2018-2019 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Şu iki kuruşluk kadroya, alınan vasat oyunculara bile sevinen, umut besleyen, "acaba?" diyen vefalı taraftara azıcık mutluluğu çok gördünüz. Oysa tek derdiniz bu olmalıydı.

Yazıklar olsun emeği geçen tüm yönetimlere.

Şu iki kuruşluk kadroya, alınan vasat oyunculara bile sevinen, umut besleyen, "acaba?" diyen vefalı taraftara azıcık mutluluğu çok gördünüz. Oysa tek derdiniz bu olmalıydı.

Yazıklar olsun emeği geçen tüm yönetimlere.
Sen yazıklari geçmiş yönetim e soyle kulubun anasını bellemiş durum ortada para yok borç çok uefa cezası kapıda ancak bu kadar.Ayrica tai ve auguste yi geçen senelerde bile isterdim potansiyelli oyuncular.

Ozan Odabaşı transferi umarım iptal olmaz. Ege'den de Ayberk'ten de daha yüksek bir tavanı var,bana göre en çok kullanacağımız yerli uzun olur gelirse.

Şu an 2-3 ve 4-5 oynayabilecek 2 yabancı bekliyoruz. 4-5 için bir ipucu yok ama Tanju abi 2-3 için önemli bir kolejden çıkmış şut yüzdesi kötü bir isim dedi. Gözüme çarpan sadece Archie Goodwin oldu.

Sen yazıklari geçmiş yönetim e soyle kulubun anasını bellemiş durum ortada para yok borç çok uefa cezası kapıda ancak bu kadar.Ayrica tai ve auguste yi geçen senelerde bile isterdim potansiyelli oyuncular.
İkili bir muhabbete girmek istemem ama görünce yazmadan edemedim.
Geçmiş yönetim kötü de bunlar iyi mi..? Al birini vur ötekine hatta bunlar daha aciz durumdalar.
Mustafa Cengiz'in söylem olarak senden hiçbir farkı yok, o da aynı şeyleri söylüyor, sadece söylüyor.

Bu yönetime de söylüyorum. Çok bir halt yapmışlar gibi dolanmayın ortalıkta. Kimseye de akıl vermeye kalkmayın. Sen çok beğendiysen konvoya çıkabilirsin.

Ayres mi auguste mi kararsizim ikiside iyi oyuncular auguste daha hızlı belki oynayacağımız basketbolda göre avantaj olabilir.
Tai Webster gerçekten çok iyi bir transfer potansiyeli eurolig bile yaptırır ilerde

Yaman'ı kişisel olarak tanımıyorum ama forum yönetiminde bulunduğum dönemde kendisiyle çok tartıştık, bu forumda Dursun Özbek yönetimini en çok eleştirenlerden birisi, forumu okumayıp gelip buraya Mustafa Cengiz ve yönetimi eleştiren kişilere önceki yönetime niye laf etmiyordunuz diyerek komik duruma düşüyorsunuz. Mustafa Cengiz yönetimini eleştiren bizler bir önceki yönetimi daha çok eleştirdik ama ne hikmetse bir önceki yönetim rezildi diye bu yönetimi destekleyenler rezillikleri görmemezlikten gelmek için kırk takla atıyor.

Yaman'ı kişisel olarak tanımıyorum ama forum yönetiminde bulunduğum dönemde kendisiyle çok tartıştık, bu forumda Dursun Özbek yönetimini en çok eleştirenlerden birisi, forumu okumayıp gelip buraya Mustafa Cengiz ve yönetimi eleştiren kişilere önceki yönetime niye laf etmiyordunuz diyerek komik duruma düşüyorsunuz. Mustafa Cengiz yönetimini eleştiren bizler bir önceki yönetimi daha çok eleştirdik ama ne hikmetse bir önceki yönetim rezildi diye bu yönetimi destekleyenler rezillikleri görmemezlikten gelmek için kırk takla atıyor.

Ekonomisi bu kadar kulübün para yok.kur durumu ortada ya senin kadar sizin kadar akılları çalışmıyor mu.en kolay şey oyuncu almak mesele ödemesi.baskan diğerleri gibi en azından borclandirmiyor.gecen sene harcanan paraya ne yaptılar 9 oldular sanki her sene şampiyonluğa oynuyoruz da bu sene felaket.

Ekonomisi bu kadar kulübün para yok.kur durumu ortada ya senin kadar sizin kadar akılları çalışmıyor mu.en kolay şey oyuncu almak mesele ödemesi.baskan diğerleri gibi en azından borclandirmiyor.gecen sene harcanan paraya ne yaptılar 9 oldular sanki her sene şampiyonluğa oynuyoruz da bu sene felaket.

Bak kimsenin derdi 20-30 bütçe koymaları değil, ama sponsorlar hazır deyip aylar sonra sponsor hâlâ yoksa ben hesap sorarım. Ya da Basketbol'la ilgili saçma sapan açıklamalar yapılıyorsa, yine bütçe yok deyip takımın hocasını göndermek için uğraşılıyorsa, hem ona para verip hemde yeni getirilen adama para veriliyorsa ben hesap sorarım. Üstüne her branşta hedefimiz şampiyonluk deyip, gerekli bütçeleri oluşturamıyorsan zaten başarısızsındır. Aylardır transfer yasağı kalkmıyor ve bu senin hiç zoruna gitmiyorsa yanlış sporu takip ediyorsun demektir.

Bak kimsenin derdi 20-30 bütçe koymaları değil, ama sponsorlar hazır deyip aylar sonra sponsor hâlâ yoksa ben hesap sorarım. Ya da Basketbol'la ilgili saçma sapan açıklamalar yapılıyorsa, yine bütçe yok deyip takımın hocasını göndermek için uğraşılıyorsa, hem ona para verip hemde yeni getirilen adama para veriliyorsa ben hesap sorarım. Üstüne her branşta hedefimiz şampiyonluk deyip, gerekli bütçeleri oluşturamıyorsan zaten başarısızsındır. Aylardır transfer yasağı kalkmıyor ve bu senin hiç zoruna gitmiyorsa yanlış sporu takip ediyorsun demektir.

Takımın hocasını 800 bin euro ya getirenler suçlu en başta.benim zoruma gitmiyor bro istediğim spor dalını takip eder beğenmediğim yerde yorum yaparim.ben yönetimin yaptıklarını uyguladıkları mali disiplini beğeniyorum destekliyorum bu kadro başarılı olursa asıl sen takip etme basketbolu

Takımın hocasını 800 bin euro ya getirenler suçlu en başta.benim zoruma gitmiyor bro istediğim spor dalını takip eder beğenmediğim yerde yorum yaparim.ben yönetimin yaptıklarını uyguladıkları mali disiplini beğeniyorum destekliyorum bu kadro başarılı olursa asıl sen takip etme basketbolu

Bu kadro başarılı olması yönetimin başarılı olduğu anlamına geliyor yani? Yönetim sponsor buldu mu? Şampiyonluk için yeterli bütçe oluşturdu mu? Transfer yasağını kaldırdı mı? Sezon içinde maaşlar düzenli yattı mı? Ben bu vb şeylere bakıyorum. Antrenör ve oyuncuların performansıyla başarılı olunması yönetimi başarılı yapmaz. Dursun Özbek döneminde hem erkeklerde hemde kadınlarda EuroCup şampiyonu olduk, senin mantığınla çok başarılıydı yani. Ama rezildi, neden mi? Sponsor bulunmadı, söylediği sözleri tutmadı, oyuncu maaşları aylarca ödenmedi, aynı bu başkan gibi büyük sponsorluk vaatlerinde bulundu, ama hiç birini yapmadı. Yönetimin başarısını bu gibi durumlar belirler.

Birde 800 bin doları hoca yine alacak, şunu anlamak çok zor olmamalı yani, şimdi o maaşı vermemiş olmuyoruz. Üstüne birde yeni getirdiğimiz hocaya maaş veriyoruz, nerede burda kulübün parasını düşünen yönetim!

Son düzenleme:
Bu kadro başarılı olması yönetimin başarılı olduğu anlamına geliyor yani? Yönetim sponsor buldu mu? Şampiyonluk için yeterli bütçe oluşturdu mu? Transfer yasağını kaldırdı mı? Sezon içinde maaşlar düzenli yattı mı? Ben bu vb şeylere bakıyorum. Antrenör ve oyuncuların performansıyla başarılı olunması yönetimi başarılı yapmaz. Dursun Özbek döneminde hem erkeklerde hemde kadınlarda EuroCup şampiyonu olduk, senin mantığınla çok başarılıydı yani.

Birde 800 bin doları hoca yine alacak, şunu anlamak çok zor olmamalı yani, şimdi o maaşı vermemiş olmuyoruz. Üstüne birde yeni getirdiğimiz hocaya maaş veriyoruz, nerede burda kulübün parasını düşünen yönetim!

Konuştuklarından bir sponsor bulunamadı maaş bütçe transfer yasağı süreç içinde hallolursa sadece sponsor için feryat etmek ne kadar mantıklı.sirf elstrmek için eleştirme

Konuştuklarından bir sponsor bulunamadı maaş bütçe transfer yasağı süreç içinde hallolursa sadece sponsor için feryat etmek ne kadar mantıklı.sirf elstrmek için eleştirme

Yahu böyle bir mantık mı var? 7 ay olmuş hâlâ yasak kaldırılmamış, tabii ki kaldırılacak yok bide ömür boyu kaldırmasınlar. Oktay hocaya 7 ayda sadece tek maaş ödemesi yapıldı, amatör branşlarda bir çok oyuncu içinde durum aynı, şu bahsedilen basketbolda 22 milyon tl borç bana olan borç değil farkındasındır inşallah. Külübün başkanının işi sorunları çözmek, masal anlatmak değil!

Sen dursun ozbek e çok konvoy yaptın galiba.dursun olsa borçla iki tane yıldız alırdı senin gibilerin ağzının suyu akardı olan gelecege olurdu.

Aykut'un da dediği gibi onla çoğu konuda üstelik epey şiddetli tartışmalarımız oldu ama ikimizin de derdi GS basketboluydu. Senin gibiler ise yönetim şakşakçılığı yapıyor. Dursun'un rezillikleri M.Cengiz'in hatalarının, yalanlarının üstünü örtmeye yetmez.

Arkadaslar ne güzel transferler aciklanmaya başlamış.
Bunun keyfini çıkaralım :)
Artık Başkanları konuşup uzmeyin birbirinizi.
Sıkmayın canınızı lütfen rica ediyorum :)
İyi akşamlar...

Bu yönetimin de Dursun Özbek yönetiminin de zerre kadar övülecek ya da savunulacak bir noktası yok benim için. Bu iki yönetimi de savunan ya da öveni kendi adıma iyi niyetli bulmuyorum. İki yönetimi kıyasla derseniz Cengiz yönetimi Özbek yönetiminden daha aciz vaziyette. Çünkü ne para bulabiliyorlar ne para koyabiliyorlar ne nakit akışına doğru düzgün katkıları var, ne sponsor bulmak konusunda bir istekleri var. Sadece ve sadece ezberlenmiş cümlelerle masal anlatıyor ve sık sık ağlıyorlar.

Yahu böyle bir mantık mı var? 7 ay olmuş hâlâ yasak kaldırılmamış, tabii ki kaldırılacak yok bide ömür boyu kaldırmasınlar. Oktay hocaya 7 ayda sadece tek maaş ödemesi yapıldı, amatör branşlarda bir çok oyuncu içinde durum aynı, şu bahsedilen basketbolda 22 milyon tl borç bana olan borç değil farkındasındır inşallah. Külübün başkanının işi sorunları çözmek, masal anlatmak değil!

+22 milyon verecek ne sponsor bulursun ne basketboldan öyle bir gelir yaratırsın baskan zaten agustos ayını gösterdi basketbol için zaten transferler de geldi.sezonu haziranda açıyoruz 1o milyon dolar bütçe falan dedi biz mi atladık.basketbol aş ve ünal aysal sponsorluğu gibi konular biraz havada kaldı onlar hariç açıklaması tutarlı.oktay hoca kendi 800 bin alırken düşük bütçele çalışır mi..ayrıca erdoğan hoca beste birine çalışıyor başarılı olursa ufak iyileştirme ile sonraki sene içinde mantıklı hamle.

Aykut'un da dediği gibi onla çoğu konuda üstelik epey şiddetli tartışmalarımız oldu ama ikimizin de derdi GS basketboluydu. Senin gibiler ise yönetim şakşakçılığı yapıyor. Dursun'un rezillikleri M.Cengiz'in hatalarının, yalanlarının üstünü örtmeye yetmez.

Şakşakci diyerek hakaret etme bilader.ben destekliyorum dedim sezonu yeni açtık bir önümüzü görelim istiyorum bu beklentim saksakcilik diye adlandırman ayıp.bende sana güzel cümleler kurarım yeri değil.