2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mark Jackson Unics Kazan a gitmiş keşke alsaydık pota altında durdurulamaz br sayı gücü oluştururdu ayrıca orta measfe şutları da iyidi .

efes pilsen real madrid'den eski oyuncusu charles smithi transfer etmiş.
Efes Pilsen Genel Menajeri Engin Özerhun, Avrupa Ligi'nin üst düzey skorer oyuncularından birini lacivert-beyazlı takıma kazandırdıklarını ifade ederek, ''Charles Smith Efes Pilsen'de kendisini kanıtlamış bir oyuncu. İki sezon önce de bizde forma giydiği için uyum sorunu yaşamayacaktır. Avrupa Ligi sayı kralı olarak atacağı sayılar ile takımımıza güç katacaktır'' dedi.

bence şu birleşme olayı olumlu yada olumsuz bi şekilde bitmesini bekliolar sonradan zaten birleşme olursa tt deki adamların çoğu bize gelcek filan blki transfere bile gerek kalmayacak ...

fener ülker le birleştikten sonra ülkerden ibrahim kutluay,mirsad türkcan,ıra clark,oğuz savaş,ömer onan ı almıştı.bizde birleşirsek telekomdan tutku,dudley,bekir,lang gibi oyuncuları alabiliriz.bizim takımdaki yabancılardanda gaines ve hite kalır.belki yabancı almamıza gerek kalmaz.

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
fener ülker le birleştikten sonra ülkerden ibrahim kutluay,mirsad türkcan,ıra clark,oğuz savaş,ömer onan ı almıştı.bizde birleşirsek telekomdan tutku,dudley,bekir,lang gibi oyuncuları alabiliriz.bizim takımdaki yabancılardanda gaines ve hite kalır.belki yabancı almamıza gerek kalmaz.
bi tek lang e katılmıyorum zaten tt ile birleşirsek adam akıllı yabancı alabiliriz dudley filan ii de diğer yabancılara gerek kalmaz tt den bizden de hite filan kalır bikaç tanede inanılmz oyuncu aldık mı tamam işte ama yinede bence bu sponsorluk olmayacakgibi yani birleşme ....

Onur Karakuzu' Alıntı:
[quote="Hüseyin Karaçil":2rxkr49q]fener ülker le birleştikten sonra ülkerden ibrahim kutluay,mirsad türkcan,ıra clark,oğuz savaş,ömer onan ı almıştı.bizde birleşirsek telekomdan tutku,dudley,bekir,lang gibi oyuncuları alabiliriz.bizim takımdaki yabancılardanda gaines ve hite kalır.belki yabancı almamıza gerek kalmaz.
bi tek lang e katılmıyorum zaten tt ile birleşirsek adam akıllı yabancı alabiliriz dudley filan ii de diğer yabancılara gerek kalmaz tt den bizden de hite filan kalır bikaç tanede inanılmz oyuncu aldık mı tamam işte ama yinede bence bu sponsorluk olmayacakgibi yani birleşme ....[/quote:2rxkr49q]

boyle bir durumda ilk alicagim oyuncu wright olur!!!

Seckin Hasseli' Alıntı:
[quote="Onur Karakuzu":2md433u4][quote="Hüseyin Karaçil":2md433u4]fener ülker le birleştikten sonra ülkerden ibrahim kutluay,mirsad türkcan,ıra clark,oğuz savaş,ömer onan ı almıştı.bizde birleşirsek telekomdan tutku,dudley,bekir,lang gibi oyuncuları alabiliriz.bizim takımdaki yabancılardanda gaines ve hite kalır.belki yabancı almamıza gerek kalmaz.
bi tek lang e katılmıyorum zaten tt ile birleşirsek adam akıllı yabancı alabiliriz dudley filan ii de diğer yabancılara gerek kalmaz tt den bizden de hite filan kalır bikaç tanede inanılmz oyuncu aldık mı tamam işte ama yinede bence bu sponsorluk olmayacakgibi yani birleşme ....[/quote:2md433u4]

boyle bir durumda ilk alicagim oyuncu wright olur!!![/quote:2md433u4]
öle bi durum olsa ordan bize gelcekler kesinlikle tutku,dudley,wright,bekir olurdu bunları bizim türklerle birleştirdiğinde yabancılar filan süpe r olurrr

soyle bir bakisla;

tutku - mcintyre
serkan - hite - tufan
salyers- bekir - haluk
wright - kaya - owens
huseyin - dudley(turk statusunde)

coach=erman kunter

baketbol koordinatoru= ercument sunter

bu takim elini kolunu sallayarak sampiyon olur 1 yabanci hakki daha var hatirlatirim.

Seckin Hasseli' Alıntı:
soyle bir bakisla;

tutku - mcintyre
serkan - hite - tufan
salyers- bekir - haluk
wright - kaya - owens

coach=erman kunter

bu takim elini kolunu sallayarak sampiyon olur 1 yabanci hakki daha var hatirlatirim.
bende bi tek halukun yerine erdem derim gerisine katılıyorum bide antrönör de ercument sunter olsun derim bende ... ama dediğim gibi imkansız bu yıl için bence ...yine de şu skyturkteki programı merak ettim yaf

Seckin Hasseli' Alıntı:
[quote="Onur Karakuzu":39lhfpiv][quote="Hüseyin Karaçil":39lhfpiv]fener ülker le birleştikten sonra ülkerden ibrahim kutluay,mirsad türkcan,ıra clark,oğuz savaş,ömer onan ı almıştı.bizde birleşirsek telekomdan tutku,dudley,bekir,lang gibi oyuncuları alabiliriz.bizim takımdaki yabancılardanda gaines ve hite kalır.belki yabancı almamıza gerek kalmaz.
bi tek lang e katılmıyorum zaten tt ile birleşirsek adam akıllı yabancı alabiliriz dudley filan ii de diğer yabancılara gerek kalmaz tt den bizden de hite filan kalır bikaç tanede inanılmz oyuncu aldık mı tamam işte ama yinede bence bu sponsorluk olmayacakgibi yani birleşme ....[/quote:39lhfpiv]

boyle bir durumda ilk alicagim oyuncu wright olur!!![/quote:39lhfpiv]
haaa onu unutmuşum.

Seckin Hasseli' Alıntı:
soyle bir bakisla;

tutku - mcintyre
serkan - hite - tufan
salyers- bekir - haluk
wright - kaya - owens

coach=erman kunter

mcintyre yerine Dee Owens yerine Gaines .

mustafakaya' Alıntı:
Seckin Hasseli' Alıntı:
soyle bir bakisla;

tutku - mcintyre
serkan - hite - tufan
salyers- bekir - haluk
wright - kaya - owens

coach=erman kunter

dee nin kalmasını bende isterdim ama bu saatten sonra mümkün değil . owens kalsın bence gainesden daha yararlı olur

bugunku cumhuriyet gazetesinde muratcan, haluk ve mithat demirel'in bjk ile anlasmak uzere oldugu yaziyordu, antrenor olarak da murat didin'in pesine dusmusler. buradan cikarilacak sonuc murat ozyer'in bizde kalacagi midir yoksa issiz kalacagi midir? diger orta ustu tum takimlar antrenorlerini belirledi zira, bildigim kadariyla bir tek ksk hocasiz su an ?!?

Hala Dee diyosunuz Mcİntyre Dee ile kısa kabul etmyecek kadar iyi bir oyuncu hem şutu daha iyi hem mükkemmel ikili oyunlar oynuyor takımıda daha iyi oynatıyor ama bence Mcİntyre alamamız imkansıza yakın .

Herhalde Dee yi Murat Murathanoglu kadar seven yoktur o bile ben takımda tutmam dedi , çok fazla gece hayatı oldugundan bahsetti Dee nin .

Emin Doğanca' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:
[quote="Seckin Hasseli":b34biwsp]soyle bir bakisla;

tutku - mcintyre
serkan - hite - tufan
salyers- bekir - haluk
wright - kaya - owens

coach=erman kunter

dee nin kalmasını bende isterdim ama bu saatten sonra mümkün değil . owens kalsın bence gainesden daha yararlı olur[/quote:b34biwsp]
Kesinlikle!

arkadaslar ne dee'si ya bizim basarisizligimizin altinda bence dee yatiyor. takimda en yuksek parayi alan oyuncu ve en az katki veren oyuncu , eger dee ulebcup'ta biraz iyi oynasaydi simdi kupa bizimdi. hangi buyuk macta oyanamis mac kazandirmis dee ? girona deplasmani tamam ama yenilmisiz katkisi yok simdi soyle bir dusunun; mcintyre bu sene 400 bin euro civarinda oynamis ve 2 sene once 2. ligteydi. dee'le mcintyre yer degistirseydik bu sene hem ligte hem avrupada sampiyonduk , donuyorum siena'ya dee'le siena ne sampiyon olurdu nede final-four oynardi. gelelim bu seneye mcintyre 1.5 milyon euro'dan asagi oynamaz!!!

owens tam bir 4 numara , gaines 5 oynadimi daha etkili oluyor o zamanda icerde kisa kaliyorsunuz. ben owens'i tercih ederim , hem gununde oldugunda mac alabilecek oyuncu + tecrubeli cift el bitirme ozelliginede sahip.

Semih arkadaşım KSK'de bildiğim kadarıyla Ayhan Kalyoncu ile anlaştı ve sözleşme imzaladı geçen gün ;) yani tek seçenek kalıyo Murat Özyer için :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...