2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seckin Hasseli' Alıntı:
arkadaslar butun yabancilarla yolumuz ayrilmis ve seneye hicbiri olmayacakmis , 4 yabanci oyuncu ve 1 tanede adi bende sakli onu transfer edicem dedi ahmet dedehayir , yerlide ise 2 veya 3 oyuncu alicaz kaya ile gorusmeler suruyor olumlu gelismeler var sponsorla aramiz cok guzel ve bunu gelistirerek devam edicez huseyin , cemal , tufan , muratla sozlesmemiz var bu oyuncularlada devam karari aldik dedi

kaynak:gstv ozel roportaji

haberlerde verdigine kisa kisa verdi tamamini verince aktaririm !!!

bide murat ozyer bizim oz evladimizdir her zaman arkasindayiz dedi ve erman kunterle bir gorusmemiz oldu ama biz murat ozyerle devam karari aldik dedi.

hahahaah 24 mayısda bir tenkit yazısı yazmışdım. Dediklerim bir bir çıkdı. Ahmet Dedehayıın bu laflarını 24 mayısdan beri söylemesini bekliyordum...

Hadi Gaines'in yerine biraz daha fazla para verip oyuncu bulunur ama,Cücünün yerine kimi alacagız?

Heyecanla bekliyoruz efendim,herhalde kafalarında onlarda birsey planlamıslardır diyip olumlu düşünmek istiyorum... :?

Gökce Başaran' Alıntı:
Cüneyt ile devam edilmeyecekse kepenkleri kapatıp gidelim.

murat ozyer'in kararida olabilir guardtan sikayetciydi ciktigi tv programlarinda tabii bir ihtimal daha var ahmet dedehayir cuneytin ismini saymayi unutmus olabilir devam edicekleri isimlerin arasinda !!!

benim roportajda dikkat ettigim asil nokta su 4 yabanci dedi sonra 1 tanede ismi bende sakli onu alicam dedi bu oyuncu ya biliyoruz yada cok unlu bir oyuncu !!!

Zaten yerli oyuncu kıtlığı var. Birde yerli bir guard bulmak çok zor olur. Bizim beklentilerimizi karşılayabilecek bir yedek guard bulmak zor. Bu iş için Cüneyt gibisini bulabilir miyiz? Pek zannetmem...

nedense okuduğum ilk anda 1 tane adı bende saklısı cümlesini aklıma ibrahim kutluay geldi.erdem de vardı o ne oldu?ayrıca kaç aydır kayanın transferini bitiremedik bundan sonra kayanın bize geleceğini sanmam.halen olumlu gelişmeler var deniyo

Ersin Çelik' Alıntı:
nedense okuduğum ilk anda 1 tane adı bende saklısı cümlesini aklıma ibrahim kutluay geldi.erdem de vardı o ne oldu?ayrıca kaç aydır kayanın transferini bitiremedik bundan sonra kayanın bize geleceğini sanmam.halen olumlu gelişmeler var deniyo

ibo degildir yabancida soyledi onu bi bakmisiniz solomon cikmis !!!

arkadaşlar galatasaray erkek basketbol takımında üst üste 2 sezon oynayan bi yabancı var mı?ben galatasaray basketbolunu takip ettim edeli böyle bi oyuncu duymadımda.

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
arkadaşlar galatasaray erkek basketbol takımında üst üste 2 sezon oynayan bi yabancı var mı?ben galatasaray basketbolunu takip ettim edeli böyle bi oyuncu duymadımda.

J.R Koch olacaktı onun da sakatlığı çıkınca yarıda kalmıştı offf offf.

Ali Ozen' Alıntı:
Hafızam beni yanıltmıyorda Koch sakatlanmasa Ülkerde devam edecekti...

Bizde devam edecekti diye biliyorum :) Hatta Halo onu Bolu Kampına götürmüştü orada sakatlanınca gönderilmişti ve sonun başlangıcı olmuştu iyi hatırlıyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...