2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende gs.org'u transferi haberi varmı diye yenilemekten sıkıldım, fakat kesin bir şekilde şunu öğrendim İzmir'de, bu hafta transfer kesinlikle bitecek, vede efes maçında oynayacak!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bende gs.org'u transferi haberi varmı diye yenilemekten sıkıldım, fakat kesin bir şekilde şunu öğrendim İzmir'de, bu hafta transfer kesinlikle bitecek, vede efes maçında oynayacak!

Siz sürekli siteyi yeniliyorsanız, hepimizin gelişine çok sevineceğimiz biri alınıyor :) diye anlıyorum ben.

S.Çağlar Gençoğlu' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3rlamikt]Bende gs.org'u transferi haberi varmı diye yenilemekten sıkıldım, fakat kesin bir şekilde şunu öğrendim İzmir'de, bu hafta transfer kesinlikle bitecek, vede efes maçında oynayacak!

Siz sürekli siteyi yeniliyorsanız, hepimizin gelişine çok sevineceğimiz biri alınıyor :) diye anlıyorum ben.[/quote:3rlamikt]İsim bilmiyorum, ama Jankunas diye tahmin ediyorum!

Tolliver arada Spurs'e gidip geliyor, 10 günlük kontratlar ile. Gelebilir aslında. Atlet, hareketli dışarıya çıkıpta oynayabilen bir oyuncu. Ham tabi daha ama Avrupa basketboluna uyabilir diye düşünüyorum.

Eyüp Beyin anlattıklarını ve son zamanlardaki gelişmeleri birleştirdiğimde tahminim tek bir oyuncuda iyice güçleniyor...
Bugün Real Madrid den ayrılan Q.Hosley...

Emre Evren İçöz' Alıntı:
[quote="Kemal Aday":wmheaf3h]evren bey hatırladığım kaDARIYLA o donemde subenin sponsor tarafını dolayısıyla parayı temsil eden Hakan Aydınol adlı sahıs 300.000 usd lik bonservis ucreti ve 3 senelik kontrat bedelinin fazlalıgı için oyuncuya yesil ısık yaktırmamaıstı.
Gelelim yeni transferimize oyuncu menacerlerinin dediklerine gore nbdl de oynayan Anthony Tolliver 'dan cumadan beri cevap bekliyoruz.2006 boyunda 144 sayı 8 reb. ile oynuyor 1985 dogumlu.Bakalım gorelim
ben zaten dikkat ettiysen hatırladığım kadarıyla demiştim kemal abi onun için dediklerine inanıyorum ve üzülüyorum[/quote:wmheaf3h]

Geçn yılki transferde para konsunda bile anlaşma yapılmıştı ve rakam da kabul edilmişti. Bu konuda KSK yönetim kurulu üyelerinden bir kişi ve basketbol şubeden bir başka kişiden bilgi almıştım (bu arada İzmir'de Karşıyaka'da oturmaktayım, kulübe yakın ve içinden arkdaşlarım var). Ancak her konuda nalşılmasına rağmen G.Sarayın geri dönmediğini ve onların da oyuncuyu göndermediklerini bildirmişlerdi.

Anthony Tolliver, Pops Mensah Bonsu kadar etkili olabilecek bir oyuncu değil ama, 4-5 numarada oynayabilen, iyi bir düzende önemli bir dişli olabilecek bir oyuncu.

Üç sayı atabiliyor, asist yapıyor, saha görüşü iyi, ribaunt alıyor, mücadele ediyor; velhasıl herşeyi az-çok beceriyor. Yani iyi bir tamamlayıcı oyuncu...

Bu sezonun başında San Antonio Spurs'ta azımsanmayacak kadar süre aldı. Daha sonra Spurs'un NBDL'deki takımı Auistin Toros'a gönderdiler. Toros'ta eski oyuncumuz Charles Gaines ile birlikte oynadı. Genel olarak Gaines'ten daha fazla öne çıktı. Colorado 14'ers maçında 8/12 gibi bir üç sayı isabetiyle oynayarak, bir pota altı oyuncusu için şaşılası bir şut performansı gösterdi.

Bir ara New Orleans Hornets ile 10 günlük kontrat yaptı. Şu an Iowa Energy'de oynuyor. Transferde adı geçen Courtney Sims'de bu takımdaydı... İstatistiksel olarak Sims, Tolliver'e kıyasla çok daha öne çıkmış durumda...

Bence bize Gurovic'ten bu saaten sonra hayir gelmez.
Gurovic gonderilsin. belki bir kulup ister. Onun yerine Hosley alinsin.
Ek olarak Huseyini dinlendirecek adam alinsin.
Pops olabilir bu isim. Cok zor birsey degil.
sitede yazilana gore Hosley bosta. Bize gelebilir. Turkiyede oynamis bir isim. Bizim buyuklugumuzude biliyor. Yonetim bu isi becerirmi sanmiyorum.
Sampiyonluk istiyor isek boyle bir hamle yapmamiz sart.

iyi oyuncu mücadeleci hırslı 4 5 numara oynayabilen iyi bir tamamlayıcı oyuncu ama kesinlikle level atlatacak oyuncu değil.transferi gerçekleşirse faydalı olur ama ben yinede hayal kırıklığına uğrarım.
Çünkü Level Atlatacak oyuncu denilip taraftar bu kadar umutlandırıldıkran sonra Tolliver gelirse benim açımdan hayal kırıklığı olur.Tolliver geleceğine Sims gelirse daha faydalı olur.Ama Simse level atlatmaz diyip Tolliverı almak nasıl bir mantığın ürünüdür

Emrah Bakın' Alıntı:
Eyüp Beyin anlattıklarını ve son zamanlardaki gelişmeleri birleştirdiğimde tahminim tek bir oyuncuda iyice güçleniyor...
Bugün Real Madrid den ayrılan Q.Hosley...

Emrah Abi uzun aramıyor muyuz,hatta bir pivot aramıyor muyuz nasıl olacak Hosley işi? :?

aynen katılıyorum ne isimler soylendi ama galatasarayda bütün branslar dahil transfer hiçbir zaman kolay kolay ve hızlı yapılamaz o nedenle resmi sitede yayınlanmadan burada daha cok isimler yazılır..ama sadece yazmakla kalır daha ne bekleniyo sezonun bitmesimi en kritik maclar geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...