2009 - 2010 Transfer Sezonu

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Bu arada müjdemi isterim.
Gelecek sene adına ciddi gelişmeler yaşanıyor şubede;
Simas Jasaitis, Radoslav Rancik ile sözleşme uzatılabilir önümüzdeki günlerde, teknik heyetin raporu olumlu; yönetim teklif yapıyor, karar oyuncularda.
Cem Akdağ gelecek sene takımın başında..
Darius ve Mike içinde görüşmeler yakında olacaktır onunda sonuçlarını paylaşırız burada.

ultrAslan forumda Barış Çamur kardeşimiz yazmış paylaşmak istedim sizlerle
Barış çamur fcnblogta yazıyordu sanırım.Ben inanmıyorum o bloga içi boş geliyor bana sanki sağdan soldan toplayıp haber yapıyor gibi.

Bu bilgilere gelincede basketbolla ilgili en sağlam bilgiler zaten forumumuza gelecektir.Sözleşme uzatma düşüncesi salsanın yaptığı röportajdada vardı sanırım somut bişeyler olsun daha ayrıntılı konuşuruz.

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Bu arada müjdemi isterim.
Gelecek sene adına ciddi gelişmeler yaşanıyor şubede;
Simas Jasaitis, Radoslav Rancik ile sözleşme uzatılabilir önümüzdeki günlerde, teknik heyetin raporu olumlu; yönetim teklif yapıyor, karar oyuncularda.
Cem Akdağ gelecek sene takımın başında..
Darius ve Mike içinde görüşmeler yakında olacaktır onunda sonuçlarını paylaşırız burada.

ultrAslan forumda Barış Çamur kardeşimiz yazmış paylaşmak istedim sizlerle

Bunları zaten Cem aktağ dünkü salsa nın yaptığı röportajda belirtti Barış Çamur kendine pay çıkarmış açıp okursanız görürsünüz.Buraya yazıp yazmamasıda önemli değil.

Zaten bilinen şeyler bunlar bizi ilgilendiren oyuncuların ne düşündüğü ki bence şu durumda bu kadar zirvedelerken kabul edeceklerini sanmıyorum ..

Rancik, Wilkinson ve D-Wash konusunda emin değilim ama Jasaitis'i tutmak kolay olmayacak. Benim beklentilerimin çok üstünde oynuyor. Bize geldiği dönem de Avrupa'da kriz dönemi, bunu da unutmamak gerekir. Seneye ücreti de artacak taliplileri de. Tabi kulübümüz de planlarını ona göre yapmalı. Avrupa'da Efes, Fener gibi para saçan takım pek yok bu sene. Ruslar bile sakin. Seneye tekrardan transfer borsası hareketlenecektir.

Ben özellikle de Ergin'den korkuyorum. Basar bonservisi alır valla belli olmaz.

Adam akıllı bir yatırım adam akıllı bir sponsor bulursak yıllık bütçe 8 9 milyon dolarlara çıkabilirsek transfer açısından en önemliside bu oyuncuların istediklerinden daha fazlasını şimdiden verip anlaşırsak işte o zaman süper olur başka türlü jasa ve rancik bizde kalmazlar gibime geliyor ..

Begenmiyor diye bir sey yok belki onun istedigi tarzda degildir.Onu ima etmeye calısmıs ama takıma katkı saglıyor demis röpörtajda

Gazanfer Tosun' Alıntı:
[quote="Samet Semiz":3az1pfry]D-Wash'a gelince Cem Akdağ onu zaten beğenmiyor.

Bu doğru değil işte.[/quote:3az1pfry]

Sene başı olsa bence de Cem Hoca istemezdi.

Kötü oyuncu değil; ama Graves'te de aynısı oldu bu forumda. Çok şişirmenin anlamı yok. Klasik ABDli guard defektleri mevcut kendisinde. Salsabasket'teki röportajında iyi yönlerini saymış Cem Hoca zaten.

Oğuz Efes'le anlaştı

20 Ocak 2010 Çarşamba

2010'da Avrupa'da final-four hedefini kaçıran Fenerbahçe Ülker'e bir kötü haber de Oğuz Savaş'tan geldi.
3 yıl önce Avrupa'nın gelecek vaadeden oyuncuları arasında gösterilen 2.13'lük dev, Milli Takım ve Fenerbahçe'deki koçu Tanjeviç'le yaşadığı sorunlar nedeniyle basketbolunda duraklama dönemini yaşarken Fenerbahçe'den de koptu.
Takım arkadaşı Semih Erden sirı-lacivertlilerle sözleşme uzatırken 22 yaşındaki yıldızın aynı teklifi reddettiği ve gelecek yıl Efes Pilsen ile anlaştığı öğrenildi. Öte yandan Fenerbahçe'nin Tanjeviç'le sözleşme yenilemeyeceği öğrenildi.
-------------------------
Eğer doğruysa Efes çok büyük bir adım atmış demektir .

Mustafa Kaya' Alıntı:
Oğuz Efes'le anlaştı

20 Ocak 2010 Çarşamba

2010'da Avrupa'da final-four hedefini kaçıran Fenerbahçe Ülker'e bir kötü haber de Oğuz Savaş'tan geldi.
3 yıl önce Avrupa'nın gelecek vaadeden oyuncuları arasında gösterilen 2.13'lük dev, Milli Takım ve Fenerbahçe'deki koçu Tanjeviç'le yaşadığı sorunlar nedeniyle basketbolunda duraklama dönemini yaşarken Fenerbahçe'den de koptu.
Takım arkadaşı Semih Erden sirı-lacivertlilerle sözleşme uzatırken 22 yaşındaki yıldızın aynı teklifi reddettiği ve gelecek yıl Efes Pilsen ile anlaştığı öğrenildi. Öte yandan Fenerbahçe'nin Tanjeviç'le sözleşme yenilemeyeceği öğrenildi.
-------------------------
Eğer doğruysa Efes çok büyük bir adım atmış demektir .
bence bu haber doğrudur.çünkü oğuz savaş bildiğim kadarıyla fenerbahçeli değil.
zaten ülker fenerbahçeyle birleştiği yıl zorla fenerbahçe ülkerle imzalamıştı.