2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerem SEÇER' Alıntı:
Eyüp abi Tugay Aktepe Murat Özyer'in takımda kalmasını istiyordu bildiğim kadarıyla.

Karşıma Volkan Özger'i de bilerek yazdın herhalde :)

Volkan seni çiğ çiğ yer top göstermez o yüzden ne göbeği 105 kiloyum ama dirhem yağ yok

Gökçe bana küsmüş, bu yüzden ben de pivot olmak istiyorum :)

Konu da dağıldı ama transfer yok varsın dağılsın :)

Mithat Duran' Alıntı:
Kızma Seçkin senide oynatıcaz bu takımda merak etme Emre senin bonservisin elindemi canım bizde havaya verecek para yok ama karşı takımda para gani sen 3 iste onlar 5 verir

Bonservisim elimde abi.Ben sizin takımda oynamak istiyorum. :p Yalnız coachumuz kim olacak?

Bu arada Eyüp Abi'den krokuyorum,İstemiyorum aynı takımda olmak.Ekleyeyim. :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Gökçe bana küsmüş, bu yüzden ben de pivot olmak istiyorum :)

Konu da dağıldı ama transfer yok varsın dağılsın :)

Olmaz gökçe p.guard sen zihni abinle eşleş veya benle sence sorun olurmu yalnız seni bilmiyoruz ama biz biraz size lıyız

Galatasaraylı basketbolseverlerin buluşma adresi http://www.gsbasket.org sitesinde taraftarlar basketbol maçlarında görmek istediklerini yazdı.

http://www.gsbasket.org sitesinde açılan bir konu başlığı altında taraftalar Galatasaray Cafe Crown'ın oyandığı karşılaşmalarda salonda görmek istediklerini sıraladılar.buna göre taraftarlar, Öncelikle bilinçli seyircilerin doldurduğu "sigara dumanından arındırılmış" bir salonda, oluşuturulacak iddialı bir kadroyu izlemek istediklerini ifade ederlerken "Aslan maskotu" üyelerin büyük çoğunluğunun ortak arzusu olarak göze çarpıyor. Devre aralarında mini konserler, küçük oyunlar, ışık şovları ve ponpon kızlar-dans gösterileri dikkat çeken diğer beklentiler arasında yer alıyor.
Karşılaşmaların dolu salonlarda keyifle izlenmesini sağlayacak olan bu haklı beklentilerin Liglerimizde oynanan tüm karşılaşmalarda uygulanarak Türk basketbolunun daha da ileriye gitmesi basketdergisi.com olarak bizlerinde en büyük arzusu. Umarız bu uygulanabilirliği pek zor olmayan istekler en kısa zamanda tüm salonlarımızda hayata geçer.
kaynak :basket dergisi

gene haberizzz ;) ;)

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":35571c2t]Kızma Seçkin senide oynatıcaz bu takımda merak etme Emre senin bonservisin elindemi canım bizde havaya verecek para yok ama karşı takımda para gani sen 3 iste onlar 5 verir

Bonservisim elimde abi.Ben sizin takımda oynamak istiyorum. :p Yalnız coachumuz kim olacak?[/quote:35571c2t]

Merak etme cholete 55 bin avro bonservisi verip Erman hocayla antlaştık tabi iş bilenin kılıç kuşananın karışma sen

Kerem SEÇER' Alıntı:
1.83 ve 81 kiloyum abi :) Göbek seninki kadar var. Klan'da otururken farketmiştim ehehue :)

Tamam sen benle eşleş 1.82 boy kilo 105 yalnız bende göbek yok eyüp abin beni kıskanıyor zaten bayağı serdik işi aman hadi hadi diyesim geldi

ismet bademin yazisina gore sponsorumuz 8 milyon euro vericekmis bizde 2 koysak 10 yapar ama sen daha kayayi alamiyorsun bu parayi ne yapicaklar anlamiyorum cemal-murat-tufan zaten aldigi ucretler dusuk kadro buyuk ihtimal 12 kisi olucak altay'ida koyarsan huseyin'le beraber 5 geri 7 oyuncu kaliyor ve bunlara ayrilan butce ortada ama sen daha kayayi alamiyorsun bu adam 2 miyona mi oynuyor da alamiyorsun ?

Seckin Hasseli' Alıntı:
ismet bademin yazisina gore sponsorumuz 8 milyon euro vericekmis bizde 2 koysak 10 yapar ama sen daha kayayi alamiyorsun bu parayi ne yapicaklar anlamiyorum cemal-murat-tufan zaten aldigi ucretler dusuk kadro buyuk ihtimal 12 kisi olucak altay'ida koyarsan huseyin'le beraber 5 geri 7 oyuncu kaliyor ve bunlara ayrilan butce ortada ama sen daha kayayi alamiyorsun bu adam 2 miyona mi oynuyor da alamiyorsun ?

Seçkinim biz nerdeyiz sennerdesin kardeşim boş ver ne 8 ne 10nu topu topu 4milyon dolar şimdi biz takım yaptık gel sende oyna

Mithat Duran' Alıntı:
Pg.Onur YAVUZ

Sg. Burak BARUT

Sf.Kerem SEÇER

F.Eyüp YILDIZ

C.Murat İNAL

HEAD COCH:MURAT ÖZYER

Yanlış anlamayın biraz gülelim diye ufak bir espiri adı geçen arkadaşları kırdıysam şimdiden özür dilerim nasılsa bu senede çok üzüleceğiz.

Birisinin bende ki cevheri farkedeceğini biliyordum :) Murat Hoca'nın oyuncu seçimlerini hep beğenmişimdir zaten :) Guard ben oynasam daha iyi olurdu sanki Dee gibi One Man Fast Break olurdum :)

Bu arada bizim rakip çok zayıf yahu ;)

Bu arada boyum 1.85 kilom 83 Sg için çok iri olmadım mı :)

Ahmet dedehayır röportajı şuanda yayınlanıyor ve ordaki bir cümleyi yazıyorum
''Sponsorumuz cafe crown ve çok memnunuz ''

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Seckin Hasseli":eek:hnextlf]ismet bademin yazisina gore sponsorumuz 8 milyon euro vericekmis bizde 2 koysak 10 yapar ama sen daha kayayi alamiyorsun bu parayi ne yapicaklar anlamiyorum cemal-murat-tufan zaten aldigi ucretler dusuk kadro buyuk ihtimal 12 kisi olucak altay'ida koyarsan huseyin'le beraber 5 geri 7 oyuncu kaliyor ve bunlara ayrilan butce ortada ama sen daha kayayi alamiyorsun bu adam 2 miyona mi oynuyor da alamiyorsun ?

Seçkinim biz nerdeyiz sennerdesin kardeşim boş ver ne 8 ne 10nu topu topu 4milyon dolar şimdi biz takım yaptık gel sende oyna[/quote:eek:hnextlf]

bu kadar allahsizlik olur mu yaaaaaa kafayi yemek uzereyim su an acayip delirmis durumdayim usta rezalete bak ya ne yapayim yani kafayi yedirticekler adama psikopata bagladim kirkpinara gidiyordum arkadaslarla onlari bile salladim gidersek bu sinirle kesin kavga cikaririm diye su ahmet dedehayirin varsa biri bana tel versin ozel mesajla o hep konusuyor bizimde soyleyecek bir iki lafimiz olucak !!!

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":1jphb5bc]Pg.Onur YAVUZ

Sg. Burak BARUT

Sf.Kerem SEÇER

F.Eyüp YILDIZ

C.Murat İNAL

HEAD COCH:MURAT ÖZYER

Yanlış anlamayın biraz gülelim diye ufak bir espiri adı geçen arkadaşları kırdıysam şimdiden özür dilerim nasılsa bu senede çok üzüleceğiz.

Birisinin bende ki cevheri farkedeceğini biliyordum :) Murat Hoca'nın oyuncu seçimlerini hep beğenmişimdir zaten :) Guard ben oynasam daha iyi olurdu sanki Dee gibi One Man Fast Break olurdum :)

Bu arada bizim rakip çok zayıf yahu ;)

Bu arada boyum 1.85 kilom 83 Sg için çok iri olmadım mı :)[/quote:1jphb5bc]

AYIP seni o takıma ben seçtim sen teşekkürü başkasına et ayıp ayıp birde güçsüz demişsin size tarihi fark atarız kardeşim hemde öyle bir fark baskete tövbe edersin gerçi tarihi fark yiyenler tövbe yerine hiç olmamış gibi davranıyor ama olsun

Ya ben dışarıda kalmışım Boy 1.85 kilo da 80 :) :) :)

Ama olsun ben de dışarıdan izlerim sizleri :)

Şimdi yarın da sitelere haber oluruz ;

Yönetimden umudunu kesen Galatasaraylı basketbol severler forum içinde çözümü buldular, kendi takımlarını oluşturup ligde oynamaya karar verdiler :ehue :ehue :ehue

Bence Ali Abi o takımda kesinlikle bulunmalı :) Yani Gökçe'yi kovalayın oradan ;)

Mithat Abi sizin kadar olmasa da bizde yıllardır bu spora devam ediyoruz. Eee pota altında güçlü isimlerimizde var :) Bizi yenmeniz Cafe Crown'un Galatasaray'ı rahat bırakmasıyla aynı ihtimalde ;)

Size de teşekkür ederim başkan Mithat Abi alacaklarımız vardı da şey etsek ;)

Bende şube sorumlusu olurum gerçi yaş 18 ama idare edin artık... :p
Papaloukas, Haislip ve bir taneside ismi bende saklı :) onu söylemeyeceğim şimdi :p
Mazotda 1 ytl :) iyice alakasız yerlere gidiyoruz :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...