2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Umut Erdem' Alıntı:
Bana göre bayramovic tipik bir 3 numaradır..Egerki 5 numara oynatmaya kalkalım defansı cok zayıf oldugu için problem çıkar....

Başka biriyle karıştırıyor olabilirsin, 3 numara oynayamaz asla. Zaten Kyiv'de Jovo ile birlikte pota altını domine eden iki isimden biriydi. 3 numara için çok ağır kalır, Ukrayna'daki maçta çoğu kez Hüseyin ile eşleşip basket fauller yaptırmıştı, maçı izleyen arkadaşlar hatırlayacaktır..

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
[quote="Umut Erdem":19omu2cc]Bana göre bayramovic tipik bir 3 numaradır..Egerki 5 numara oynatmaya kalkalım defansı cok zayıf oldugu için problem çıkar....

Başka biriyle karıştırıyor olabilirsin, 3 numara oynayamaz asla. Zaten Kyiv'de Jovo ile birlikte pota altını domine eden iki isimden biriydi. 3 numara için çok ağır kalır, Ukrayna'daki maçta çoğu kez Hüseyin ile eşleşip basket fauller yaptırmıştı, maçı izleyen arkadaşlar hatırlayacaktır..[/quote:19omu2cc]
evet. power forward!

Onun 3 numara ile uzaktan yakından alakası yok.Kendisi 3 numrayı oynamak içinde savunmak içinde ağır kalır.Fakat esasen 4 numradır kendisi 5 numrada ciddi eşleşme sorunlarıda yaaratabilir rakip için o yüzden Bonsu olmayacaksa bence en iyi seçeneklerin başında geliyor kendisi.

Eğer K.Bajramovic`i alacaksak çok iyi olur. Bosna`lı olması ilginç. takımda hiçbir sorunun olmayacağına inanıyorum(özellikle Gurovic`le)

Kerem SEÇER' Alıntı:
İlgilendiğimiz 1 oyuncu var bunun dışında Bosnalıymış, Bajramovicmiş, Pennmiş gibi haberler tamamen oyuncular boşa çıktığı için uydurulmuş şeylerdir. İlgilendiğimiz oyuncuyla anlaşamazsak mutlaka ki gündeme gelebilecek bir isim Bajramovic ama şu anda öyle birşey kesinlikle yok. Yukarıdaki arkadaşımızın da yazılar yazdığı sitenin uydurması. Diğer siteler de herhalde oradan etkilendiler.

Burada bu tür spekülasyon yaratanlara bundan sonra kesinlikle izin vermeyeceğiz. İnsanları boş yere ümitlendiriyorsunuz yada hayal kırıklığına uğratıyorsunuz. Bu size hiçbir şey kazandırmaz sadece kendinizi tatmin edersiniz.
Bu yaziyi birdaha gozden gecirim derim. Gundemimizde 1 oyuncu var.

Bajramovicin Galatasaray'a gelmesini pek istemem.Bajramovic'de çok fazla seçenek yok yani yetenek bakımından.Çok yönlü bir oyuncu degil.Savunmada da katkı yapamaz gibime geliyor.Bence H.Besok'un yanına sert, savunması güçlü, atletik bir 4 numara getirilmeli.İşte o zman pota altında hem savunmayı hemde hücumu geliştiririz.Diye düşünüyorum ben.

Oğuz UYSAL' Alıntı:
Bajramovicin Galatasaray'a gelmesini pek istemem.Bajramovic'de çok fazla seçenek yok yani yetenek bakımından.Çok yönlü bir oyuncu degil.Savunmada da katkı yapamaz gibime geliyor.Bence H.Besok'un yanına sert, savunması güçlü, atletik bir 4 numara getirilmeli.İşte o zman pota altında hem savunmayı hemde hücumu geliştiririz.Diye düşünüyorum ben.
bunları dediğine göre bajramovic hakkında çok bilgili olmalısın :)

Ömer ŞERİF' Alıntı:
[quote="Oğuz UYSAL":3bk7n6yx]Bajramovicin Galatasaray'a gelmesini pek istemem.Bajramovic'de çok fazla seçenek yok yani yetenek bakımından.Çok yönlü bir oyuncu degil.Savunmada da katkı yapamaz gibime geliyor.Bence H.Besok'un yanına sert, savunması güçlü, atletik bir 4 numara getirilmeli.İşte o zman pota altında hem savunmayı hemde hücumu geliştiririz.Diye düşünüyorum ben.
bunları dediğine göre bajramovic hakkında çok bilgili olmalısın :)[/quote:3bk7n6yx]

Sadece Fenerbahçe maçlarında izlemişliğim var.Rrytasdayken. :p

ya arkadaşlar anlamıyorum kerem seçer arkadaşımızın dediğine göre bosnalı biriyle ilgilenmiyoruz yani bayramovic ile ilgelenmiyoruz ama hala o tartışılıyor ben buna anlam veremiyorum ilgilendiğimiz tek oyuncu var buda bayramovic değil buna anlayın arkadaşlar lütfen

caglarkeceli' Alıntı:
ya arkadaşlar anlamıyorum kerem seçer arkadaşımızın dediğine göre bosnalı biriyle ilgilenmiyoruz yani bayramovic ile ilgelenmiyoruz ama hala o tartışılıyor ben buna anlam veremiyorum ilgilendiğimiz tek oyuncu var buda bayramovic değil buna anlayın arkadaşlar lütfen
aynen ya gereksiz yere isim verilmesin artık!!!

Emre Evren İçöz' Alıntı:
caglarkeceli' Alıntı:
aynen ya gereksiz yere isim verilmesin artık!!!

evet gereksiz isimler üstünde konuşmayalım burası transfer topici buraya yeni msj yazıldığını benim gibi gören insanlar bir transfer haberi olduğunu sayıp umutlanıp bakıyorlar buraya buna dikkat edelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...