2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu iki oyuncudan hangisi gelirse gelsin hiçbir şekilde problem olmaz uyum konusunda ben eminim.Graves,Atkins Woods'un takıma uyum sağlamasını sağlar. Ne demişler üzüm üzüme baka baka kararır. :)

Özgür Erdoğan' Alıntı:
Bugünkü Vatan gazetesinde maddi kriz içerisindeki Zalgiris Kaunas'tan Paulius Jankunas ile anlaşmak üzere olduğumuzu yazmış. Gerçekten heyecan verici bir haber bence.. Litvanya milli takımında da oynuyor.. 2.03 boyunda.. Bu sene euroleague de 13.8 sayı 8 ribaunt ortalaması yakalamış.. 3- 4 numara oynuyor..Keşke olsa..Takımımıza sınıf atlattıracak bir oyuncu..1984 doğumlu..
Pürüz yaşanırsa eski efesli Woods ile anlaşabileceğimizi yazıyor aman onunla anlaşmayalım:)
Sizce İhtiyacımız 3-4 Numara'mı yoksa öncelikte olan diğer pozisyonlar mı ?

Jankunas

1218107005jankunassarunasmazeikabfl.jpg

Alperen Kaplan' Alıntı:
Kutay Abi sanırım Vatan'da haber çıkmış...

Biliyorum da acaba ne kadar doğru anlamında yazdım .Doğru olduğunu pek sanmıyorum .Ben de 4 -5 oynayacak bir oyuncudan yanayım aslında ama geliyorsa hayır demezdim .

Transfer haberlerini artık yazmama kararı almıştım, yazmıyorum da basında bir isim çıkmadan. Çıkan isimleri soruyorum sadece. Bu isimleri de sordum.

"Şu an için böyle birşey yok Kerem" dendi. Ben bu sözü her yere çekerim :)

Maksat heyecan vermek olsun size :)

İnsanları sıkmanın anlamı yok. Zaten sakatlardan dolayı sıkıntılı herkes. İşlerini yapsınlar, biz de bekleyelim.

ben loren woodsun bize katkı saglayacagı inancında degilim pekte begenmem oyun stilini tarzını falan...ama diger litvanyalı oyuncu hakkında pek bi bilgim yok ama litvanyalı olması basketbol anlamında bazı ipuçları verebilir insana oyun bilgisi şutu...umarım bunca beklemeye deger oyuncu alırız...

Kerem Abi; bilirsin Benjamin Linus ne demiş ; I always have a plan...

Bizim şubenin başına bir Benjamin lazım :)

Josh Powell diyorum...

özcan çağlar' Alıntı:
Kambala tekrar basketbol oynamaya başladı sanırım ikinci ligde bi takımda o gelse gerçekten müthiş olur
Kambala hiç bir takımla anlaşmadan önermiştim onu ama o zaman forumda istemeyenler ağırlıklı olmuştu kambalayı kambala şu an Rusya 1.liginde oynuyor 2.lig değil
Rusya da ENISEY KRASNOYARSK takımında oynuyor ve oldukça formda kambala tam bizim ilacımız olacak pivottu çok önermiştim ama hiç düşünülmedi sanırım
Takımında henüz 6 maç oynamasına rağmen takımının en skorer oyuncusu konumunda şu an 18.3 sayı 6.7 ribaund ortalamalarıyla oynamakta son maçında lokomotiv Rostova karşı 34 dakika sahada kalıp 42 sayı atmış 13 te ribaund almış 15/21 2 sayı 12/15 serbest atış yüzdeleriyle oynamış

Jankunas olayı gerçekten doğruysa çok faydalı olur kendisi benm fantasy euroleague takımımın önemli oyuncularındandır

Ben Vatan'da çıkan haberin doğru olduğuna inanıyorum, Gökmen Özdemir şubeyi çok yakından takip eden biri.

Ben Loren Woods'un stilini pek seven biri değilim. Boyunu ve fiziğini yeterince kullandığını düşünmüyorum. Zaten geçen sene Efes'te bazı sorunlar yaşamıştı. Ama gelirse katkı sağlayabilir.
Zalgiris'in ekonomik sorunlar yaşadığı zaten daha önce de söyleniyordu. Hatta Willie Deane için de yanılmıyorsam benzer haberler çıkmıştı. O yüzden haberlerin doğruluk payı olabilir...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Ben Vatan'da çıkan haberin doğru olduğuna inanıyorum, Gökmen Özdemir şubeyi çok yakından takip eden biri.

Benim anladığım bu oyuncuları bize önerdiler abi menejerler. Gazeteye de onlar verdi bence. Yani biz istemedik. Bu benim tahminim ama. Kimse bu konuda birşey demedi. Sadece öngörüm böyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...