2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gurovicin sozlesmesi fesh edip. Pops, Hosley ililisini alir isek. Sanirim herkes mutluluktan havalara ucar. Ek olarak Hosley sanirim Gurovicin aldigi miktarin yarisin isteyecektir. Bence beklememize gerek yok. Hosleyinin Gurovic'ten daha cok katki verecegi kesin. Mucadelesi olsun, Smaclari ile taraftari costurbilecek bir isim.

Atkins,Cuneyt
Graves,Murat,Tufan
Hosley,Erdem
Milojevic,Polat
Pops,Huseyin,Cemal

Şartlar uyarsa saniye düşünülmesin açıkçası. Türkiyeyi de biliyor.
Atkins'te gönderilebilir. Zaten ne olacağı belli değildi en son.

Millet 2 günde transfer yapar biz 2 ayda yapamayız .

İddia ediyorum bizim yönetim transferi Efes maçına yetiştiremez . Yetiştirirlerse bende kendime 06.03.09'a kadar No Post verecem

Hosley Real'in son maçında ağzındaki sakızı Plazaya doğru fırlatmış

Bu arada Boisa Zadarla anlaşmış.

Bizim transfer meselesi de kabak tadı verdi seçici olmanın ötesine geçtik temenni ederim sonuç bir basiretsizlik örneği olmaz.

Yazık Biz Galatasaray Taraftarına
Bir transfer yapmak bu kadar zor mu?
Ben bu konularda çok umutsuz olmam ama Bence de Transfer Efes Maçına kadar yetişmeyecek.

Şu forumda ismi geçenlerden gelmesi en yakın A.Tolliver gibi gözüküyor. Ama o geleceğine Hosley'yi tercih ederim. İlk tercih de Pops olur ama sanmıyorum daha önce de dediğim gibi. Ama Tolliver gelebilir kanımca.

Not: Mantık çerçevesinde baktığım zaman olaya böyle bir sonuca ulaşıyorum. Duyum yok :)

Senin mantık çercevende düşündüğün şeyler inan ki bana duyum gibi geliyor Kerem...
Ayrıca yarın transfer olmassa Eyüp abi ömür boyu nopost alsın dermişim :)

Kutay Çamcı' Alıntı:
Hosley Real'in son maçında ağzındaki sakızı Plazaya doğru fırlatmış

Bu arada Boisa Zadarla anlaşmış.

Bizim transfer meselesi de kabak tadı verdi seçici olmanın ötesine geçtik temenni ederim sonuç bir basiretsizlik örneği olmaz.

Quinton Hosley geçen sezon da bu tür sorunlar yaşamıştı. Yanlış hatırlamıyorsam Selçuk Üniversitesi maçından sonra da ciddi problemler çıkartmış...

Çok yetenekli ama, hayli sorunlu bir oyuncu...

Adnan Polat'ın bir sözü var:

"Galatasaray'da transfer bitmez!.." :)

Ben Tolliver'ın cok katkı vereceğini düşünüyorum..Bilmiyen arkadaşlar için Tolliver Hani miamide oynayan joel antony varya(kanada takımındada oynuyor)Onun bir benzeri..

Yani uzun bir bekleyişin ardından Tolliver ismi şahsen bende hayalkırıklığı yaratır.Ama bu saatten sonra da bişey diyemeyiz.En azından NBA Patenli bir oyuncu.Hiç yoktan iyidir.

Tabi Tolliver mı gelicek başka birimi bekliycez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...