2015-2016 Transfer Sezonu

Galatasaray, Arda Turan'ın Barcelona'ya transfer olmasıyla 3 milyon 500 bin euro yetiştirme bedeli alacak.
Huntelaar'ın parası çıktı işte :)

Naptın abi 3,5M Euro değil alırsa eğer 2 milyon 50 bin euro alacak. Ama bazı kaynaklara göre alamıcak tam prosedürü bilmiyorum ama yüzde 5 kuralını biliyorum :)

Naptın abi 3,5M Euro değil alırsa eğer 2 milyon 50 bin euro alacak. Ama bazı kaynaklara göre alamıcak tam prosedürü bilmiyorum ama yüzde 5 kuralını biliyorum :)

Veysel kardeşim.
Facebook veya Twitter hesabım yok.
Öğrencilerim sağolsunlar Whatsupp'tan haberleri gönderiyorlar.
Bir yerden okuyup bana dediler sanırım.
Bende ona binaen 3.500 dedim.
2.500 de iyidir :)

Hakan Arıkan'ın istediği ücret 650 bin € Sinan Bolat geçen sezon 1.3M€ yani tam iki katını alıyordu... Hakan boşta transfer ihtimali yüksek.

Böyle bir haber varmış.
Hakan bence geçen sene çok iyi performans ortaya koydu.
Muslera'ya iyi yedek olur sanki.

%5 almama gibi birşey söz konusu değil .Kanunen bu hakımız var güzel para heleki bir yıldız oyuncu daha getiriceksek.

Huntelaar `ın takımdan ayrılacagını açıklamış Takımı,Güzel olur cuk oturur ilerde sırtı dönuk top tutup indiricek birine ihtiyacımız var.Burak vede Umutla olmaz bu işler.

Sağbek için Fanatikde duydum Rafeal bize süper olur.

Melo Kabak tadı vermeye başladı gitmek istiyorsa kapı orda yeni gelin nazı hersene .

Gerçekden çok sağlam bir stoper ihtiyacımız var.Melo giderse yeri doldurulur ,Stopersız yine saç baş yolarız sezon boyu

%5 almama gibi birşey söz konusu değil .Kanunen bu hakımız var güzel para heleki bir yıldız oyuncu daha getiriceksek.

Huntelaar `ın takımdan ayrılacagını açıklamış Takımı,Güzel olur cuk oturur ilerde sırtı dönuk top tutup indiricek birine ihtiyacımız var.Burak vede Umutla olmaz bu işler.

Sağbek için Fanatikde duydum Rafeal bize süper olur.

Melo Kabak tadı vermeye başladı gitmek istiyorsa kapı orda yeni gelin nazı hersene .

Gerçekden çok sağlam bir stoper ihtiyacımız var.Melo giderse yeri doldurulur ,Stopersız yine saç baş yolarız sezon boyu

Rafael özellikle savunmada çok zaafları olan bir sağ bek. Manuda nasıl oynuyor hiç anlam veremedim bugüne kadar. Maxiyi her türlü tercih ederim. Ama dikkatimi çeken bir husus var kimin ismi bizimle anılsa yıllık ücret olarak 3M€ dan bahsediliyor Katar muamelesi görmek ciddi anlamda can sıkıcı.
Genç dinamik 1M€ adam bulman lazım yoksa scout ekibin ne işe yarar?
8-10M€ bonservisli adamları bulmak scout başarısı mıdır?
Bizim scout ekibinin bulduğu ve "vayy" dediğimiz bir adamı hatırlayan var mıdır? S
cout ekibinin bize yıllık maliyeti nedir?
Takımın transfer politikasını kim veya kimler hangi kriterlere göre belirlemektedir?
Galatasarayın ve Galatasaraylının parası neden senelerdir çöpe atılmaktadır?
Galatasarayda özellikle son dönemde yapılan transferlerde aracılara (menejer vs.) ödenen miktarlar nelerdir?
Galatasaray bazı çevreler için bir gelir kapısı haline mi gelmiştir?

bu sorular uzar gider ama malesef 110 yıllık koca klüp çiftlik gibi yönetilmektedir. Yazık çok yazık.

Hiç sanmıyorum. Tanman " Sabri de Tarık da çok iyi futbolcular ikisine de güveniyoruz. "

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Snoop Dogg u mu getirsek göreve. Adam Türkiye dir Galatasaray falan yazmış , yöneticilerden daha Galatasaraylı.

Hiç sanmıyorum. Tanman " Sabri de Tarık da çok iyi futbolcular ikisine de güveniyoruz. "

Bundan daha acısı"Pereira, Sabri'den daha iyi futbolcu değil." açıklaması.
Biz ne zaman şu yöneticilik görevine liyakat sahibi kişileri getireceğiz.
Sırf Galatasaray'da daha önce oynamış diye ya da liseli diye liyakatsiz adamları toplamak hiç hayra alamet değil.
Millet Terraneo'yu getirir biz gider Cüneyt'i getiririz.
Allah bu büyük taraftara sabır versin.

Fb'li bir yönetici Arda'yi takıma davet etmiş.
Yöneticilerimiz inşAllah bu durumu akıllarından çıkarmamışlardır.
Arda'nin 6 ay bile bizde olmasj büyük kazanç olur bizim için.

Bundan daha acısı"Pereira, Sabri'den daha iyi futbolcu değil." açıklaması.
Biz ne zaman şu yöneticilik görevine liyakat sahibi kişileri getireceğiz.
Sırf Galatasaray'da daha önce oynamış diye ya da liseli diye liyakatsiz adamları toplamak hiç hayra alamet değil.
Millet Terraneo'yu getirir biz gider Cüneyt'i getiririz.
Allah bu büyük taraftara sabır versin.

Fb'li bir yönetici Arda'yi takıma davet etmiş.
Yöneticilerimiz inşAllah bu durumu akıllarından çıkarmamışlardır.
Arda'nin 6 ay bile bizde olmasj büyük kazanç olur bizim için.

Bence Arda'nın olması avantajdan çok dezavantaj. Çünkü bildiğim kadarıyla Arda Şampiyonlar Ligi'nde bizde oynarsa Barça'da oynayamıyor. Yani Şampiyonlar Ligi'nde oynatmamış izin vermezler. Ligde de sadece yarım sezon oynayacak ve Arda gibi çok iyi bir oyuncu yarım sezon sonra takımdan ayrılırsa takım bence sıkıntı yaşar. Çünkü Arda yeri zor dolacak bir oyuncu. Bu yüzden bence dezavantaj olur.

Ama Şampiyonlar Ligi ile ilgili söylediğim şey yanlışsa Arda'yı hemen alalım. Arda sayesinde rahatlıkla gruptan çıkabiliriz.

Valla bu Cüneyt Tanmanda geldiğinden beri her oyuncuya biz ilgilenmiyoruz bizim takımımız gayet iyi sabrinin ben kadro dışı kaldığından beri takımda yer bulması gerektiğini düşünenlerdendim sözleşmede uzatılmasını doğru buluyorum para bölümü hariç Cüneyt Tanmana göre Biz sezona 3 kupada sadece Tarık ve Sabri ile sağbekte mücadele edeceğiz Dediğine göre Sabri ile Maxi pereira arasında bir fark yok dedi. Biz bu kafalarla gidersek hiç bir oyuncuyla ilgilenmezsek kadromuz iyi 2 kupa aldık diye böbürlenirsek seneye 1 kupa dahi alamayız acil bizim 4- 5 tane iyi transfer yapmamız lazım özellikle 2- 3 tanesi gerçekten iyi ve kaliteli olmalı İnşallah Bi bildikleri vardır İnşallah sezona bu kadro ile girmeyiz daha satılacaklar var Belki oyüzden transfer yapamıyoruz.

Sosyal medyada Gervinho haberleri varmış.
Gelirse süper olur,olay olur.
Ama Cüneyt Tanman gibi birisi çıkar Umut, Gervinho'dan daha iyi oyuncu gerek yok derse zor tabiki.

Adnan Sezgin,Bülent Tulun şimdi Tanman birileri cidden bizimle dalga geçiyor.

Tanman kendisi futbol oynadığı dönemde kalmış kendini geliştirmemiş birisidir.Tanman yerine okadar çok insan varkı bu işi cok daha iyi yapabilcek ama yalamayı iyi biliyor demek.

Sağbek konusuna geliceksek Gider Prekazi ile iş yapar Orta Avrupadan Hırvat,Sırp,Karadağ`lı sağbek stoper arardım bizde onu düşüncek kapasitede insanlar olduğunu sanmıyorum.

Gervinho gelirse Sağ acık oynabılır şuanki durumda bence sansasyonel ama gereksiz transfer olur.Santrafor alıncak diye bakarsak.

Melo gidicek ise Önlibero
Stoper
Sağbek
Yedek Kaleci
Sağ açık önem sırası

İlginç işler oluyor kulüpte ya kulüp cidden battı ya da mallaştık . Gelişmeler öncelikle Fb Arda için 6 aylık kiralamak için ücretini ödeyip ardanın yıllığını karşılayıp kiralama bedeli olarak 6milyon € önermiş gerçekten Gsyi kışkırtmak için yapılıyor ama asıl soru Van Persiyle beraber bu sezon 35milyon € bonservis ödeyip aylık 30milyon dolar oyunculara ve personele ödeme yapması gereken kulüp bu parayı nasıl buldu ?! Bize gelirsek Melonun gidişinden sonra hoca oraya Bilal ya da Hamiti monte etmeyi düşünüyomuş yanlış duymadınız ! Sağ bek transferi yapılmayacak orada Sabri olacak yedeği Tarık ! Sol bek için Carole alındı kesin olarak en azından Tellesin alternatifi bulundu . Defansta oyuncu alınmayacak Dany kadroda kalacak . Forvet için Sercan yıldırım denenecek 2. kampa kadar beğenilire oyuncu alınmayacak !

Cüneyt Tanman çok efendi bir insan olabilir.. Ama futbol bilgisi , özellikle de futbolcu bilgisi sıfırın altındadır.. Ya adam Juventus Galatasaray maçında koskoca inzaghi'ye maç boyunca inGazhi demişti...,,

kaleci
sağ bek, stoper, sol bek
ön libero
forvet

6 transfer şart !!! Hatta ben Yasin gibi bir adamın bizde yıldız olduğuna inanamıyorum. (bana göre hala sıradan bir futbolcu, bu sene bunu ispatlayacaktır özellikle Avrupada..)