2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emre Evren İçöz' Alıntı:
Aslan'ın kritik seçimi!

Galatasaray Cafe Crown'da transfer arayışları sürerken Sarı - Kırmızılılarda cuma günü yaşanacaklar oldukça önemli...

Galatasaray Cafe Crown'da transfer arayışları sürüyor. Uzun oyuncu rotasyonuna bir oyuncu almak isteyen hatta uygun olursa bir kısa oyuncu daha isteyen Sarı - Kırmızılılarda cuma günü kritik bir gün olacak.

Bir yandan Teknosa Türkiye Kupası için Antalya BŞB. maçına konsantre olacak Aslan, bir yandan da teklif verdiği bir oyuncudan yanıt alacak. NBDL'de oynayan bu oyuncunun vereceği yanıta göre bu kez gözler BC Kyiv'e çevrilecek. Ekonomik kriz nedeniyle oyuncularını serbest bırakan Ukrayna ekibinde Jovo Stanojevic, Clay Tucker, Kenan Bajramovic ve Scoonie Penn gibi isimlerin mercek altına alınabileceği ve buradan bir ya da iki oyuncunun alınma ihtimalinin de olduğu öne sürüldü.

uygun olursa bir kısa oyuncu ? atkinste bir problemmi var?

Merhaba Arkadaşlar. Öncelikle siteye yeni üye oldum.Ama uzun zamandır takip etmekteyim.Umarım aranıza kabul edersiniz.

Birçok isim ortaya atılıp duruyor Jankunas,Boisa,Bajramovic vs. artık bu saatten sonra gelecek her oyuncuya destek olmamız gerekicek.Ortaya çıkan isimlerle ilgili kendi fikrim ise daha önce birkaç maçını izlediğim Paulius Jankunas'ın takımımıza gelmesi. Çok iyi bir oyuncu.Savaşçı ve basketbol zekası olarak üst düzeyde bir oyuncu.Tipik Litvanyalı :) Ama gelebileceğini sanmıyorum özellikle euroleaguedeki performansından sonra Euroleague seviyesindeki büyük takımlara gidebilir diye düşünüyorum.

Bajramovic'e gelince daha önce sadece isim olarak tanıyordum.Bize karşı oynanan maçta izleme şansını yakaladım.Oyununu beğendim.Ama aklıma Burak Barut arkadaşımızın söylediği gibi Sırp Gurovic ve Bosnalı oyuncu olayı geldi.Çok büyük bir sorun yaşanacağını tahmin etmiyorum fakat öyle bir sorun olursa takımımızı çok derinden etkileyebilir.
Umarım Türkiye Kupasından sonra bizim için en yararlı transferi gerçekleştirirz ve gerçekten level atlarız.

Bu arada basketdergisinin haberinde NBDL'de oynayacak oyuncunu vereceği cevaba göre hareket edilicek denmiş.Bu oyuncu umarım Pops Mensah-Bonsu'dur :)

Bugün yoldaydım hep bu yüzden ilgilenemedim. Bu haberlerin ayrıntısını öğrenip gerekenleri yazıp diğer gerekenleri de yapacağım merak etmeyin.

İlgilendiğimiz 1 oyuncu var bunun dışında Bosnalıymış, Bajramovicmiş, Pennmiş gibi haberler tamamen oyuncular boşa çıktığı için uydurulmuş şeylerdir. İlgilendiğimiz oyuncuyla anlaşamazsak mutlaka ki gündeme gelebilecek bir isim Bajramovic ama şu anda öyle birşey kesinlikle yok. Yukarıdaki arkadaşımızın da yazılar yazdığı sitenin uydurması. Diğer siteler de herhalde oradan etkilendiler.

Burada bu tür spekülasyon yaratanlara bundan sonra kesinlikle izin vermeyeceğiz. İnsanları boş yere ümitlendiriyorsunuz yada hayal kırıklığına uğratıyorsunuz. Bu size hiçbir şey kazandırmaz sadece kendinizi tatmin edersiniz.

Kerem SEÇER' Alıntı:
İlgilendiğimiz 1 oyuncu var bunun dışında Bosnalıymış, Bajramovicmiş, Pennmiş gibi haberler tamamen oyuncular boşa çıktığı için uydurulmuş şeylerdir. İlgilendiğimiz oyuncuyla anlaşamazsak mutlaka ki gündeme gelebilecek bir isim Bajramovic ama şu anda öyle birşey kesinlikle yok. Yukarıdaki arkadaşımızın da yazılar yazdığı sitenin uydurması. Diğer siteler de herhalde oradan etkilendiler.

Burada bu tür spekülasyon yaratanlara bundan sonra kesinlikle izin vermeyeceğiz. İnsanları boş yere ümitlendiriyorsunuz yada hayal kırıklığına uğratıyorsunuz. Bu size hiçbir şey kazandırmaz sadece kendinizi tatmin edersiniz.
kerem abi teşekkürler ilgilendigimiz oyuncunun kim oldugunu da ogrenebilirsen bizi cok mutlu edersin saygılar

Yukarıdaki yazımdan sonra turkbasket'ten uyarı geldi bana :)

Kaynakları Ukrayna medyasıymış :) Hani o aşağıdaki kullanıcı yorumları var ya :)

G.Saray'dan Bajramovic sürprizi

Maddi sorunlar nedeniyle Ukrayna'nın BC Kyiv takımından ayrılması beklenen Bosnalı power forvet Kenan Bajramovic'in Türkiye'ye transfer olacağı iddia edildi. Ukrayna medyası nda çıkan haberlere göre uzun süredir alacakları nı tahsil edemeyen Bajramovic içinTürkiye'den Galatasaray Cafe Crown başta olmak üzere birkaç kulübün devrede. Bosnalı oyuncunun da, bu tekliflere sıcak baktığı ancak kesin kararını önümüzdeki günlerde vereceği öğrenildi.

sabah gazetesi

İspanya Ligi ACB'de geride kalan 21 hafta sonunda 5 galibiyetle 15.sırada yer alan Zaragoza, iyi bir uzun oyuncuyu kadrosuna katmak için düğmeye bastı.

Ligde oldukça kötü bir performans sergileyen ve bir an önce alt sıralardan kurtulmak isteyen İspanyol ekibinin, Zalgiris Kaunas'da forma giyen Amerikalı Loren Woods ve sezona Joventut Badalona'da başlayan ancak sakatlık sorunlar nedeniye bu ekip tarafından serbest bırakılan İngiliz Pops Mensah Bonsu için devrede olduğu ve önümüzdeki günlerde bu iki oyuncudan birini kadrosuna katabileceği ifade edildi.

Öte yandan bir diğer İspanyol ekibi Unicaja Malaga'nın, Zadar'dan ayrılması beklenen Bulgar pivot Dejan Ivanov 'u kadrosuna katmak için girişimlerde bulunduğu gelen haberler arasında.

Turkbasket

Kenan Bajramovic bize gelirse iyi olur.Avrupa maçındaki performansı iyiydi.Avrupa tecrübesi de var.Ama Koray hoca savaşacak atletik bir pivot demişti Bajramovic bu tipte bir pivot mu?

Mehmet Can ILIMAN' Alıntı:
Kenan Bajramovic bize gelirse iyi olur.Avrupa maçındaki performansı iyiydi.Avrupa tecrübesi de var.Ama Koray hoca savaşacak atletik bir pivot demişti Bajramovic bu tipte bir pivot mu?
Bayramovic pivot mu :) İşte tüm sorun orda..

Umut Erdem' Alıntı:
[quote="Mehmet Can ILIMAN":3sbu9pjo]Kenan Bajramovic bize gelirse iyi olur.Avrupa maçındaki performansı iyiydi.Avrupa tecrübesi de var.Ama Koray hoca savaşacak atletik bir pivot demişti Bajramovic bu tipte bir pivot mu?
Bayramovic pivot mu :) İşte tüm sorun orda..[/quote:3sbu9pjo]
Pivot diye biliyordum.4 numara mı oynuyor?

Bajramovic power forvet oynuyor yani 4 numara ama yeri gelince pivot'ta oynayabilir. Fiziği ve fundemental'ı yeterli bunun için. Zaten Koray hoca'da hem 4 hemde 5 oynayabilecek bir oyuncu düşündüklerini söylemişti..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...