2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar benim verdiğim başka bir owens özür dilerim..

Lakin eurobasket.com dan baktıgımda bc donetsk takımın kadrosunda göremedim..Acaba ayrıldımı?

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
Hakan Oksuz":95tl7lle]arkadaşlar benim verdiğim başka bir owens özür dilerim.. Lakin eurobasket.com dan baktıgımda bc donetsk takımın kadrosunda göremedim..Acaba ayrıldımı?[/quote] [url="http://www.eurobasket.com/team.asp?Cntry=Ukraine&Team=4709&Page=1' Alıntı:
http://www.eurobasket.com/team.asp?Cntr ... 709&Page=1[/url]

Bu linkte yer alıyor takım kadrosunda..[/quote:95tl7lle]

Koca sezon boyunca hiç üçlük kullanmayan bir forvet ve ortalamaları gayet iyi

Mustafa Yanar' Alıntı:
[quote="özcan çağlar":3r1k6znv]Şuan için bence alacağımız en iyi uzun Jeffrey Graves olabilir Adeleke yi bile alamadık ama J.Graves gelebilir sizce iyi bir uzun değilmi Graves
Ben Graves'i beğeniyorum, hem gelirse takımda 2 tane Graves'imiz olur :)[/quote:3r1k6znv]

Graves artık bizim için yetersiz playout oynicaksak yeniden alalım.

Alperen Kaplan' Alıntı:
O zaman yarı final oynamamış mı idik ligde ben mi yanlış hatırlıyorum??? :)

Ayrıca jeff ve tonio kuzen galiba değil mi?

Dogru söylüyorsunuz yarı final oynadıgımızı bende şimdi hatırladım.Özür dilerim fakat hala graves'in bizim oyuncumuz olamayacagı kanaatindeyim.

Yani,olamayabilir bence de...

:)

İki isim söyleyeceğim:

Biri Ira Clark,bir aralar sanırım Lübnan'da ya da Dubai'de idi... Bence bizde oynayabilecek bir oyuncu.

Bir diğeri de Donnel Harvey...
Mental olarak problemli olsa da Adeleke'den daha iyi bir oyuncu...

Bugünkü Vatan gazetesinde maddi kriz içerisindeki Zalgiris Kaunas'tan Paulius Jankunas ile anlaşmak üzere olduğumuzu yazmış. Gerçekten heyecan verici bir haber bence.. Litvanya milli takımında da oynuyor.. 2.03 boyunda.. Bu sene euroleague de 13.8 sayı 8 ribaunt ortalaması yakalamış.. 3- 4 numara oynuyor..Keşke olsa..Takımımıza sınıf atlattıracak bir oyuncu..1984 doğumlu..
Pürüz yaşanırsa eski efesli Woods ile anlaşabileceğimizi yazıyor aman onunla anlaşmayalım:)

Özgür Erdoğan' Alıntı:
Bugünkü Vatan gazetesinde maddi kriz içerisindeki Zalgiris Kaunas'tan Paulius Jankunas ile anlaşmak üzere olduğumuzu yazmış. Gerçekten heyecan verici bir haber bence.. Litvanya milli takımında da oynuyor.. 2.03 boyunda.. Bu sene euroleague de 13.8 sayı 8 ribaunt ortalaması yakalamış.. 3- 4 numara oynuyor..Keşke olsa..Takımımıza sınıf atlattıracak bir oyuncu..1984 doğumlu..
Pürüz yaşanırsa eski efesli Woods ile anlaşabileceğimizi yazıyor aman onunla anlaşmayalım:)
Bence ikisi de iyi oyuncular...
Yani Woods için yazıyorum daha çok millet genelde wood Loren Woods diyor ya onun için... :)

Özgür Erdoğan' Alıntı:

Loren Woods, şu anda çok başarılı bir grafik çiziyor Zalgiris'te.Euroleague'de 12.3 sayı,9 rib, 1.5 asist,1.4 top çalma gibi istatislikleri var. Geleceğini sanmıyorum ama gelirse takımımız lig de bir devrim yaratır.Paulius Jankunas'da çok önemli bir isim 4 numara eksikliğini çok rahat bir şekilde giderebiliriz.Hem rotasyon da genişler. Bu haberin gerçek olduğuna inanmıyorum eğer ki doğruysa 2 transferden hangisi gerçekleşirse gerçekleşsin kadro çok rahatlar. Hem hücum da hem savunma da daha etkili oluruz.Fakat Zalgiris bu oyuncuları neden bıraksın?

Burak Ceyhan' Alıntı:
[quote="Özgür Erdoğan":2lya9xwk]Bugünkü Vatan gazetesinde maddi kriz içerisindeki Zalgiris Kaunas'tan Paulius Jankunas ile anlaşmak üzere olduğumuzu yazmış. Gerçekten heyecan verici bir haber bence.. Litvanya milli takımında da oynuyor.. 2.03 boyunda.. Bu sene euroleague de 13.8 sayı 8 ribaunt ortalaması yakalamış.. 3- 4 numara oynuyor..Keşke olsa..Takımımıza sınıf atlattıracak bir oyuncu..1984 doğumlu..

Loren Woods, şu anda çok başarılı bir grafik çiziyor Zalgiris'te.Euroleague'de 12.3 sayı,9 rib, 1.5 asist,1.4 top çalma gibi istatislikleri var. Geleceğini sanmıyorum ama gelirse takımımız lig de bir devrim yaratır.Paulius Jankunas'da çok önemli bir isim 4 numara eksikliğini çok rahat bir şekilde giderebiliriz.Hem rotasyon da genişler. Bu haberin gerçek olduğuna inanmıyorum eğer ki doğruysa 2 transferden hangisi gerçekleşirse gerçekleşsin kadro çok rahatlar. Hem hücum da hem savunma da daha etkili oluruz.Fakat Zalgiris bu oyuncuları neden bıraksın?[/quote:2lya9xwk]

Habere göre bu oyuncular zaten ayrılmış. Maddi kriz içerisindeymiş Zalgiris ve oyuncular parasını alamıyormuş.. Woods iyi bir oyuncu olabilir ama bizim lige uyum sağlamadığını daha önce ve yine uyum sorunu olacağını düşünüyorum yoksa bu oyuncunun kalitesi tartışılmaz bu benim isteiğim Woods u sevmiyorum:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...