2009 - 2010 Transfer Sezonu

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
[quote="A.Çağlar TORUN":1ywk0gbx]Çok birşey değil de, Ersin zirve paralardan birini alıyor Galatasaray Cafe Crown'a gelme ihtimali bulunan Türk oyuncular arasında.
Başka hangi oyuncular var ?[/quote:1ywk0gbx]

Takıma katılmasıyla fark yaratmasını bekleyeceğimiz hemen hemen tüm yerli oyuncular Fenerbahçe Ülker ve Efes Pilsen'de malum. Beşiktaş Cola Turka ve Türk Telekom'dan da herkesin kişisel tercihleri ile birer ikişer isim belki sayılabilir ama yine de bu iki temel direğin arasından oyuncu kapmak imkansıza yakın bizim açımızdan. Onun haricinde bir Ersin Görkem var işte, Kepez'de de finansal sorunlar aşılmış gibi an itibariyle, zor onun gelmesi. Yabancı bir beş numara bulunabilirse, şöyle sağlam sırtı dönük oyunu olan ve karakter problemi yaşatmayacak on numara olur. Onun haricinde bence takımın başka bir noktada ihtiyacı yok..

Bu arada, Ersin Görkem'in aldığı para o yazılanın en az üç misli. En azından menajeri öyle söylüyor.

Erdal Avcı' Alıntı:
Niye öyle diyorsun Sühan abi.Semih Erden senede 1.1 milyon ytl alıyor Fenerbahçe'den.

erdal haklısın ama semihin en azından boyu 2.13 ve türkiyedeki extreme örneklerden. ersin görkem gibi milli olmuş bir basketçi yıllık 99 milyar alıyorsa ben oynasaydım yıllık 10 taş çatlasa ancak alırdım:)

Öyleyse sende Çin ligine git Sühan abi.Bak orada 25-30 dakika ortalamayla oynarsın, kral istatistik yaparsın sonra Avrupa'da iyi bir takıma gidersin.

Bu arada Çin ligi demişken Stephon Marbury Çin ligi ekiplerinden Shanxi club'a transfer oldu.

Erdal Avcı' Alıntı:
Öyleyse sende Çin ligine git Sühan abi.Bak orada 25-30 dakika ortalamayla oynarsın, kral istatistik yaparsın sonra Avrupa'da iyi bir takıma gidersin.

Bu arada Çin ligi demişken Stephon Marbury Çin ligi ekiplerinden Shanxi club'a transfer oldu.

"ne alırsan, 10 yen" mağazasından da bir araba aldımmı tamamdır şanghay- pekin dolmuş şoförlüğü yaparım antrenman aralarında:)

Erdal Avcı' Alıntı:

Maç başı 25 bin $ karşılığında hemde,Efes düşünseymiş keşke :)

Bu arada müjdemi isterim.
Gelecek sene adına ciddi gelişmeler yaşanıyor şubede;
Simas Jasaitis, Radoslav Rancik ile sözleşme uzatılabilir önümüzdeki günlerde, teknik heyetin raporu olumlu; yönetim teklif yapıyor, karar oyuncularda.
Cem Akdağ gelecek sene takımın başında..
Darius ve Mike içinde görüşmeler yakında olacaktır onunda sonuçlarını paylaşırız burada.

ultrAslan forumda Barış Çamur kardeşimiz yazmış paylaşmak istedim sizlerle

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Bu arada müjdemi isterim.
Gelecek sene adına ciddi gelişmeler yaşanıyor şubede;
Simas Jasaitis, Radoslav Rancik ile sözleşme uzatılabilir önümüzdeki günlerde, teknik heyetin raporu olumlu; yönetim teklif yapıyor, karar oyuncularda.
Cem Akdağ gelecek sene takımın başında..
Darius ve Mike içinde görüşmeler yakında olacaktır onunda sonuçlarını paylaşırız burada.

ultrAslan forumda Barış Çamur kardeşimiz yazmış paylaşmak istedim sizlerle

ne güzel haber işte...dariusa yapmasalar bari..