2015-2016 Transfer Sezonu

Son bir yılı hiç oynamadan geçiren bir Eboue'yi bedava da oynasa takımımda istemezdim.

Ben Muslera'nın satılmasına karşıyım. Çünkü gelecek paranın yönetim tarafından akıllıca kullanılacağına inanmıyorum. Podolski'yi bile taraftar baskısıyla almak zorunda kaldıkları için aldılar. O sebeple bir de Nando'muzdan olmayalım. Zamanında bir sezon oynayıp 40 gol atan Jardel'i de satıp yerine çöp, kazma doldurmuştu o zamanki yönetim.

Bence İyi bir Sağ bek bulamazsak veya almayacaksak Eboue kesinlikle kampta denenmeli durumuna bakınmalıdır son 2 sezonda oynamaması büyük dezavantaj tabi İlk sezonundaki gibi oynaması imkansız gibi ama o zamanki eboueyi kim istemezki

Ben Muslera'nın satılmasına karşıyım. Çünkü gelecek paranın yönetim tarafından akıllıca kullanılacağına inanmıyorum. Podolski'yi bile taraftar baskısıyla almak zorunda kaldıkları için aldılar. O sebeple bir de Nando'muzdan olmayalım. Zamanında bir sezon oynayıp 40 gol atan Jardel'i de satıp yerine çöp, kazma doldurmuştu o zamanki yönetim.

Jardel satışı saçmaydı. Bencifa 40 milyon mark vermişti bizimkiler satmadı sezon sonu Lizbon'a saçma sapan adamlar ve 10 milyon dolar aldık o transferlerin hepsiyle davalık olduk.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Muslera ya 35 veriliosa satilmali net, ospinayi aliriz. Farfan diyen arkadaslar nolur söylemeyin ne farfani allaskina üc sene önce istedigimiz adamlari iki sene bos gectikten sonra aliyoruz.

Ospina veya Navas - Maxi Pereira - Medel - Huntelaar elimize de 10-15milyon€ para kalır ve şampiyonluğun en büyük adayı omuruz.
Karşı taraf çok oyuncu aldı ama bence takım kimyasını oluşturmaları zor görünüyor. Çok para harcadılar başarılı olamazlarsa bu defa azizi harcarlar

Kim ne derse desin, bizim defansa da takviye yapmamız lazım..

martin skrtel gibi bir defans şart.. Semih kendini hiç geliştiremedi..Chedjou orta sınıf bir defans oyuncusu.. Danny , Hakan ve Koray'ın zaten Galatasaray'da oynaması mucize..

sağ bek , glen johnson veya maxi.. sol bek galiba bir oyuncu aldık..

Melo bu saatten sonra bu formayı giymesin.. Boateng veya Alex Song..

Forvete Huntellar veya bir de QPR da oynayan bir forvet vardı.. Bu sene iyi gol attı..

bir de Muslera'ya 35 veriliyorsa kesinlikle satılmalı.. Zaten kendi de gitmek ister..

Öncelikle şuan gerçekleşme ihtimali olmayan bir görüşümü belirtmek istiyorum Manunun Muslerayı almak istediği haberleri doğruysa ve van persie de elden çıkarılmaya çalışılıyorsa Keşke şuan için Muslerayı gönderip Van Persie artı 20 milyon veya 15 milyon teklif edip pazarlık yapsaydık gayette güzel olurdu Muslera 35 milyon verildiyse satılması daha doğru olur ama benimde kararsız kaldığım nokta bizi Taffarel ve Mondragondan sonra Gelen bütün kalecilerin bizi çileden çıkartmasıdır bu kalecilerden sonra hiç iyi kalecimiz olmadı ve hep kalede sorun çıkardık acaba muslerayı gönderip iyi bi kaleci alacağımız hadi aldık diyelim onun uyum süreci muslera gibi bize hemen katkı sağlarmı bilinmez birde bize Sağ bek Melo giderse iyi bir orta saha stoper birde Forvet şart

Ospina ve Navas iyi kaleciler. Ocha da iyi kaleci lakin dengesiz. Ospina'yı 5-6 milyon avro'ya alırsın. Bu arada yaptırılmış bir haber dönüyor. Sabri'ye Norwich talipmiş. Hesapta bakın siz zam yaptık diye kızdınız ama isteyen var türü bir şey oluyor.

Hamza Hamzaoğlu, Fransa Ligi takımlarından Nantes'e transfer olan İzlandalı forvet Kolbeinn Sigthorsson'u elden kaçırdıklarını belirterek, "Sigthorsson konusunda içim kanıyor biraz. Tam bizim oyuncumuzdu. En az 10 sene bize forvet arattırmazdı. Ailesi Nantes'i tercih etti ama çocuğun gönlü hala bizde. Aile olarak toplanıp, karar vermişler. Kendisiyle telefonda da konuştuk. Transferden sonra aradı. Çok da üzülmüştü" ifadelerini kullandı.

Hamza Hoca'nin bugünkü açıklamalarından bir bölüm.
Keşke olsaymış :(
Vallahi en kötü Elmander etkisi yaratırdı.
Taraftarın sevgilisi olurdu.
Şimdi bende çok üzüldüm :(

Hamza Hamzaoğlu, Fransa Ligi takımlarından Nantes'e transfer olan İzlandalı forvet Kolbeinn Sigthorsson'u elden kaçırdıklarını belirterek, "Sigthorsson konusunda içim kanıyor biraz. Tam bizim oyuncumuzdu. En az 10 sene bize forvet arattırmazdı. Ailesi Nantes'i tercih etti ama çocuğun gönlü hala bizde. Aile olarak toplanıp, karar vermişler. Kendisiyle telefonda da konuştuk. Transferden sonra aradı. Çok da üzülmüştü" ifadelerini kullandı.

Hamza Hoca'nin bugünkü açıklamalarından bir bölüm.
Keşke olsaymış :(
Vallahi en kötü Elmander etkisi yaratırdı.
Taraftarın sevgilisi olurdu.
Şimdi bende çok üzüldüm :(

Hollanda Ligi gibi gol ortalaması yüksek bir ligde 100 maç 30 gol atıp , tonla maç kaçıran bir adam. 10 yıl forvet aramazdık boş laf . Hoca oyuncuyu İzlanda-Türkiye maçındaki oyununa göre değerlendirmiyorsa bende birşey bilmiyorum. 3-0 lık maçta çok etkili oyun çıkarmıştı. Rotasyon için uygun bir oyuncu olurdu maaliyeti de uygun ama yaklaşım saçma.

Hoca ironi mi yapıyor anlamadım ? Tanman da "sağ bekte Sabri Tarık var oyuncularımıza güveniyoruz" demiş. Ramazan ramazan günaha sokacaklar

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

https://twitter.com/demarkesports/status/618026708378198016
https://twitter.com/GoalTurkiye/status/618035720310136832

gülüyorum. tesadüf bir şampiyonluk adamları bir tarafını kaldırmış. Eğer takımı şampiyon yaptım zannediyorsa yanılıyor. Bakalım Bursa bir türlü defans problemlerine çözüm bulamadı. ligin en çok gol atan takımı 6. oldu. Bu da yetmedi Beşiktaş bir türlü kriz yönetemeyen teknik direktörü yüzünden tüm virajlardan şarampole yuvarlandı. Taraftarı da Brugge maçında fişi çekti. Fener'in yaptıkları ise ortada.
Sen akıl almaz bir kaos ortamında Türk oyunculara uyup onların suyuna gidince sözüm ona başarı geldi. 4. yıldız iyi güzel lakin Galatasaray'ın ne olduğunu anlayamamış adamlar başımızda.

Sağ bek , sağ açık ,forvet, ön libero gibi transferler yapılacak gibi görünüyor ama Hamzaoğlu ve Tanman'ın her demeci olay oluyor. Tanmam gizlilik politikasına uygun hareket edip pazarlık masasında elini güçlendirmek istiyor , Hamza Hoca takıma ve oyuncularına güvendiğini belirtmek istiyor. Hamzaoğlu elindekiyle yetinmeyi bilen birisi bu Anadolu kulüplerinde başkanları sevindirebilir ama burası Galatasaray. Burada sürekli isteyeceksin , hoca istiyor olabilir çünkü görünürde transferler var. Ama büyük takım taraftarı yaz sezonunda ağzından çıkacak 2 kelime ile gününü neşelendirir, büyük takım taraftarı yaz sezonunda transfere doymaz sürekli ister. Hal böyleyken en azından medya önünde bu tip açıklamalar yapıp kendi kredini tüketmeyeceksin.

Hamzaoğlu ve Tanmam kitlelere hitap etmeyi , onlara anlık mutluluk vermeyi dahi bilmiyorlar. Transferler olacak ama sürekli olmasada olur ekseninde konuşarak belki birtakım avantajlar sağlıyorsun ama taraftar tepkisi , sosyal medya gücü hepsinden değerli. Olay aslında bundan ibaret biraz da.

Hollanda Ligi gibi gol ortalaması yüksek bir ligde 100 maç 30 gol atıp , tonla maç kaçıran bir adam. 10 yıl forvet aramazdık boş laf . Hoca oyuncuyu İzlanda-Türkiye maçındaki oyununa göre değerlendirmiyorsa bende birşey bilmiyorum. 3-0 lık maçta çok etkili oyun çıkarmıştı. Rotasyon için uygun bir oyuncu olurdu maaliyeti de uygun ama yaklaşım saçma.

Oğuzhan bu adam gelseydi cok iyi olurdu.
İlerde top tutardı.
Kafa hakimiyeti kurardı.
En kötü Elmander etkisi yapardı.
Elmander'i de bu taraftar ne kadar çok sevdi sende biliyorsun.
Bence gelseydi çok iyi işler yapardı.

Oğuzhan bu adam gelseydi cok iyi olurdu.
İlerde top tutardı.
Kafa hakimiyeti kurardı.
En kötü Elmander etkisi yapardı.
Elmander'i de bu taraftar ne kadar çok sevdi sende biliyorsun.
Bence gelseydi çok iyi işler yapardı.

Zaten elimizde Burak varken onu kulübeye atacak oyuncuyu nasıl alacağız bilmiyorum.(Aslında almalıyız) Transfer olsaydı makul fiyatlarda olacaktı ve sağ kenara yapılacak hamleyle hücumumuz az çok şekillenecekti. Ben yaklaşıma kızıyorum , Hamza Hoca'nın vasat üstü bir oyuncuyu nasıl böyle övebilidiğine şaşıyorum. Ne olacaktı yani gelseydi Burak'ı kesip 11 mi başlatacaktı ? Hiç sanmam.