2009 - 2010 Transfer Sezonu

[youtube:1h6mwnyc]http://www.youtube.com/watch?v=SPMBbEpC_Sw[/youtube:1h6mwnyc]

İkili oyunlarda etkili bir eleman, atletik özellikleri çok fazla. Darius ile iyi bir uyum sağlayabilirler. Açık alanı çabuk kat eden bir yapısı var.

Bana video ızleyınce gaiens hatırlattı sutu yok ama pota altını domıne edıyormus gibi durdu ben bölesıne razıyım !!!

bu ford tam bir 5 numara değilki şutu olmayan 4 numara gibi bir tarzı var. aradığımız oyuncu dğeil. bize ribaunt canavarı bir oyuncu gerek.

Galatasaray Cafe Crown'un yeni antrenörü Cem Akdağ, gelişmelerin ardından takımıyla çıktığı ilk Avrupa maçının ardından ilginç açıklamlar yaptı. Akdağ, Alba Berlin'e kaybedilen 87-77'lik maç sonrasında, "Ben bu takıma 5 gün önce geldim ve sadece 1 idman yaptım. Takımdaki iki önemli oyuncuyu kaybettik. Yeni bir menajerimiz vardı ama 2 gün sonra kendisi gitti ve takımda büyük bir kaos var. Maçta savunma ribauntları alamadık Savnuma organizasyonunu kuramayınca Alba kolay sayılar buldu. Hücumda bilmediğim bir çok oyunumuz vardı. Bu nedenle asistan coachtan bilgi aldım. İleride herşey daha iyi olacaktı. Çünkü yönetimimiz yeni oyuncular alacağımızı söyledi. Fatih Solak ile anlaştık ancak bir ABD'li basketbolcu daha alacağız" dedi.
Kaynak: http://www.basketdergisi.com/Haber.aspx?ID=2017&CatID=5

Gerçeği bu siteye fazla güvenmiyorum. Ama Fatih yararlı olur şu aşamada bize ribaunt olarak en azından.

Wilkinson gidecekse Ford'un gelmesinin ne anlamı olacak ? İyi bir oyuncu gidecek,takıma uyum sağlamış bir oyuncu gidecek henüz nasıl bir performans göstereceği belli olmayan bir isim gelecek Wilkinson gönderilecekse Ford gelmesin zaten.Şöyle yapmalıyız ki Wilkinson kalsın,2.10 boylarında bir pivot gelsin,hedefi olan takıma çok mu zor bu özelliklerde bir oyuncu bulmak değil,ama üvey evlat olursa bir şube herşey olur.

NE GALİBİYETE SEVDAMIZ,NE YILDIZ OYUNCULARA TEK İSTEDİĞİMİZ GALATASARAY FORMASININ OLDUĞU HER BRANŞ'TA ARMA'YA LAYIK İŞLER YAPILMASI,ŞUBE ÇOCUK OYUNCAĞI DEĞİL SABRIMIZI TAŞIRMAYIN.KİMSE BURADA GELECEK BİR OYUNCUYLA SUSMASIN,GÜNÜ DEĞİL ŞUBEYİ KURTARALIM,DİYELİM 1 YABANCI GELDİ,- PUANLAR KALDIRILDI VE LİGDE KALDIK PEKİ ÖNÜMÜZDEKİ SEZON NE OLACAK YİNE KÜÇÜLME PAROLASIYLA MI BAŞLAYACAĞIZ LİG'E.GALATASARAY'IN BİR SPOR KLÜBÜ OLDUĞUNU,BASKETBOL ŞUBEMİZİN ÜVEY EVLAT OLMADIĞINI BİRİLERİNE HATIRLATANA KADAR SUSMAYALIM ARKADAŞLARIM.

Birincisi Wilkinson'ın tavırları bu kadar yaşanan olaya rağmen burayı sevdiğini gösteriyor.Şu halde neden gitsin?
İkincisi Wilkinson'da giderse maçları en fazla 10 reboundla tamamlarız.Gerisini siz düşünün.

Fatih ile sağlanan anlaşma haberi kesin, sağlık raporları sonucundan sonra anlaşma imzalanacak kısa sürede. Haftasonu sahada olur yani kendisi..

Eren Sadıç' Alıntı:
Galatasaray Cafe Crown'un yeni antrenörü Cem Akdağ, gelişmelerin ardından takımıyla çıktığı ilk Avrupa maçının ardından ilginç açıklamlar yaptı. Akdağ, Alba Berlin'e kaybedilen 87-77'lik maç sonrasında, "Ben bu takıma 5 gün önce geldim ve sadece 1 idman yaptım. Takımdaki iki önemli oyuncuyu kaybettik. Yeni bir menajerimiz vardı ama 2 gün sonra kendisi gitti ve takımda büyük bir kaos var. Maçta savunma ribauntları alamadık Savnuma organizasyonunu kuramayınca Alba kolay sayılar buldu. Hücumda bilmediğim bir çok oyunumuz vardı. Bu nedenle asistan coachtan bilgi aldım. İleride herşey daha iyi olacaktı. Çünkü yönetimimiz yeni oyuncular alacağımızı söyledi. Fatih Solak ile anlaştık ancak bir ABD'li basketbolcu daha alacağız" dedi.
Kaynak: http://www.basketdergisi.com/Haber.aspx?ID=2017&CatID=5

Gerçeği bu siteye fazla güvenmiyorum. Ama Fatih yararlı olur şu aşamada bize ribaunt olarak en azından.

Alba'nın sitesindeki videoda basın toplantısından görüntüler var. Orada söylediklerinin özeti.

evet bir abd li oyuncu alacağız haberi güzel ama 5 numara alınacaksa güzel gidip yine hikayeden bir 4 numara alıp gelmesinlerde tolliver gibi 3 lük atmaktan başka birşey yapamayan 4 numara tarzı oyuncularla işimiz olmaz. içeriyi kapatacak ribauntları toplayacak arkası dönük oynayıp sayılar bulacak 2.10 civarı bir oyuncu gerek. ribaunt alamazsan maç kazanamazsın.
birde keşke D-Wass ın yanına cüneyt'i alabilsek harika olur takım

Bencede takıma uyum sağlamış neredeyse her maç 20 üzerine çıkan bir Mike'ın gidip başkasının gelmesi anlamsız, Shannon Ford ve Cüneyt Erden 'in takıma katılması gayet yararlı olacaktır.

Bu saatten sonra kim gelirse gelsin önemli değil artık ama bu takıma bence 3 numarada şart çünkü Jasaitis tek kalıyo o mevki için tufanda yok murat kaya zaten mağlum kalbimdeki isim ve hayaran olduğum adam Gerald Fitch :) :)

Bu takımın ilacı Gerald Fitch tir geçen sezon kepezi tek başına ligte tuttu bizimde eski sayı kralımız ispanya ligindede 41 sayı filan atıyo keşke gelse.....