2009 - 2010 Transfer Sezonu

Valla ben onu bunu bilmem Basden tutmuş olabilirde bu adam geçen sene düştü denilen Kepezi tek başına ligte tuttu 28,5 sayı ortalaması yaptı,Basden nerdeydi ya ben zaten kesin gelsin filan demedim eski oyuncumuz hani gelse fena olmaz dedim tabii Murat kaya,Can akın,Eren Beyaz,Polat,Caner in olduğu kadroda zor oynar,pek dakika alamaz bence :)

Yıllar gecti üstünden eskiyi düsünürken acı tatlı anılar gözümün önündeyken ne büyük sevgiymis bizimki harbiden`` BU ASK HİÇ BİTMESİN BİR ROMAN OLSUN ``

Bilmem kac sene oldu SAMPİYONLUK gelmedi biz nelerle ugrasıyoruz....Ufak işler ,pis cıkarcılar ,rant kavgası,kişi sevdası vs vs vs yeter artık yeter ...

Kim geliyosa gelsin gidiyorsa gitsin ama ne olur bu seneyi atlatırsak, sımdıkı yerimizi korumayı düsünen sube YÖNETİMİ degil ,SAMPİYON OLUCAZ diye bilen bir yönetim gelsin yeter sunları yazarken sinirden aglıcam kendimi zor tutuyorum...

Bu taraftara yazık ,sevigimizi sömürenlere yazık,renklere yazık,armaya yazık!!! böle capulcuların ,iş güzarların eline düsmüski bu hallerdeyiz yazık bize yazık !!!

Bence transfer yapmaya niyetleri yok.Eksiklik çok bariz çözüm yolları belli ama şubedeki kaos belirsizlik ortamı bu durumu getiriyor.

Can Akan' Alıntı:
Bence transfer yapmaya niyetleri yok.Eksiklik çok bariz çözüm yolları belli ama şubedeki kaos belirsizlik ortamı bu durumu getiriyor.

şubeye ilgisizlik sadece yönetimle sınırlı değil taraftarda eskisi gibi deil. buda geri plana atılmasına sebeb oluyor. ahmet dedehayırın yarattığı dinamizmin eksikliği daha da çok anlaşılacak...

taraftar sadece transfer istiyor ama kendilerine düşeni ne kadar yapıyor sorgulanmalı. futbolda transfer, baskette transfer ama mali disiplii sağlayaamış bir klüp. gerçekten işimiz zor aslantepeye herkes umut bağladı ama nereye kadar.

Madem transfer yapamıyoruz, Polat-Murat ikilisini gönderlim.Az ama öz oyuncuyla oynayalım.Ya da varsa meraklıları takasla gönderip 1 tane yararlı oyuncu alalım.Bunların oynadığı her dakika ZARAR!

Erdal Avcı' Alıntı:
Madem transfer yapamıyoruz, Polat-Murat ikilisini gönderlim.Az ama öz oyuncuyla oynayalım.Ya da varsa meraklıları takasla gönderip 1 tane yararlı oyuncu alalım.Bunların oynadığı her dakika ZARAR!

polat, hadi bir nebze dersin ama katılmamak mümkün değil şu yoruma.

Erdal Avcı' Alıntı:

Polat yine nadirende olsa sayı atıyor birazda mücadele ediyor. Murat ne yapıyor daha çözemedim.

Beyler Polat'ın sayılarına aldanmayın.O girip Mike çıkınca pota altı bu forumdan herkesin elinin kolunu sallayarak turnike atabileceği kıvama geliyor.Karşısına çıkmadığı penetreler, alamadığı reboundlar yazmayalım teker teker...

Erdal Avcı' Alıntı:
Beyler Polat'ın sayılarına aldanmayın.O girip Mike çıkınca pota altı bu forumdan herkesin elinin kolunu sallayarak turnike atabileceği kıvama geliyor.Karşısına çıkmadığı penetreler, alamadığı reboundlar yazmayalım teker teker...

polat mı kimse aldanmasın geldiğinden beri söylerim faydası yok diye ama seveni çok polatın..polat+caner+eren+murat=bir yabancı oyuncumuz kadar olamıyorlar.

Caner kalsın.Oda giderse 3 numarada yedeğimiz kalmaz.
Zaten onun şut sevdasıda yok.3-5 dakikada alacağı 2-3 rebound ona yeterde artar.

Bir de en azından polat, jasa için dinlenme imkanı sağlıyor az çok. tabii ki yetersiz ama jasanın dinlenmesi için şart. ama murat olmasa(ki bugün 3-4 dakka belki vardı) yerine oynayacak birileri var. darıus ve evrenin dinlenmesi açısından... tabii bir pivot alınırsa, o zaman wilkinson, arada 3 numaraya kayıp, jasanın dinlenmesini sağlayabilir ve arada rancikle dönüşümlü 4 numaraya soyunabilir.

Erdal Avcı' Alıntı:
Caner kalsın.Oda giderse 3 numarada yedeğimiz kalmaz.
Zaten onun şut sevdasıda yok.3-5 dakikada alcağı 2-3 rebound ona yeterde artar.

erdal ben yabancıları görünce bu takımın büyük başarılar hak ettiğini düşünüyorum..hadi ligi geçtim ama avrupada iyi işler yaparız devre arası bir kaç takviye rahat f4 yapar eurocupta.

Eren ütopik şeyler söylüyorsun.Cüneyt'de,Ersin'de Kepezdeler.Ve şu anki durumu kafaya takmıyorlar.Taksalar bile bizden gönderiliş şekillerinden dolayı bize geri dönemezler.
2,15-2,22 arası pivot kolay kolay bulunmaz Eren.Benim önerdiğim pivotlardan en uzunları Dwayne Jones[2.10] ve Robert Swift[2.14].Eğer bunlar bizi aşarsa ben Sharrod Ford'a bile [2.06] razıyım.Çünkü kesinlikle dış şut sevdası olmayan bir oyuncu.

Eren Bekdemir' Alıntı:
[quote="Erdal Avcı":1concphd]Birkaç takviye dediğin nedir Eren?Örnek versene.

cüneyt,ersin,yabancı 2,15-2,20 arası 5 numara[/quote:1concphd]

5 numaranın boyu önemli değil ribaund alsın yeter sayı da atmasın gerekirse:) c.barkley 191 boyuyla nasıl ribaunt alıyordu mesela:)

ne fark eder doğrudur ben ama işin ribauntu çok önemsediğim için yani işi garantiye almak için burda sonra kısa kaldı adamın kolları uzundu gibi bahanelere sığınmamak için...[erdalın dediği gibi dış şut için uzun olması avantaj(malum fazla kullanmazlar)]

ersin ve cüneyte gelince takım böyle giderse gelmek için can atarlar (paraya bakar gerçi)

ayrıca ilkanda düşünülebilir(tofaşın fazla birşeyler talep ediceğini sanmıyorum)