dedi. telekom yetkiliside yatirimlarimiz her zaman surecek dedi. kaynak:baskent tv

Seckin Hasseli' Alıntı:
sunter serkan erdoganla imzaladik bir onemli yerli oyuncuylada imza asamasindayiz heran imzalayabiliriz. el-amin'in yerine cok onemli bir lider guard alicaz. tutkunun hatta bekirin milli takima alinmamasina cok sasirdim dedi. telekom yetkiliside yatirimlarimiz her zaman surecek dedi. kaynak:baskent tv

Asim Parsdir o.

Fatih Hısım' Alıntı:
[quote="Seckin Hasseli":3kakt26z]sunter serkan erdoganla imzaladik bir onemli yerli oyuncuylada imza asamasindayiz heran imzalayabiliriz. el-amin'in yerine cok onemli bir lider guard alicaz. tutkunun hatta bekirin milli takima alinmamasina cok sasirdim dedi. telekom yetkiliside yatirimlarimiz her zaman surecek dedi. kaynak:baskent tv

Asim Parsdir o.[/quote:3kakt26z]

bilmiyorum bende sonuna yetistim haberin tekrar verirse tam aktaririm buyuk ihtimal o olabilir cunku yabanci guard dedi kerem yerli !!!

kaya nın ne işi var bizim takımda hizipçi herif beşiktaşı mahfetti bu sene uleb den etti takımını. ayrıca pota altında yüreği kocaman olan adamlarımız var. uzak dursun...

transfere cok kotu basladik petra ispanyaya gitti , hoca belli degil , cenk akyolda gitti , 2 - 3 tane yerli oyuncu kaldi ve biz hala oldugumuz yerde sayiyoruz. bugun gorusme yapilmis olabilir ama imza atilmadigi ortada basketbol subesi demekki yeterince iyi calismiyor!!!

Kerem tunçeri olayı biraz sallamasyon geldi..niye diye sorarsanız
1-Keremin Askerlik sorunu
2-Murat özyerin kalmasının kesinleşmemesi
3-Bugün radyosporda asist programında Kerem tunçerinin Rusya ya gidebilecegini söyledi..

Murat Murathanoglu RadyoSpor daki Asist programında Türk Telokom , Kerem Tunçeri ile anlaşmış öle duydum dedi ne kadar dogru ne kadar yanlış bilemiycem .

Tunceri Telekom'a gidiyor buyuk olcude. Sonuc itibarıyle bir takımı sececek ve diger talipleri eli bos donecek, dunyanın kanunu :) Bjk Tt biz ve belki Efes istiyor galiba. Üçü alternatif oyuncu bakacak.

Başaltı dedigim oyuncuları kacırdıgımıza bu yuzden kızıyorum. Kerem'i niye Efes'e Tt'ye Rusya'ya kaptırdın diye kızamazsın... Oteki oyuncuları alıp almamakta secici biz olacaktık, neyse :)

Timur Saglam' Alıntı:
Tunceri Telekom'a gidiyor buyuk olcude. Sonuc itibarıyle bir takımı sececek ve diger talipleri eli bos donecek, dunyanın kanunu :) Bjk Tt biz ve belki Efes istiyor galiba. Üçü alternatif oyuncu bakacak.

Başaltı dedigim oyuncuları kacırdıgımıza bu yuzden kızıyorum. Kerem'i niye Efes'e Tt'ye Rusya'ya kaptırdın diye kızamazsın... Oteki oyuncuları alıp almamakta secici biz olacaktık, neyse :)

bjk bu sene kuculucek sponsordan 5 yillik ucreti pesin almislar gecen sene yonetim harcamis , artik yonetim cebinden vericek yeni sponsorda alamazlar 4 yil daha var o yuzden onlar cok kisitli ve play off icin mucadele edecekler. keremi alicaklarini sanmiyorum. birde menajerler bjk paralari gec veriyor diye olumsuz bakiyorlar her oyuncu gitmez ornek gaines parasini almasin dakkada firar !!!

Kerem Tunçeri den daha önemli olan bence yerli uzun , yerli guard ı Cüneyt ile doldurbiliriz ama yerli uzun için bir tek Kaya ve Cevher kaldı , Kerem Gönlüm ün Efes Pilsen ile sözleşmesi devam ediyor ve bence bırakmazlar onun için bence öncelik Kaya ya verilmeli büyük hedefler istiyorsak .

Kenan Inan' Alıntı:
Kerem Tunçeri den daha önemli olan bence yerli uzun , yerli guard ı Cüneyt ile doldurbiliriz ama yerli uzun için bir tek Kaya ve Cevher kaldı , Kerem Gönlüm ün Efes Pilsen ile sözleşmesi devam ediyor ve bence bırakmazlar onun için bence öncelik Kaya ya verilmeli büyük hedefler istiyorsak .
Kenan sende taktın bu sözleşmelere. Adam istemiyorsa Efes'i, ufak bir bonservisle de alınabilir. Rahat ol. ;)

Bir sitede gördüm Clay kod adlı biri şunu yazmış;

Galatasaray Kaya ve Kerem Tunçeri ile ilgileniyormuş , Kerem zormuş ama Kaya ile anlaşmak üzerelermiş.

Valla doğru ise çok iyi haber ama böyle adamalra güven olmaz,duydum ettim ile resmi site şart.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...