2009 - 2010 Transfer Sezonu

Kerem herkes düşüncelerini açıklıyor,belki yönlendirme konusunda haklı olabilirsin,bu benim konum değil...Ancak sen neden bu konuda agresif oluyorsun bunu anlamak güç...Yani insanlar istiyorum veya istemiyorum deme hakkına sahipler demi...

ali abi bence kerem abi şunu demeye calışmış: "hakan aydınol'u tanımadan,daha önceki işlerini etut etmeden bol keseden sallamak yanlış"
Yani kimseye eleştri yapmayın demiyor bence abi. Sanırım yanlış anladınız ali abi ya da ben yanlış anladım.

Arkadaşlar, bu başlık üyelerin transferler hakkındaki gelişmeleri merak ederek ziyaret ettikleri bölüm.

Transfer başlığını ilgilendirmeyen içeriğe sahip ileti yazanlar "konuyu amacından saptırmaları" gerekçesiyle cezayı da göze alsın.

Not: Ali Bey, bu uyarıyı üstünüze alınmayın. Genel bir uyarı yapma ihtiyacı hissettim.

FATİH SOLAK GALATASARAY`DA

Beko Basketbol Liginde zor günler yaşayan Kepez Belediyesi Alex Gordon`dan sonra Fatih Solak`ı da kaybetti.
Cumartesi günü oynanan Türk Telekom maçı sonrası arkadaşları ile vedalaşan Fatih Solak eşyalarını toplayıp İstanbul`a döndü.1980 doğumlu milli pivot Galatasaray Cafe Crown ile anlaştı.Galatasaray Cafe Crown`ın transferi yarın açıklaması bekleniyor.

Kaynak: Megabasket

Işık ÇOBAN' Alıntı:
FATİH SOLAK GALATASARAY`DA

Beko Basketbol Liginde zor günler yaşayan Kepez Belediyesi Alex Gordon`dan sonra Fatih Solak`ı da kaybetti.
Cumartesi günü oynanan Türk Telekom maçı sonrası arkadaşları ile vedalaşan Fatih Solak eşyalarını toplayıp İstanbul`a döndü.1980 doğumlu milli pivot Galatasaray Cafe Crown ile anlaştı.Galatasaray Cafe Crown`ın transferi yarın açıklaması bekleniyor.

Kaynak: Megabasket
Bu transfer doğru ise pota altına sadece F.Solak transferi yetmez yabancı pivotta gerekiyor ve yerli oyuncularımızdan yeterince katkı alamıyoruz alabilirsek
İTÜ'den M.Abi'yi de alalım.

Bu saatten sonrada Pahathinaikos tan Batiste veya Olympiakoston childress gelcek hali yok anca fatih solak transferi olur mustafa abi ve ersin görkemde olsa çok iyi olur be katkı veren türk oyuncular....

Kepez'de, Ersin, Cüneyt, Barış, Erdem ve yabancı oyuncular ayrılmak üzereymiş.
Ersin ve yabancı pivot olarak Kepez'li Jovo Stanojevic düşünülebilir.(say:15,reb:5.4, Asist:1,9)

Kepez'in ligden çekilmesi çok uzak bir ihtimal gibi gözükmüyor...
Bu arada Fatih Solak iyi hamle,ancak tabiki yeterli değil yabancı bir 5 numara mutlaka alınmalı...Şu karar biran önce açıklansada,bizde önümüzü görsek...

Fatih konusunda resmi bir gelişme varmı kulupten bilgi alabilen ?

Bide madem sıkıntı var cuneyt i de geri alsak kaptan dönse yuvaya super olur.

Şu gelişmelerden sonra takımın ligde kalacağına inanıyorum. zira daçka ve kepez bundan sonra maç kazanamaz gibi. Kepez hatta ligden çekliebilir. Keza daçka da o durumda..

Fatih Solak G.Saray'a Döndü

Ve Fatih Solak 2 yıl aradan sonra şayet son anda bir aksilik çıkmaz ise yeniden G.Saray Cafe Crown'da. 5 numara açığını kapatmak için Asım Pars'ı yoklayan G.Saray, Kepez'den ayrılan eski oyuncusu Fatih'i transfer ederek boşluğu doldurdu. Kepez'de de durumlar fena boyutlarda artık. Alacaklar ödenene kadar idman yapmayacaklarını açıklamış oyuncular. Maçtan maça takılacaklarmış. 3-4 ay olmuş alacakları. Ayıp hakikatten. Madem ödeyemeyeceksin, neden alıyorsun be kardeşim? Allah kolaylık versin vallahi oyunculara.
kaynak : Salsabasket