2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
J.White bizden uzak olsun...

Bu arada yoneticiler gercekten ugrasıyorlardır eminim fakat bir Rus takımı cıkıp Kaya'ya imzayı attırırsa fiilen sezon baslamadan biter. Sponsorlukta alsan 10m$ butcende olsa nafile olur o zaman. Bu yerli oyuncularla 4 super yabancı alsan nereye kadar gidersin...

Arkadaşlar Okuyorum mesela bugün okuduklarım basket sitelerinden fb iki oyuncu almış,bjk kadrosunu oluşturmuş 4 yabancı alacaklarmış,efes ve diğer takımlar birşeyler yapıyor .. üzerimizde birinin ahımı var acaba anlamıyorum bu kadar eziyet çekmemiz tarafar olarak ..

Ama herşeye rağmen Yönetimimizin iyi işler yapacağına inanıyorum ve sonuna kadar arkalarındayım tek üzüntüm şuan ki karamsar tablo .. nabalım bu renklere gönül veriyoruz sorun değil ..
BAŞARILARIN GELİP GEÇER ASALETİN BİZE YETER !!!

birleşme işinden sonra bombalar patlycak diyorsun da ortada patlatılacak yerli bomba kaldı mı diye bir düşünelim önce..Kaya'yı da elimizden kaçırırsak baştan kaybetmiş oluruz..her sene bu belirsizlikten sıkıldık artık..

Birleşme falan olacagını sanmıyorum bızımkıler belkı bu sene fazla yatırım yapacaklar ama gozlerını actıklarında alınacak oyuncunun kalmadıgının farkına varacaklar umut yenıce muratcan yedek olarak dusunulebılecek en ıyı oyuncular ama nedense bız alamıyoruz

rakıplerımızn ozellıkle telekom efes fener bunların kadrosu zaten ıyı ustune takvıye yapıyorlar devın smıth cok ıyı oyuncu telekom pıyasada adam bırakmadı efes cok ıyı oyuncu secıyo bakalım bız ne zaman baslıyacagız :(

Hüseyin Öztürk' Alıntı:
Birleşme falan olacagını sanmıyorum bızımkıler belkı bu sene fazla yatırım yapacaklar ama gozlerını actıklarında alınacak oyuncunun kalmadıgının farkına varacaklar umut yenıce muratcan yedek olarak dusunulebılecek en ıyı oyuncular ama nedense bız alamıyoruz
bencede yönetim gözünü açtığında hem birleşme olmayacak hemde çok ama çok geç kalınmış olcak trasnferde ...

eski karşıyakalı gary neal oktay mahmudinin takımı benetton trevisoya transfer olmuş darısı bizim basketbol takımımızın başına bu gidişle biraz zor görünüyor ama hadi hayırlısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...