2009 - 2010 Transfer Sezonu

Kerem SEÇER' Alıntı:
Mithat Abi Şube Koordinatörü Tuğrul Demir değil mi? Hep öyle yaptılar, böyle yaptılar diyorsun ama ben çözemedim olayı. Yok onun bir yetkisi yok ise neden hala orada duruyor?

Ayrıca Hakan Aydınol varken en azından bu şubede herşey yolundaydı. Bu tür sorunlarımız yoktu hiç.
Bende bunu merak ediyorum şube koordinatörü Tuğrul Demir değil mi?
Tuğrul Demirin insiyatifi dışında bir şey olmaması beklenir şubede.
25.000 dolara oyuncu fln alınamaz.Mesela Renaultdaki Josh Heytvelt 72.000 dolara oynuyor ama söz konusu galatasaray olduğunda o rakamlar minimum 120-130 bin dolar olur.

Gainsleri, owensları, guroviçleri, zizicleri gordunde gormesıne noldu sonuc sölermisin???

3 senede 20m dolar harcamısın elınde koca bir sıfır !!!

Sonuç sıfır değildi ama eksilerde de değildik. Bazıları eksilere götürdü. İşin komik tarafı puan olarak bile eksilere :)

murat hoca verdigi sözü tutabıldımı hayır, final oynıcaz demisti yapamadı harcanan paralara bakılınca bugunku kadronun basımıza bunların gelmesinın sebebide bu kısılerdir .

Elinde kadro kurucak para bırakmamıslar kım gelır takımının basına? Hadi hoca buldun hangı oyuncuyu alıcan gectigimiz 3 senedeki gibi? 2 yabancın takım sırtlıyo turklerın vasat dıger yabancıların vasat üstü ama ıyı degıller.

Bizi şu son 3 senedir bosa para harcayanlar vede ülkeri basımıza getıren özhan canaydın yakmıstır olayın kısa özeti bu sanırım...

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak gerekir. Size sponsorluk sözleşmeleri senelik olarak verilir (toptan da verilebilir burada belirtilen senelik belli bir rakama karşılık geldiğidir) üstüne koyarsınız koymazsınız o sizin bileceğiniz iş ama sponsorun verdiği parayı bir dahaki seneye aktarayım olayı olamaz.

İkincisi herkes mutluydu arada çıkan birkaç kişi hariç. Önemli olan taraftarın memnuniyetidir. Çıkar peşinde veya kin peşinde olanların memnuyeti değildir.

Üçüncüsü ULEB dördüncülüğü sayesinde hala oyuncu transferi yaptığımızı teknik ve idari kadro söylerken hala burada elde sıfır var demek bilgisizliktir.

Dördüncüsü yerli oyuncu kadromuz kimler geldikten sonra dağılmıştır gayet açıktır.

Beşincisi de şimdi şubeyi bu hale getirenleri savunacak olanlar dökülecektir teker teker. Sizlere iyi yazışmalar diliyor ben kaçıyorum futbol maçına ;)

Not: Sanırım eskiden de bu foruma üye idiniz. Yazdığınız yazılar tanıdık geliyor da. "Eğer öyle ise" birazcık farklı şeyler yazın.

Yok degıldım üye ama bunlar acı gercekler bir sonrakı senın parasının harcandıgını murat özyer kendisi, bir ropartajındada sölemıstır; bu senekı butceyı astık demisti!!! görmek istedıgınız gibi görmek var!!! birde gercekleri görmek var!!! :)

Uleb'de dördüncü olduk,diye oyuncu transferi yapıyormuşuz.Yeme beni Kerem,neyi tartışıyorsunuz hala,o zaman yapılan yanlışlar bu günlere gelmemize sebeb oldu.

Bu kankigillik bitmeden bu takımdan cacık olmaz.

Mithat Duran' Alıntı:
Uleb'de dördüncü olduk,diye oyuncu transferi yapıyormuşuz.Yeme beni Kerem,neyi tartışıyorsunuz hala,o zaman yapılan yanlışlar bu günlere gelmemize sebeb oldu.

Mithat abi

Siz gecen günlerde Özhan Canaydın parmağını kime işaret ederse 2000 oy oraya gider demiştiniz..

İşte bu kulüpte kişiler kendi kararlarını vermediği sürece,koskoca camiada 1 kişinin sözüne göre tahttan birileri indirilip birileri bindirildiği sürece bu kulüpten CACIK OLMAZ !!

Doğru olanı Cuma günü verilecek kararı bekleyip o kararın neticesine göre hareket etmek. Görüyorumki bazı arkadaşlarımızın beyinlerinin etrafını örümcek ağı sarmış. Bomboş konuşmalara devam ediyorlar. Yok Özhan Canaydın böyleydi yok Özyer şöyleydi falan filan feşmekan. Türk halkı olarak maalesef hiçbir zaman bir gram ileri işte bu zihniyet yüzünden gidemiyoruz. Her zaman aynı konuşmalar çözüm yok eleştri çok. Konu başlığı Transfer Sezonu fakat içeriğinde maşallah her türlü konuda bilgi edinmek mümkün...

Galatasaray futbol kulübü değil spor kulübüdür. Geçmişte gelen yönetimlerimiz isimleri önemli değil hepsi hatta şu an ki bile maalesef bu mantıkla hareket etmiş ve doğal olarak netice alamamıştır. Yazmak istemiyorum ama Aziz Yıldırım'ı dün hepiniz izlediniz takımına ufak bir iki hakem hatası yapılınca " artık kulüpler birliği yok Fenerbahçe var" dedi. Bizim yönetimlerimizde takımına tam anlamıyla sahip çıksaydı bugünlere gelmezdik. Transfer konusunda ilk cümlede belirttiğim gibi doğru olanı bence Cuma günü verilecek kararı beklemektir. Karar olumsuz çıkarsa takımı ligden çekip cafe crown'la ya daha kapsamlı bir sözleşme yapılmalı ya da yollar ayrılmalıdır...

Doruk Gölbaşı' Alıntı:
Doğru olanı Cuma günü verilecek kararı bekleyip o kararın neticesine göre hareket etmek. Görüyorumki bazı arkadaşlarımızın beyinlerinin etrafını örümcek ağı sarmış. Bomboş konuşmalara devam ediyorlar. Yok Özhan Canaydın böyleydi yok Özyer şöyleydi falan filan feşmekan. Türk halkı olarak maalesef hiçbir zaman bir gram ileri işte bu zihniyet yüzünden gidemiyoruz. Her zaman aynı konuşmalar çözüm yok eleştri çok. Konu başlığı Transfer Sezonu fakat içeriğinde maşallah her türlü konuda bilgi edinmek mümkün...

Galatasaray futbol kulübü değil spor kulübüdür. Geçmişte gelen yönetimlerimiz isimleri önemli değil hepsi hatta şu an ki bile maalesef bu mantıkla hareket etmiş ve doğal olarak netice alamamıştır. Yazmak istemiyorum ama Aziz Yıldırım'ı dün hepiniz izlediniz takımına ufak bir iki hakem hatası yapılınca " artık kulüpler birliği yok Fenerbahçe var" dedi. Bizim yönetimlerimizde takımına tam anlamıyla sahip çıksaydı bugünlere gelmezdik. Transfer konusunda ilk cümlede belirttiğim gibi doğru olanı bence Cuma günü verilecek kararı beklemektir. Karar olumsuz çıkarsa takımı ligden çekip cafe crown'la ya daha kapsamlı bir sözleşme yapılmalı ya da yollar ayrılmalıdır...

Kendi kendinle celıskiye dusmusun 2 pragraf arasında seni bu hallere düsürenleri yazdık bir dolu siz konusuyorsunuz !!!

Bana surya özyerın harcadıgı parayı yaz basarıları yaz verdigi sözleri yaz sonra sen dolu konus ben bos konusmayım oke

Mithat Duran' Alıntı:

Okan Çevik sene başında Jasaitis ve diğer oyuncuları ULEB 4.lüğü sayesinde aldığımızı söyledi.

Bence de liseliler bu şubeden ellerinden çekmediği sürece bu takımdan cacık olmaz.

Hakan Aydınol varken hiçbir sorun yoktu en azından. Sonra gönderdiniz. Sezon sonunda taraftar salondan kovuldu liseliler tarafından. Bu sene de ne durumda olduğumuz belli liseliler tarafından.

Ayrıca Hakan Aydınol'u tanımam etmem ama burada da kimse tanımasa da hakkında atıp tutuyor. Sokakta görseniz tanır mısınız acaba? (Sana demiyorum bunu abi)

Kerem birini istememek için sokakta görüp tanımaya gerek yok diye düşünüyorum...İletişim çağındayız kişinin geçmişi hakkında mutlaka herkes birşeyler araştırmış ve bulmuştur..Ülker ile ilişkileri,sponsorluk mevzusunda çevirdikleri falan filan...Şimdi ben iddia olduğu için şahsı bunlarla suçlamak filan istemiyorum...Vardır mutlaka herkesin haklı bir gerekçesi...İsteyenlerin haklı gerekçeleri olduğu gibi...

Kimsenin şurada iddia edilenler dışında tek birşey bile bildiğini düşünmüyorum. Bilinecek birşey varsa basketbol takımımızla ilişkisi olmadığı aksine kulübümüzde yükselerek daha iyi mevkilerde çalıştığı. Hepimizin sevdiği sayın Adnan Polat ona o görevleri vermişse şu forumda linç edilmesi ne kadar doğru bilemiyorum.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Kimsenin şurada iddia edilenler dışında tek birşey bile bildiğini düşünmüyorum. Bilinecek birşey varsa basketbol takımımızla ilişkisi olmadığı aksine kulübümüzde yükselerek daha iyi mevkilerde çalıştığı. Hepimizin sevdiği sayın Adnan Polat ona o görevleri vermişse şu forumda linç edilmesi ne kadar doğru bilemiyorum.

Ben buraya Hakan AYDINOL ile ilgili gerçekleri yazarım sen ona sahip çıktığın için bir daha bu forma yazacak,yüzün olmaz.Gel sen beni dinle bu işlere pek girme,Zaten başkan onu istemedi,onu Yiğit ŞARDAN istedi.Başkanın adayı başka biri,konular hakim olmadan savunma avukatlığı yapmayalım.

Bu külüpte nasılmyükselindiğini ben daha iyi bilirim,acaba bu adam kaçar gibi ülkerden neden ayrılmış.

Bu bir linç kampanyası değil,en azından benim açımdan....Adnan Polat'ı seviyorum haklısınız,ama bu her yaptığı işi koşulsuz kabul etmemi gerektirecek bir neden değil...Neyse siz kimsenin hiçbirşey bilmediği konusunda eminseniz,diyecek pekte birşey yok...

Onur bey bu arada özür dilerim yine size iş çıkardım... :)

Ali Bozgeyik'in dediklerine katılıyorum.Birini istemek ya da istememek için bir çok kriterden yararlanabiliriz.
Şubenin şu an ki durumunda, arkadaşlar transfer bekliyor ama bence ilk halledilmesi gereken takımın idari kadrosunun belirlenmsi olmalıydı. Bunda aceleci de olunmamalı, gec de kalınmamalıydı. Ne yazık ki çok acele ettik. Şimdi de hala o acelenin esintileri devam ediyor. bence şu süreçte takımın yanına ADnan başkan gitmeli "her ne olursa olsun yanınızdayım , bu da benim telefon numaram bir sıkıntınız oldumu arayın beni" demeli. bu arada takımı şu anki işleyişi ile bırakmalı. Bu arada Biraz daha serin kanlı hareket ederek bir yöneticiyi yaratmalı. Ama bu yönetici kesinlikle GS'a daha önce gelmiş biri olmamalı. İsmi lazım değil her kim olursa olsun. Şube de beyaz sayfa acacaksak, bunu idari kadrodan başlatmalıyız. Yoksa lise hocamı kovmuşum ortaokul hocamı getirmişim ne farkeder...

gerçek anlamda herkese helal olsun, şu an basket maçlarına gitmek hiç içimden gelmiyor.benim korkum bu gidişle , ileride de içimden gelmemeye başlayacak...

Benim kimseye sahip çıktığım yok. İnsanların hiçbir şey bilmediği biri hakkında yönlendirilmelerine karşıyım sadece.

Madem herkes biliyor Hakan Aydınol hakkında birşeyler ve suçlu o, ben birşey bilmiyormuşum der çekilirim kenara.