2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bazı arkadaslar transfer yapılsın dediğimizde ne acele ediyonuz dendi transfer abi bu acelesimi olur yapacan transferini oynayacan finalini ziziç bizi mahvettin seni ve guroviçi hiç unutmıcam

Zizic in yerine oyuncu bakıyorduk artık Gurovic inde yerine bir oyuncu almak gerekiyor benim aklıma Bc Kyiv den ayrılan Clay Tucker geliyor boyu 1.95 cm belki tam bir 3 numara degil ama gelirse ciddi anlamda katkı vericegini düşünüyorum .

artık transfere gerek kalmadı nasıl ollsa türkiye kupasından elendik eurocuptan elendik...yapmanıza gerek kalmadı yapmayın...acelemiz yok zaten level atlatıcak oyuncuyu bulana kadar aramaya devam play offlar başlasın bi hele ondan sonra yapın

Bergutay Kızılkaya' Alıntı:
artık transfere gerek kalmadı nasıl ollsa türkiye kupasından elendik eurocuptan elendik...yapmanıza gerek kalmadı yapmayın...acelemiz yok zaten level atlatıcak oyuncuyu bulana kadar aramaya devam play offlar başlasın bi hele ondan sonra yapın
Eurocuptan elendik?
Sampiyonluk-Eurochallenge
Gurovic out-transfer
4.5- Transfer

Kenan Inan' Alıntı:
Zizic in yerine oyuncu bakıyorduk artık Gurovic inde yerine bir oyuncu almak gerekiyor benim aklıma Bc Kyiv den ayrılan Clay Tucker geliyor boyu 1.95 cm belki tam bir 3 numara degil ama gelirse ciddi anlamda katkı vericegini düşünüyorum .

Bu adamı tam tanımıyorum ama Çetin Yılmaz bizim maçı yorumlarken Tucker, takır takır atıyor diyordu. :)

Tucker mücadele yönü çok fazla bir oyuncu...Ya aslında 4 numara için bi ara asvelde oynayan ve bana göre çakma varejao olan adamı almalıyız...Forumdaki abilerde çok begenirdi o adamı ismini unuttum şu an..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...