2009 - 2010 Transfer Sezonu

Kutay selam!

Anlaşılmak üzere sanırsam, bu arada bütçemiz daralmasına rağmen bu sene daha planlı ve hızlı oluncakmış!

Yabancı transferleride yapılacak 2-3 hafta içinde, şimdilik öğrenebildiklerim bunlar.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Kutay selam!

Anlaşılmak üzere sanırsam, bu arada bütçemiz daralmasına rağmen bu sene daha planlı ve hızlı oluncakmış!

Yabancı transferleride yapılacak 2-3 hafta içinde, şimdilik öğrenebildiklerim bunlar.

Selam Eyüp teşekkür ederim .

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Kutay selam!

Eyüp abi kalan yabancı varmı?

Kaya Peker sevmeyen biri olarak bu final serisinde en büyük hayranlarından oldum inş takımımızda görürüz en kısa zamanda kendisini bu en büyük isteğim.
Kerem Gönlüm O da müthiş mücadele veriyor gerçekten onu da 2 sene sonra da olsa takımda görmek isterim.
Cenk Akyol da seneye bize gelip süresini alsa 3-5 yıl oynayıp NBA e gitse fena mı olur takımda görmek istediğim mevkiinde birinci.(geleceğe dönük)
Sinan Güler yorumlar bile boşa gider gerçekten bu adamı biz nasıl kaçırmışız zamanında ona yanıyorum alabileceğimizi sanmıyorum artık Efes'te de yeterli süreyi alıyor zaten ama alsak çok sevinirim tabi.
Bootsy Thornton Olağanüstü bir görev adamı söyleyecek söz bulamıyorum gerçekten son yıllarda ülkemize gelip böyle beğendiğim kalburüstü yabancılardan. Onun gibi birisini almamızı çok istiyorum.
Preston Shumpert Bootsy ile birlikte en beğendiğim yabancı şahane oynuyor herşeyi var adamın seneye Efes'e alınacak yabancıların yerine yollanırsa deevreye girsek fena olmaz.

Thornton hariç alabileceğimiz tarzda oyuncular dikkat ettiğim birşey de bunları yazarken hangi takımlı oldukları 8) ve fülker maçındaki herşeyleri :p

ya arkadaş deli misin sen bunları niye yazdın drseniz haklısınız ama napayım gece gece NBA Fina maçını beklerken uyumamak için birşeyler paylaşıyim dedim :)

Bugün 2 transfer daha açıklanacakmış, biri Can Akın ama diğer isimi alamadım, herkes bir tahminde bulunsun bakalım kim çıkacak :)

Ben Jason Kidd diyorum..... 8)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bugün 2 transfer daha açıklanacakmış, biri Can Akın ama diğer isimi alamadım, herkes bir tahminde bulunsun bakalım kim çıkacak :)

Ben Jason Kidd diyorum..... 8)
Cevher Özer(Ermal Kurtoğlu)

Yabancıların hepsi gitmiş sanırsam, bu hafta yerli transferlerinin hepsi bitecek, kimler kaldı, kimler gitti, vede kimler gelecek herşey belli olacak!

Sonraki hafta ise yabancı tercihleri ve transferleri olacak, bu sene bütçemiz azaldı ama daha planlı ve hızlı olmamız mutluluk verici!

Cevher Özer olursa mükemmel bir transfer olur!

Ersin Görkem veya Ümit Sonkol diyorum Eyüp Abi Cüneyt ve Hüseyin'in durumu ne?Onlar giderse 2-3 yerli takviyesi yetmez.Birde Erdem Türetken ve
Polat Kocaoğlu'nun durumu ne?

Mehmet Yağmur isminden sonra Can Akın ismi bile iyi geliyor. Can'ı normalde pek beğenmem. Banvit'te falan iyi performans göstermiş hatta Efes'e falan da gitmişti. Ancak dediğim gibi oyun tarzı pek hoşuma gitmez. Ancak yine de kötü bir guard değildir. Bize katkı sağlar düşüncesindeyim.

Diğer ismin Cevher olacağını tahmin etmiyorum. Çünkü Cevher, BJK Cola Turka ile anlaşma baya yakın diye yazılıyordu.

Keşke bu hızımız geçen sene olsaydı da yerli transferinde bu kadar geç kalmasaydık. Ancak daha dar bütçeye rağmen şu ana kadar fena gitmiyoruz. umarım doğru tercihleri kısa zamanda yapmaya devam ederiz.

Eyüp abi snde olmasan haber alamıycaz valla.Resmi siteden,gs li yöneticilerden daha çok çabalıyosun.Valla abi sndeki azmin ve sevginin yarısı yöneticilerde olsa her branşda şampiyonluğa oynarız.

inş. Cevher olur açıklanacak isim.

Sayit Aslan' Alıntı:
Eyüp abi snde olmasan haber alamıycaz valla.Resmi siteden,gs li yöneticilerden daha çok çabalıyosun.Valla abi sndeki azmin ve sevginin yarısı yöneticilerde olsa her branşda şampiyonluğa oynarız.

inş. Cevher olur açıklanacak isim.
Cevher imzaladı Beşiktaşla.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Yabancıların hepsi gitmiş sanırsam, bu hafta yerli transferlerinin hepsi bitecek, kimler kaldı, kimler gitti, vede kimler gelecek herşey belli olacak!

Sonraki hafta ise yabancı tercihleri ve transferleri olacak, bu sene bütçemiz azaldı ama daha planlı ve hızlı olmamız mutluluk verici!

Cevher Özer olursa mükemmel bir transfer olur!
Yerli transferleri bu hafta bitecek dediğine göre dişe dokunur bir oyuncu yine alamıyoruz galiba
Kaya Sinan Cenk Engin Ermal gibi oyuncular bekliyordum bunlardan 3 ünü alsaydık çok mutlu olurdum ama anlaşılan Efesli oyunculardan herhangi birini yine alamayacaz

Kaya Sinan Cenk beni çok mutlu ederdi ayrıca

Ersin Görkem olursa mutsuz olmam... ama TT ile anlaşacak galiba

Bu sene bize yine hüzün var.Çok acı bunu söylemek en çok bana koyuyor ama Bu seneden umudum yok

Benim adıma bir isim beni biraz daha umutlu adledebilirdi
Okan Çevik yerine koçumuz Yücel Platin olsaydı ben gelecek adına daha umutlu daha mutlu olurdum.Yücel Platin gençleşen bir Galatasaray için biçilmiş kaftandı bence...