2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi banvitin macına gidiyorum bakalım yeni transfer andre brown nasıl birşeymiş tabi hayranı olduğum crispin ve lance de oynayacaklar:)

Jankunas: istatistik
http://www.eurobasket.com/player.asp?Cn ... erID=48904

Jankunas:VIDEO

http://nl.youtube.com/watch?v=mWpvsWHaJ_M

Hic izlemedigim bir oyuncu, Istatistikleri iyi gozukuyor.
Videoda ise savasci ve reboundcu gozukuyor.
Henuz 24 yasinda, 2.04 boyunda.
Euoroleague tecrubesi var.
Aradigimiz kan olarak dusunuyorum.

Oyun stili video ve istatistikler'e gore zizic'e benziyor artisi ucluk kulaniyor olmasi.
Ozellikle beni Litvanyali olmasi ve basketbol'u iyi bilmesi heyecanlandiriyor.
Insallah yonetim ilgileniyordur Jankunas ile ve zorda olsa Galatasaray formasini giydiririz.

Sedat Unal' Alıntı:
Şimdi banvitin macına gidiyorum bakalım yeni transfer andre brown nasıl birşeymiş tabi hayranı olduğum crispin ve lance de oynayacaklar:)
Andre Brown banvite çok büyük katkı sağlar bence.Zaten baNvitin yabancı transferinde başarısız olduğu çok nadirdir.Hatta Mokongo dışında hatırlamıyorum.
(Harvey,Adeleke,Perry,Aguido,Radoseviç,Lance williams,Crispin...)

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
[quote="Sedat Unal":1z0fy9ts]Şimdi banvitin macına gidiyorum bakalım yeni transfer andre brown nasıl birşeymiş tabi hayranı olduğum crispin ve lance de oynayacaklar:)
Andre Brown banvite çok büyük katkı sağlar bence.Zaten baNvitin yabancı transferinde başarısız olduğu çok nadirdir.Hatta Mokongo dışında hatırlamıyorum.
(Harvey,Adeleke,Perry,Aguido,Radoseviç,Lance williams,Crispin...)[/quote:1z0fy9ts]
Augudio uyum sağlayamadı fakat... :)

Salih GOZMEN' Alıntı:
Jankunas: istatistik
http://www.eurobasket.com/player.asp?Cn ... erID=48904

Jankunas:VIDEO

http://nl.youtube.com/watch?v=mWpvsWHaJ_M

Hic izlemedigim bir oyuncu, Istatistikleri iyi gozukuyor.
Videoda ise savasci ve reboundcu gozukuyor.
Henuz 24 yasinda, 2.04 boyunda.
Euoroleague tecrubesi var.
Aradigimiz kan olarak dusunuyorum.

Oyun stili video ve istatistikler'e gore zizic'e benziyor artisi ucluk kulaniyor olmasi.
Ozellikle beni Litvanyali olmasi ve basketbol'u iyi bilmesi heyecanlandiriyor.
Insallah yonetim ilgileniyordur Jankunas ile ve zorda olsa Galatasaray formasini giydiririz.

abi herseyden ote yuzde 80 serbest atıs atması bile ayrıyetten yüz güldürür :D

Yerli oyuncu rotasyonunun dar olduğunu sene başında geç kalındığından
hep bahsettik Cenk,Engin,Ersin ve Serhat Büker ve ismini hatırlamadığım
bir kaç yerli oyuncudan bahsettik ama hiçbiri gerçekleşmedi.
Elimizde ki Altay 3 sezondur bir sıçrama yapamadı Ali Can ve Teoman'da iyi
olsaydı M.Özyer ve Koray Hoca şans verirdi.Sadece benchte 12 kişilik kadroyu tamamlıyorlar bu oyuncuların yerine 2.ligin iyi yerli oyuncuları alınabilir.
Şuan 2.ligte Bornova Belediyesi fırtınası esiyor bu sezon 2.lige geldiler yabancısız 0/0 100 yerli oyuncularla kadrolarında Serdar Yavuz var geçen sezon Bursa Basket'te 4 sayı ortalaması vardı bu sezon 17 sayı ortalaması
5 asistle oynuyor.Tofaş'ta eski oyuncumuz Cihad Şahin 8 sayı ortalaması var bizi playaut maçlarında ipten almıştı. İTÜ'de Derya Yannıer 8 sayı ortalaması var bu 3 oyuncu Altay,Ali Can ve Teoman'dan daha çok katkı yaparlar.

Fahri Elmas' Alıntı:
Jankunas önemli ve çok faydalı olacak bir oyuncu ama bence sadece Jankunas ı almak yetmez ( ki almak çok zor zaten) mutlaka ama mutlaka sırtı dönük oynayabilen sert bir amerikalı bulmamız lazım.
Örn: Lance Willams

Bu arada dün telekom maçındaydım Hakan köseoğlu kariyer maçını oynadı. Adeta calderon gibi oynadı. Bence yeterli olgunluğa ulaşmış lise takımındayken de izlemiştim onu tek eskiği şutu ve bazen zorlama paslarıydı ama kendini çok geliştirmiş. Gelecek sene için mutlaka kadromuza katmalıyız bence Türkiye de o düzeyde başka bir yerli oyun kurucu alamayız. Ayrıca Mutlu Aknıpar da çok iyi bu sene, seneye onu da düşünmeliyiz. Telekom için büyük kayıp olmaz ama bizim için önemli kazanç olur.

traktorde olabilir(all-star mvpsi)

Alperen Kaplan' Alıntı:
[quote="Sedat Unal":1r7g6gzo]Şimdi banvitin macına gidiyorum bakalım yeni transfer andre brown nasıl birşeymiş tabi hayranı olduğum crispin ve lance de oynayacaklar:)

Ohhoooo!!!

Sıkı geliyoruz dostum mağlup edeceğiz İnşallah sizi... :p[/quote:1r7g6gzo]

Biz galatasaray sevdalısıyız dostum banviti sehrimin takımı oldugu için destekliyorum tabiki tek isteğim bu hafta banvit'i yenmek bu arada yeni transfer andre brown iyi bir oyuncu ribauntlarda etkili yinede kazanırız umarım.

Jankunas konusunda bize gelme ihtimali olarak epey düşük görüyorum . Çünkü adamın zaten bonservis problemi var , kaldı ki sezon ortasında böyle bir oyuncuyu getirmek maddi anlamda epey yük ister . Ha kaynak yarattıysa yönetim onu bilemem ama Adeleke'yi vs bile şu ana kadar getiremediğimiz bir dönemde Jankunas gibi her yıl milli takım kadrosunda yer alan ve her yıl Euroleague oynayan bir adamı getirmemiz çok zor görünüyor şahsen .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...