2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bulgar oyuncusu Deyan Ivanov ile yollarını ayıran Türk Telekom'un Eurocup'daki rakiplerinden Zadar'ın, Gürcü power forvet Vladimir Boisa ile anlaşmaya yakın olduğu öğrenildi.

Takımın en önemli kozlarından biri olan Deyan Ivanov 'un kulüple olan ilişkisini kesmesinin ardından uzun oyuncu arayışlarına başlayan Hırvat ekibinin, serbest oyuncu statüsünde bulunan Vladimir Boisa 'ya teklif götürdüğü ve önümüzdeki günlerde bu oyuncu ile resmi sözleşmeyi imzalayabileceği kaydedildi.

Gürcistan Milli Takımı'ın önemli oyuncuları arasında yer alan ve 2.08'lik boyuna karşın dış şutlardaki başarısıyla bilinen Boisa, Avrupa'da daha önce Union Olimpija (Slovenya), Montepaschi Siena (İtalya) ve Aris (Yunanistan) gibi önemli ekiplerde forma giymişti.

Zalgirisli oyuncular alacakları ödenmezse bir sonraki maça çıkmamayı kararlaştırmışlar.Bu gidişle bugün yarın Jankunas'ın transfer haberini alırız ama hangi takıma olur bilinmez.

Sürekli Eyüp abi var mı gelişme Kerem varmı gelişme diye sorular soruluyor.

Kerem iyilik yapıyor araştırıyor gelip sizlere bilgi veriyor bosnalı bir adam ile ilgilenmiyoruz diyor hala adamın adı geçiyor.Sadece post kirliliği oluyor.Yapılan araştırmadan sonra Kerem bir açıklama yaptı.Eğer siz o açıklamayı sallamıyorsanız bundan sonra da transfer filan sormayın ayıp yahu.

Arda Öztürk' Alıntı:
Sürekli Eyüp abi var mı gelişme Kerem varmı gelişme diye sorular soruluyor.

Kerem iyilik yapıyor araştırıyor gelip sizlere bilgi veriyor bosnalı bir adam ile ilgilenmiyoruz diyor hala adamın adı geçiyor.Sadece post kirliliği oluyor.Yapılan araştırmadan sonra Kerem bir açıklama yaptı.Eğer siz o açıklamayı sallamıyorsanız bundan sonra da transfer filan sormayın ayıp yahu.

sonuna kadar katılıyorum

İsmi geçmese de ilgilendiğimiz oyuncu Dejan Ivanov olabilir,kendisi belki sınıf atlatacak bir oyuncu değil bize fakat disiplinli oynayan,disiplinli olan demiyorum,bir oyuncu.. Rİbaundlarda etkili,çok fazla maliyeti olacağına inanmıyorum konuşulan diğer isimlere göre. Bunun için tercih edilebilir.

Bana bu konu başlığı istisna kişileri bir kenara ayırırsak , televizyonda her maç seyreden birini buraya yazıyor gibi geliyor.

Guroviç , Guroviç denildi şimdiye kadar verdiği katkı ortada, Atkins'e burun kıvrıldı verdiği katkı ortada
Demekki transfer demek şu 30 sayı attı ile olmuyor. Onun için burada yağmur duasına çıkar gibi birine kitlenip dua'ya çıkmamak lazım.

Muhammet Kaan' Alıntı:
Her gün aynı içi boş mesajları yollamaktan sıkılmıyormusunuz? Gerçekten merak ediyorum bunu?

Bunu bende çok merek ediyorum.Şu başlığın büyük bir bölümü 'Hadi artık','Hergün şurayı bir transfer olsun diye açıyorum ama olmuyor' tarzı yazılarla doldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...