2009 - 2010 Transfer Sezonu

yabancı pivot lazımda o zaman rotasyonun içine edilir...türk pivot lazım bize ilk önce ve mustafa abi jasanın yedeği olabilir...

alba maçında sanırım rancik olmuyacak acilen transfer lazım..

yönetim birşey yaptığı hergün ciddi güven kaybediyor bunu gözardı etmesinler...bu futbolda olsa 2gün içinde en iyi t.d ü ve 3 tane yıldız oyuncu getirirlerdi ;)

Byron Mullens

Yas: 20
boy:2.13
Takim: Tulsa
Mevki: Center

Kendisi mevkisinin power forward oldugunu soylemis. Alirsak, center kullanabiliriz, cunki boyu onu center kulanmak icin uygun. Kendisini izlemedim, yanliz Okc tarafindan draft edilmis bir oyuncu. Suanda nbdl'de Tulsa takiminda oynuyor. Yetenekleri oldugu soyleniyor, bize gelirse, kriz ortaminda, ribaund ihtiyacimizi karsiliyacak bir oyuncu. Ribaund sorunu cektigimiz asikar. Karsiyaka,Tofas maclarinda goruldu. Kac aydir pivot diye isteklerde bulunuyor, ve Mullens bu istekleri karsiliyacak bir oyuncu. Son macinda 23 sayi 10 ribaund ile oynamis.

Joe dorsey

Yas: 26
Boy: 2.06
Takim: Vipers
Mevki Center

Hatirlarsaniz bir zamanlar kanal 24 ncaa final four maclarini veriyor idi. O zamanlar derrick rose, Chris Douglas Roberts gibi nba yildizlarini izleme sansimiz oluyor idi. Bu isimlerden biriside Memphis mezunu Joe Dorsey. Sert bir oyuncu, ilk itibari ile Ben Wallace benzetmis idim. Suan boyle bir oyuncuya ihtiyacimiz var. Rakibe korku sallacak, rakibi vuracagi bloklar ile "burasi bizim alanimiz", ben burda oldugum surece, gecis yok diyecek bir oyuncu. Ribaund almamizda etken, sertlik getirecek bir isim. Son macinda, 9 sayi 12 ribaund + 3 blok ile oynamis.

Bir onerim olacak, Wilkinson ile yollarimizi ayiralim, bu iki oyuncuyu kadromuza katalim. Daha guclu bir kadroya sahip oluruz. Ribaund sorunu kalkar, Dorsey sayesinde daha sert bir takim olabiliriz. Takima canlilik katar bu iki oyuncu. Ligde kalmak icin, Eurocup'da basarili olmak icin bu hamle sart. Turk olarak ise Fatih dusunuluyormus. Bilmiyorum butcemiz yetermi, yanliz hamle sart.

Nba'de ise Josh Powell ve Pops Mensah Bonsu sure alamiyor. Bu isimler dusunebilir. Gerci bu iki isim cok zor. O yuzden yukaridaki iki isime yogunlasmak iyi olacak idir. Yanliz sure alamadiklarinin altini ciziyorum.

Darius,Can
Evren,Murat
Jasa,Caner
Rancik,Mullens
Dorsey,fatih

Polat ve Eren gerek duyuldugu zaman oyuna alinir.

Acilen pota altına ribaunt alıp ciddi anlamda sertlik kazandıracak 2 oyuncuya ihtiyaç var rakip takımlar bizim pota altından cirit atıyorlar .
Yerli olara Fatih Solak dan başka alternatif görünmüyor . Yabancı olarak Joey Dorsey hucum da bir hayli yetersiz bir oyuncu ama aradıgımız sertligi ve ribaunt katkısını verebilir bu durumda çok formda olan Wilkinson u yollamak zorunda kalabiliriz . Jasaitis in ise çok fazla kalıcagını sanmıyorum bu belirsizliklerden sonra oda giderse Cibona Zagreb den ayrıldımı bilmiyorum ama Antonio Graves i döndürmeliyiz takımın ciddi anlamda bir heycana ihtiyacı var ve Graves de bu hırs fazlasıyla var.

Keske Yönetim bu forumu okusa, ve bize göre transfer yapsa. :p

yukarda bi arkadas yazmis.. Traylor, Kenny Adeleke ve Fatihle ilgileniymusuz..
Traylorla Adeleke ayni kulüpte oynuyor.. martos napolide.. adamlar 4 ve 5 numaraya iki iyi oyuncu oturtmus bes belli.. Traylor derken, o 4 numara, yani bizim gerek duymadigimiz bir isim.. ama adeleke gercek bir pivot ve bu sezon italya liginde 10.3 sayi ve 9.0 ribaunt ortamalariyla sezonuna devam ediyor.. iyi transfer olabilir acikcasi ama.. vermezler .. Fatihi beyenmiyorum acikcasi.. Asim Pars daha iyi olur.

ama bu transferden önemlisi bu takimdan gönderilecek iki isim var.. darius washington ve murat kaya.. sadece onlarin gönderilmesi bu takimda cok seyi pozitiv sekilde degistirebilir.. bundan eminim.. oyun kurucu pozisyonunada Antalyada Aaron Jackson diyorum baska bise demiyorum.. Washin yerine.. Jackson seneye Euroleague oynar

Hasancan Tuncel' Alıntı:
Keske Yönetim bu forumu okusa, ve bize göre transfer yapsa. :p

yukarda bi arkadas yazmis.. Traylor, Kenny Adeleke ve Fatihle ilgileniymusuz..
Traylorla Adeleke ayni kulüpte oynuyor.. martos napolide.. adamlar 4 ve 5 numaraya iki iyi oyuncu oturtmus bes belli.. Traylor derken, o 4 numara, yani bizim gerek duymadigimiz bir isim.. ama adeleke gercek bir pivot ve bu sezon italya liginde 10.3 sayi ve 9.0 ribaunt ortamalariyla sezonuna devam ediyor.. iyi transfer olabilir acikcasi ama.. vermezler .. Fatihi beyenmiyorum acikcasi.. Asim Pars daha iyi olur.

ama bu transferden önemlisi bu takimdan gönderilecek iki isim var.. darius washington ve murat kaya.. sadece onlarin gönderilmesi bu takimda cok seyi pozitiv sekilde degistirebilir.. bundan eminim.. oyun kurucu pozisyonunada Antalyada Aaron Jackson diyorum baska bise demiyorum.. Washin yerine.. Jackson seneye Euroleague oynar

Adaleke napoliden ayrıldı,kronik sakat olduğu söyleniyor.Bize gelmez.traktör asla 4 olmadı kendisi 5 numaradır.ama alkolden davula döndü.

2.08 boyunu geçmeyecek 25 bin dolar civarı,atletik bir uzun alınacakmış,miş,muş,hala sorunun ne olduğunu bilmeyen adamlara iş yaptırıyoruz.

Hakan AYDINOL efendi ülkerin gs başına diktiği,sömürge valisi iken ne olduysa birden yiğit beyin isteği üzerine bir şekilde kulübe alınmış ne iş yaptığı belli olmayan biridir.

Yiğit bey sizede helal olsun nasılda Ahmet DEDEHAYIR'ı çaktırmadan yediniz.Bu iş bizans saraylarında bile böyle olmuyordur.

Sonuç ahpaplar, çavuşlar, körler ,sağırlar bir,birlerini ağırlar.

Mithat Duran' Alıntı:
2.08 boyunu geçmeyecek 25 bin dolar civarı,atletik bir uzun alınacakmış,miş,muş,hala sorunun ne olduğunu bilmeyen adamlara iş yaptırıyoruz.

Hakan AYDINOL efendi ülkerin gs başına diktiği,sömürge valisi iken ne olduysa birden yiğit beyin isteği üzerine bir şekilde kulübe alınmış ne iş yaptığı belli olmayan biridir.

Yiğit bey sizede helal olsun nasılda Ahmet DEDEHAYIR'ı çaktırmadan yediniz.Bu iş bizans saraylarında bile böyle olmuyordur.

Sonuç ahpaplar, çavuşlar, körler ,sağırlar bir,birlerini ağırlar.

Traylor Abdde oynarken .. 4 numara olarak oynamistir ve asil pozisyonuda omus... ama avrupada 5 olabilir, hic izlemedim kendisini acikcasi.. Yeni gelecek atletik uzun hakkinda edindigin isimler varmi aceba Mithat Duran arkadas?

Benim hatırladığım en son 2004 - 2005 sezonunda uzunlarımız 25.000 dolara oynuyordu.Eğer Mithat abi ciddiyse bu konuda, Anwar Ferguson tadında biri geliyor demektir.

Mithat Abi Şube Koordinatörü Tuğrul Demir değil mi? Hep öyle yaptılar, böyle yaptılar diyorsun ama ben çözemedim olayı. Yok onun bir yetkisi yok ise neden hala orada duruyor?

Ayrıca Hakan Aydınol varken en azından bu şubede herşey yolundaydı. Bu tür sorunlarımız yoktu hiç.

ulen piyasaya bak :p

hemen bir takım kuruyorum :) peki bu sene rancik ve mike kaça oynuyor acaba...

birde düşünüyorum kasun 1,750,000 dolar alırken 25000 lik oyuncu nasıl oluyor ilginç

25 bin dolar aylık olabilir sezon sonuna kadar da topalm 150 bin dolar civarı alır yada 250 bin doları yazarken Mithat bey 0 yazmayı unutmuş olabilir .

traylor ilk başlarda nba'de 4 numaraydı ama bitmek bilmeyen yeme ve alkol alışkanlığı yüzünden bu duruma geldi ve 5 numara olmak zorunda kaldı. Aslnda avrupada 5 numarayı kotarıyor.

Algılar seçici geçirgen olmuş. Kötü haberleri geçiriyor hiç sorgulamadan. 25 bin doalr yıllık maaş diye birşey yok yahu, hiç sorgulamıyor musunuz, lan Rancik'in yanına Anwar Ferguson alınır mı, bi yerde bi yanlışlık vardır kesin diye? 2. ligde bile yok 25 bin doalra oyuncu. Bir sakin olun.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Mithat Abi Şube Koordinatörü Tuğrul Demir değil mi? Hep öyle yaptılar, böyle yaptılar diyorsun ama ben çözemedim olayı. Yok onun bir yetkisi yok ise neden hala orada duruyor?

Ayrıca Hakan Aydınol varken en azından bu şubede herşey yolundaydı. Bu tür sorunlarımız yoktu hiç.

Katılıyorum en azından insanların izlediği bir takım vardı, yürekli bir hoca vardı.
Elde iyi bütçeler vardı.
Memnundum Gurovicleri Milojevicleri Gravesleri Gainesleri Owensları gördüğüm için mutluydum.

Jankunasları, Kaya Pekerleri 1 Haziranları göremediğim için de aynı derecede üzgünüm...

Bulmuşsunuz bi Hakan Aydınol vur sağa vur sola adamın bir kere açıklamasını duyan oldu mu onu tanıyan var mı yok ?

25 bin dolar Traktör alırsınız ancak oyuncu değil.
Yanlış bilgiler vermeyelim forum üyelerimize.

Kerem SEÇER' Alıntı:

Bende bunu merak ediyorum şube koordinatörü Tuğrul Demir değil mi?
Tuğrul Demirin insiyatifi dışında bir şey olmaması beklenir şubede.
25.000 dolara oyuncu fln alınamaz.Mesela Renaultdaki Josh Heytvelt 72.000 dolara oynuyor ama söz konusu galatasaray olduğunda o rakamlar minimum 120-130 bin dolar olur.