2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence takımın önceliği 2-3 numara olmalı.
Cemal, Huseyin, Milo, Polat şu an için yeterli.

Graves ve Gurovic in yedegi yok bana kalırsa şu anda. Erdem ve Murat Kaya 'dan hücum yönünde gerekli faydayı sağlayamıyoruz. Tufan'da ne zaman oynayabilecek tam bir muamma...

Ama hangi pozisyon olursa olsun yaşı genç sadece bu sezonluk değil önümüzdeki sezonda faydalanabileceğimiz bir oyuncu olsun. Yabancı oyuncularımız her sene değişiyor. Bu çok can sıkıcı...

Evet,Arkadaşlar belki üzüleceksiniz ama dün Koray Mincinözlü basın toplantısında tam 5 oyuncuyla görüştüğümüzü söyledi...Ve sonra gainesi bende begeniyorum,savaşcı mücadeleci bir oyuncu ama olmaması cok birşey farketmez...

Arkadaşlar söyleyiş tarzıda illede gaines demiyordu yani..

mazharozsoy' Alıntı:

Graves ve Gurovic in yedegi yok bana kalırsa şu anda. Erdem ve Murat Kaya 'dan hücum yönünde gerekli faydayı sağlayamıyoruz. Tufan'da ne zaman oynayabilecek tam bir muamma...

Ama hangi pozisyon olursa olsun yaşı genç sadece bu sezonluk değil önümüzdeki sezonda faydalanabileceğimiz bir oyuncu olsun. Yabancı oyuncularımız her sene değişiyor. Bu çok can sıkıcı...
Bence 2 - 3 numara için Reha Öz,Ersin Görkem den biri alınmalı . Böylece yabancı hakkımızı pota altında kullanmış oluruz .

Mustafa Kaya' Alıntı:
mazharozsoy' Alıntı:

Bence 2 - 3 numara için Reha Öz,Ersin Görkem den biri alınmalı . Böylece yabancı hakkımızı pota altında kullanmış oluruz .

öyle bir şansımız yok çünkü transfer sezonu bitti :)

Mustafa Kaya' Alıntı:
mazharozsoy' Alıntı:

Mustafa yerli transferi zamanı doldu.

Bu arada hep transfer transfer diyoruzda bu takım altyapıdan en son ne zaman adam gibi birini çıkardı. Eskiden Galatasaray'ın bir basketbol ekolu vardı. Ekol ün kelime anlamı okul. Alt yapıdan oyuncu istiyorum ben artık... Ruhumuz öldü ölecek. her sene 4 yabancı gönder yeni 4 tane al. Nereye kadar. Taşıma suyuyla değ,rmen dönmüyor...

koray hoca dün ilgilendiğimiz 5 isim var herşey olabilir demişti gaines gibi bi oyuncu istiyorum tabiki ama gaines gaines diye de ölmedim gibi bi açıklama yaptı

Eğer Gaines gelirse ve Milo da dönerse aynı tip iki oyuncumuz olacak. İkisi de oyun tarzı olarak aynı. Yaptıkları işler birbirine benzer. Milo'nun Gaines>'in özelliklerinin yanında bitirciliği ve oyun bilgisi var. Atletik yenetenekleri olmasa da bunu diğer yönleri ile kapatabilen bir oyuncu.
Bu yönden düşündüğümüzde Adeleke tercihi daha doğru olur. Adeleke, Gaines'e göre daha uzun ve kalıplı. Adeleke'yi rotasyonda Hüseyin'i rahatlatmak için kullanabiliriz. Ama aynı şeyler Gaines için geçerli değil. Gaines geçen sene Owens ile zaman zaman beraber oynadı fakat o zaman da bazen ciddi sıkıntılar oluşmuştu...
Bence Adeleke seçimi daha doğru olacaktır...

Bir aralar Daçka'nın 2.10 boyunda ABD'li pivotu vardı:Vincent Jones.Eminim hatırlayanlarınız vardı.Müthiş bi atlet,müthiş bi blokçuydu ve orta mesafe şutu da vardı.En zayıf yanı incecik fiziğiydi fakat takımımızda bu açığı kapatacak Milo,Cemal,Polat var zaten.Hala eski formundaysa çok işimize yarar diye düşünüyorum.2001-2002 sezonunda TBL'de en değerli oyuncu seçilmişti,1977 doğumlu ayrıca.Bu adam şimdi nerde ne yapıyor bilgisi olan varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...