2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yakın geçmişte gündemimizde olan isimlerden Kerem Tunçeri´nin Cumhuriyet gazetesine verdiği röportajdan;

Ardından Türkiye´den teklifler almaya başladınız...

Evet... Efes Pilsen, Fenerbahçe Ülker, Galatasaray C.C. Tekliflerle geldi. Ama ben Efes Pilsen´e geri dönmeyi istedim. Çünkü 20 yaşındayken Galatasaray´dan Efes´e gelmiştim ve burada çok şey öğrenmiştim. Galatasaray´da amatör gibiydik, paralar ödenmiyordu, Orhun Ene´yle birlikte Türk oyuncular yürekten oynuyordu. Ama Efes bambaşka bir yerdi. Profesyonellik nedir bunu öğrendim. Şampiyonluklar yaşadım, Final Four oynadım. Sonuçta çok şey yaşadığım, çok şey gördüğüm yere dönmek istedim...

Onur Yavuz' Alıntı:
Yakın geçmişte gündemimizde olan isimlerden Kerem Tunçeri´nin Cumhuriyet gazetesine verdiği röportajdan;

Evet... Efes Pilsen, Fenerbahçe Ülker, Galatasaray C.C. Tekliflerle geldi. Ama ben Efes Pilsen´e geri dönmeyi istedim. Çünkü 20 yaşındayken Galatasaray´dan Efes´e gelmiştim ve burada çok şey öğrenmiştim. Galatasaray´da amatör gibiydik, paralar ödenmiyordu, Orhun Ene´yle birlikte Türk oyuncular yürekten oynuyordu. Ama Efes bambaşka bir yerdi. Profesyonellik nedir bunu öğrendim. Şampiyonluklar yaşadım, Final Four oynadım. Sonuçta çok şey yaşadığım, çok şey gördüğüm yere dönmek istedim...

Profesyonelliğe karşı Metin Oktay diyesim geliyor
Profesyonellik paranı zamanında almak mı Kerem bey !!!!:mad:

Zizicin ayrılmasından beri bir uzun transferi bekliyoruz. Şu anki kadroyu baktığımızda uzun rotasyonumuz: Hüso-Cemal-Milo-Polattan oluşmakta. Koray hoca bu oyunculardan ikisini duruma göre kombine edip oynatıyor. Hüseyinin skor gücü, hazır Milonun pis işleri yapması, Cemalin rakip pota altında yırtıcılığı, Polatın da dışarı çıkarak attığı 3lükleri! var.Ancak ewe maçında rakibe fazla hucüm ribaundu kaptırdık. Belki Milonun düzelmesi bu açığımızı biraz kapayacak.

Benim değinmek istediğim oyle ya da boyle uzun oyuncularımız katkı veriyor. Ancak small forvet mevkinin Gurovicin kötü performansı, Erdemin de kısıtlı katkı vermesi sonucu aksayan bir bölge olduğunu düşünüyorum.
Gurovicin bir yıldız olması(ve oyle de ucret alması) yeni bir 3 numara transferini imkansız hale getiriyor.

Boşuna konuşmuyoruz arkadaşlar :) Bir şey biliyoruz da konuşuyoruz. Yoksa adı Galatasaraylı olan bir sürü insan var. Her birine başlık açabiliriz ama sonuç bundan farklı olmaz.

Onur Yavuz' Alıntı:

Parası neyse verelimde bir daha kulübün önünden geçmesin diyesim geliyor.Efes maçını çok istiyorum.

Sayın Kerem Tunçeri, sizce profosyonelliğin tanımı nedir ? Galatasaray'ı tercih etmeme sebebiniz nedir ? Dolu tribünlere oynamaktansa, boş tribünlerde oynamayı tercih etmenizin tek sebebi ücret konusu mu ? Galatasaray taraftarı sizi çok büyük sevgiyle beklerken, sizin Galatasaray'a gelmemeniz ve Cumhuriyet gazetesinde vermiş olduğunuz demeçle Galatasaray taraftarını hayal kırıklığı yaşattığınızı biliyor musunuz ?

Saygılarımla...

Burak Barut...

Sorumu sordum...

Salih GOZMEN' Alıntı:
Patrick Ewing Jr,Reno Bighorns
Ucuncu tercihim. Patrick Ewing jr. Babasi eski basketbolcu. Kendisi cok iyi bir oyuncu. iki mactir oynamiyor nbdl'de Coach tercihi tarafindan. Atletik bir oyuncu. Ncaa finalerinde smac yarismasina katilmis bir oyuncu.

istatistik: Patrick Ewing Jr
http://www.nba.com/dleague/playerfile/i ... k_ewing-jr
Nbdl'de smac yarismasina katilacak. Rakiplerinden biri ise Gecen sezon Fulkerden tanidigimiz James White. Gecen sezonun nbdl smac sampiyonu Brent petway. ve Keith Clark smac yarismasina katilan diger isimler.
Justin verirse takip edecegim. Umarim guzel bir smac yarismasi olur ve kazanan Patrick Ewing Jr olur.

Bundan sonra Kerem Tunçeri'yi istemek hata olur.Biz seni Galatasraylılığın(!) için sevmiştik ama meğerse değilmişsin.Sen git Efes Pilsen'de 4. oyun kurucu,profesyonelce final four peşinde koş ve paranıda al !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...