2018-2019 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Hayes ve 3 numara kesin dediler, Auguste de tamam yani 6 yabanci tamamlandi. Nba’deki oyuncuya iyi diyorlar da sut yuzdesini tutmadim gecen seneki. Kolejde de 3’luk yuzdesi cok iyi degil ama iyi transfer diyorlar, iyi okuldan cikan biri :)

Ayres son anda 400 bin dolara kadar çıkınca (Çin'e gitmiş) alınmış Auguste, 3 numara için de geçen sene Nba'de oynayan biriyle anlaşmak üzereymişiz, çok tanıdığım bir oyuncu değil.

3 numara NBA'de çok maça çıkmış mı, yoksa sezonun çoğunu D-League'de mi geçirmiş? D-League'de geçirdiyse istatiksel olarak iyi şut atıyor izlenimi verdi mi size?

Webster-Klobuchar-3 numara -Hayes-Zach 5 oldu?

Son düzenleme:
Ben tanimiyorum ama görüsler ikiye ayrilmis durumda.
Bazilari Auguste Ayresten daha iyi diyorlar, digerleri ise Ayres Augusteden daha iyi diyolar

Hangisine inanacagiz

Eurozoone diye arkadasi takip ediyorum. Böyle yazmis

"Zach baya kötü topçu da daha kötüsü koçun shortlisti.Costelle-Ayres’ten sonra Auguste ondan sonra ise Akindele falan var herhalde"

Siz ne düsünüyorsunuz ?

Uşak'ta oynayan adam değil mi bu ? Her türlü ayres'ten iyidir. Daha biraz önce keşke ayres olmasaydı diyordum. İçime doğmuş demek. Daha genç, daha dinamik. Hiç değilse içi geçmemiş birisi. Ayres olmasın da Auguste'ye razıyım.

Eurozoone diye arkadasi takip ediyorum. Böyle yazmis

"Zach baya kötü topçu da daha kötüsü koçun shortlisti.Costelle-Ayres’ten sonra Auguste ondan sonra ise Akindele falan var herhalde"

Siz ne düsünüyorsunuz ?

Ben de katılıyorum buna. Costello savunmacı, çember koruyucu bir uzunken Auguste de Ayres de daha çok hücum yönleri güçlü pivotlar. Costello-Ayres(Auguste) bir ihtimal kabul edilebilir hamleler. Auguste'nin ciddi disiplin problemleri de var. Bence Ayres'e göre bir artısı da yok. Bari çember koruyabilen bir uzun yazalım arkasına da biraz anlamı olsun.

Auguste, 2 sene önce bizim gibi bir bütçeye sahip Uşak'a, Oly'e transfer yapan ve ligin en etkili uzunlarından biri olan Khem Birch'ün yerine gelmişti. Bu anlamda gözler üzerindeydi ve Birch'ün isminin altında ezilmediği gibi takip eden sezon Pana'ya transfer yaptı.Ligde Vesely-Udoh'a karşi iyi performanslarını da hatırlıyorum.

Yani mevcut bütçeyle kimleri bekliyorsunuz bilmiyorum ancak Auguste oyunun 2 yönunde de iyi işler yapabilecek bir adam. Bana göre Costello'dan da iyi.

Ayres-Hayes-4.5 ile undersize kalacaktık. Auguste, Ayres'e göre 5 numarayı daha çok dolduracak bir adam. Şimdi 4.5 numara transferi daha yapılabilir oldu gözumde

Son düzenleme:
Ben de katılıyorum buna. Costello savunmacı, çember koruyucu bir uzunken Auguste de Ayres de daha çok hücum yönleri güçlü pivotlar. Costello-Ayres(Auguste) bir ihtimal kabul edilebilir hamleler. Auguste'nin ciddi disiplin problemleri de var. Bence Ayres'e göre bir artısı da yok. Bari çember koruyabilen bir uzun yazalım arkasına da biraz anlamı olsun.

Auguste'nin hücumda ne olayı var furkan ? Adam tipik atletik, uçan, kaçan, rebound kovalayıp onları smaçla bitiren bi tip. Şutu yok, sırtı dönük oyunu yok. Çemberi savunacak, hücumda da dönen topları takip edip oradan sayılar bulmaya çalışacak. Ayres onları da yapamazdı mental sorunlarından dolayı o yüzden ayres'e tercih ederim ben. Ama eğer dediğin gibi disiplinsiz bir tipse bize hiç gelmez o da ayrı bir konu.

Bir anda 3 oyuncu heee :)
Yavaş yavaş teker teker yahu :)
Demek yasaklar kalktı.
Elde var 3...
Bakalım geri kalan 3 oyuncu nasıl olacak ?