2009 - 2010 Transfer Sezonu

evet geçen seneki virtus maçında görmüştüm bu adamı boykins filanda vardı..

sanırım 100 civarı yiyip mağlup olmuştuk ford çok iyi oynamıştı sanırım 20 civarı sayı atmıştı bize... ;) iyi olabilir.(yanlış hatırlamışım 6 sayı atmış) :)

geçen seneki oyuncumuz anthony tolliver in bu seneki istatistikleri harika aslında o da düşünülebilir 23.8 sayı 11.5 ribaunt 1.8 top çalma 0.5 blok

pops mensah-bonsu gelsede forumda 3 çeksek. şu anda hangi takımda oynuyor?
yaz ligi istatistikleri harika

26,6sayı 13 ribaunt 2,4 asist 2,5blok 1.5 top çalma
bu adamı türkiye-ingiltere mçında canlı olarak izleme fırsatım olmuştu seyirci coşturan atletik tam bize göre bir adam pota altını karartır rancik ile beraber

Arda Cengiz' Alıntı:
geçen seneki oyuncumuz anthony tolliver in bu seneki istatistikleri harika aslında o da düşünülebilir 23.8 sayı 11.5 ribaunt 1.8 top çalma 0.5 blok

yok artık toliver 5 numara ihtiyacımız varken toliver olmaz...ona bakarsanız dwayne jones 30 sayı 15 rib ile oynuyor ama türkiyeye gelince istatistiklerden %20 sini zor buluyorlar

pops torontoda oynuyor ayrılması yakın her an kovulabilir ama malaga 1 milyon £ vermeye hazırmış

Eren Bekdemir' Alıntı:
[quote="Arda Cengiz":2wvzs2bn]geçen seneki oyuncumuz anthony tolliver in bu seneki istatistikleri harika aslında o da düşünülebilir 23.8 sayı 11.5 ribaunt 1.8 top çalma 0.5 blok

yok artık toliver 5 numara ihtiyacımız varken toliver olmaz...ona bakarsanız dwayne jones 30 sayı 15 rib ile oynuyor ama türkiyeye gelince istatistiklerden %20 sini zor buluyorlar

pops torontoda oynuyor ayrılması yakın her an kovulabilir ama malaga 1 milyon £ vermeye hazırmış[/quote:2wvzs2bn]
tolliver tabiki gerçek hedefimiz olmaması lazım ama şu anda o kadar kısıtlı bir pazarda iyi bir alternatif olabilir
ben pops torontodan ayrıldı biliyorum

Geçen seneden beri söylediğim şey gerçekleşti ve Fatih Solak takıma geri geldi. Hoşgelmiştir. Fatih'i biliyoruz beklediğimiz bir şey pek yok sadece Rancik'in enerjisini korumak için oynar Fatih o kadar. Tabi bende bir çok kişi gibi Polat'ın oynadığı yerde Fatih takla atarak oynar görüşüne katılıyorum.

Umarım Ford u alırız tam aradıgımz özelliklerde bir oyuncu sert atletik ribauntçu daha önce Alba Berlin de eski oyuncularımız William Avery ve Chris Owens ile beraber oynamışlardı .

Arda Cengiz' Alıntı:

Kalsın Tolliver oralarda devam etsin oynamaya hiç bozmayalım.Bize uzun mesafe şut kullanmak için geberen adam değil savaşacak adam lazım.Tolliver bunlardan savaşmasını yapsa o olumlu yanını 3lük sevdasi ile anında nötralize eder.

Ford'u tanımıyorum ama kim gelirse gelsin yararlı olacaktır diye düşünüyorum. :)

Bu fotoğrafa bakılırsa , hiç de fena bir oyuncu değil anlaşılan. En azından atletik bir yapısı var sanırım.

199754.jpg

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
[quote="Mustafa Kaya":1713r4vy]Ford gelcekse Mike'ın gitmesi şart . yabancı bi 2 numara şart .
Mike eski takımı Aris istiyor bonservisde alabiliriz. F.Solak'la resmi sözleşme imzalamak için sağlık raporu bekleniyormuş.[/quote:1713r4vy]

Bonservis rakamı tahmini ne kadar olur ?

fordun fiziksel özelliklerini bilmemekle birlikte wilkinsonun gitmemesinden yanayım ama durum çok karışık oluyor bize şütor bir 2numara lazım ..

Wilkinson niye gitsin ben onu anlamıyorum..Son maclarda Rancik'ten bile daha olumlu işler yapıyor..Pota altında sırtı dönük oyunları gayet iyi yeri geldiginde sutu'da var..Daha ne istiyoruz anlamıyorum ki ? Bize 1-2 oynicak adam lazım Graves gibi.

Onur Karakuzu' Alıntı:
fordun fiziksel özelliklerini bilmemekle birlikte wilkinsonun gitmemesinden yanayım ama durum çok karışık oluyor bize şütor bir 2numara lazım ..
bende buna benzer düşünüyorum. Darıus'un yanına onunla beraber top getirecek ve iyi şut atan 2 numara birini getirirsek takımın daha kümülatif bir takım olacağını düşünüyorum.