2018-2019 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Kardeşim Caner'i değil bu vizyonsuz yönetimi kötülüyorum.
Yanlış anlaşılma olmasın...

Zaten işiniz gücünüz bu. Sabah giriyorum foruma biri yönetime sallamış. Akşam giriyorum başka biri sallamış. Artık bu sallamalar, karşı görüşe tahammülsüzlük kabak tadı verdi...
Keşke aynı kötüleme Caner Topaloğlu gelirken yapılsaydı. Pardon o Oktay Hocanın jokeri idi değil mi...

Zaten işiniz gücünüz bu. Sabah giriyorum foruma biri yönetime sallamış. Akşam giriyorum başka biri sallamış. Artık bu sallamalar, karşı görüşe tahammülsüzlük kabak tadı verdi...
Keşke aynı kötüleme Caner Topaloğlu gelirken yapılsaydı. Pardon o Oktay Hocanın jokeri idi değil mi...

Bu yönetimin basketbolda savunulacak bir şeyi mi var?
7 transfer yasağı var hala kalkmadı?
Bayan baskette ne olacağı belli değil?
Futbolda Fatih Terim olmazsa "İnan Edin!" çok daha kötü haldeydik.
Basketbol bizim canımız.
Futboldan ayrı tutulamaz.
Sizin gibi futbol taraftarı değiliz sadece.
Beceremiyorlar ve gidecekler...

Bu yönetimin basketbolda savunulacak bir şeyi mi var?
7 transfer yasağı var hala kalkmadı?
Bayan baskette ne olacağı belli değil?
Futbolda Fatih Terim olmazsa "İnan Edin!" çok daha kötü haldeydik.
Basketbol bizim canımız.
Futboldan ayrı tutulamaz.
Sizin gibi futbol taraftarı değiliz sadece.
Beceremiyorlar ve gidecekler...

Dedim ya karşı görüşe tahammülsüzlük... Futbol taraftarı olsam bu forumda işim ne ? Sen kısa pantolonla gezerken ben maçlardaydım. Hiçbir iddiamız yokken üstelik.
Becerip beceremediklerini zaman gösterecek. Bu arada bu yönetim gitse başkası gelse, emin olun bu yönetimi ararsınız. Zannediyorunuzki gelen yönetim 10 milyon Eur verecek sponsor bulacak...Dünyaya dönün artık. Biraz ekonomiye bakın...

Dedim ya karşı görüşe tahammülsüzlük... Futbol taraftarı olsam bu forumda işim ne ? Sen kısa pantolonla gezerken ben maçlardaydım. Hiçbir iddiamız yokken üstelik.
Becerip beceremediklerini zaman gösterecek. Bu arada bu yönetim gitse başkası gelse, emin olun bu yönetimi ararsınız. Zannediyorunuzki gelen yönetim 10 milyon Eur verecek sponsor bulacak...Dünyaya dönün artık. Biraz ekonomiye bakın...

Basketbola bu denli ilgisiz kalınırken hala eleştirmeyin diyorsanız basketbola olan öneminizi tahmin edebiliyorum.
Burada kimse 10 milyon euro yatırım yapsın demiyor.
Umursamazlık yapmasınlar yeter.
Zaten kuracakları takım 3 Milyon euro kadın erkek toplamı.
Onu da bulamıyorlarsa ne işleri var orda.
MC yönetimini savunmaya devam edin siz!

Elestirmeyin mi demis son iki iletisini tekrar tekrar okudum ben elestirmeyin anlamini cikartmadim mesela.Ayrica velevki oyle demis olsun buradan basketbola onem vermiyor yargisina emin bir sekilde nasil ulasiliyor onu da anlamiyorum heleki kisinin aksi yonde beyani varken .Not1:Ben de su an yonetimi hic elestirmemek lazim ya da yonetim cok basarili diyor degilim Not2:Hayatimda iki kez futbol macina gittim sonuncusu en az 20 yil once idi

Emre bey Oktay Mahmuti ile şahsi bir probleminiz mi var? Bu insan size ne yaptı bu kadar düşmanca yorumlara değer mi? Kulübümüz için sizin açınızdan saygı duyulacak hiç mi yanı yok?

Bir sonraki mesajınızda insanlara dünyaya dönün ekonomik gerçeklerin farkına varın derken Ocak ayında mevcut ekonomik şartlarda hem Eurocup hem lig için son dk zorunda kalınan Caner Topaloğlu transferine Mahmuti'nin jokeri deyip güya vurmaya çalışıyorsunuz. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Gerçekten üzülüyorum...

Emre bey Oktay Mahmuti ile şahsi bir probleminiz mi var? Bu insan size ne yaptı bu kadar düşmanca yorumlara değer mi? Kulübümüz için sizin açınızdan saygı duyulacak hiç mi yanı yok?

Bir sonraki mesajınızda insanlara dünyaya dönün ekonomik gerçeklerin farkına varın derken Ocak ayında mevcut ekonomik şartlarda hem Eurocup hem lig için son dk zorunda kalınan Caner Topaloğlu transferine Mahmuti'nin jokeri deyip güya vurmaya çalışıyorsunuz. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Gerçekten üzülüyorum...

Doruk abi ne olabilir Oktay mahmuti gibi bir değere bu kadar saygısızlık yapıyorlar adam her geldiğinde hani vuruyorlar ya galatasaraylı olmamasından oktay hocayı bir galatasaraylıdan daha fazla hizmet verdi oktay hocam bize. Caner topaloğlu transferinden bahsediyorlar biz demiyoruz ama ergin hocanın Russ smithleri falan hiç mevzu olmuyor bircok galatasaraylıya göre ki bunlardan biri ben Galatasaray basketbol şubesini var eden bu ateşi ilk körükleyen koçtur Oktay Mahmuti.

Son düzenleme:
Yormayin bosuna kendinizi arkadaslar. Gecmis yonetimlerin hatalarini surekli gundemde tutarak sadece dedikodu kazani kaynar. Bakin asagiya yazayim bu yonetimin dakika 1 gol 1 hatasini

Mustafa Cengiz yonetimi devraldiginda usd kuru 3.7 Tl idi. Simdi ise malumunuz 6-7 arasinda gidip geliyor. 8 aydir elleri armut toplasaymis yonetimin ve Transfer yasagini kaldirsaymis. Oktay Mahmudinin parasi bile cikardi aradaki kur farki zarari ile.

Simdi bu parayi kimden tahsil edecegiz ? Yonetim veremiyorsa onu savunan arkadaslar bir zahmet ellerini ceplerine atsinlar. Bu yonetimden sonra gelenlerde gecmis yonetimler masalini soyleyecek. Enkaz devraldik diyecek. Galatasaray yonetimine talip olan insanlar, Cozum sunacaklarsa, para koyacaklarsa ve hatta kendi sirketilerinden onde tutacaklarsa aday olsunlar. Populerite icin devletten is kapmak icin uzak dursunlar Galatasaraydan

Son düzenleme:
Oktay Hoca değil mi transfer yapabilecek ortamı sağlayın para en son mesele diyen. Sevgili M.C buna rağmen hocam indirim yap hocam indirim yap diye ortalığı yakmadı mı?İnan edin basketbol şubesini kapatmayacağız demeyle keske bu iş yürüse kapatmadığın şubeyi çürütüyosun ne fark etti. Sayın M.C değil miydi sponsorlarımla yola çıkacagım diyen hani sponsor? Koymuşlar oraya GM kılıklı bi adam elinde herkesi oynatıyor. Basına koydukları yöneticiler cıkıp gs tv de basket ten kendi işimize vakit bulamıyoruz diyorlardı. Savaş özüdogru bey bir ara ugrasmaya basladı tam çabalıyor dedik o da sessiz kaldı sonrasında. 7 olmus transfer yasağı şubede kimin umrunda. Stopaj parası geliyordu naptılar o parayı kimse bişey sölemiyor. Biz çok sey istemedik takım yaratın oynayalım şanımızla şerefimizle. Kusura bakmayın bu yönetim sadece futbol odaklı varsa yoksa futbol unuttukları tek bişey var ki GALATASARAY SPOR KLUBÜDÜR.

Sırf Oktay Hoca aldı diye Caner Topaloğlu transferine herhangi bir eleştiri çıkmazken daha genç olan Caner Erdeniz transferi vizyonsuzluk oluyor. Bunun Oktay hoca ile alakası yok. Zaten onun hakkındaki düşüncelerim çokça yazdım. Özetle eğer o çalışmadığı dönemdeki 800.000 USD yi isterse saygı filan beklenmemeli zaten. Ben kimim de bana birşey yapsın ? Yapacağını Galatasaraya yapar....
Ancaj Lafı oradan buraya çektiğiniz için ben asıl size üzülüyorum. Çünkü diyecek sözünüz yok. Caner Topaloğlu vizyon, Erdeniz vizyonsuzluk. Juskevicius vizyon abidesi tranfer Webster çöp...
Okuyun yazılanları bu anlamlar çıkıyor ku çıkmıyor mu ? Yok amaç farklı...
Daha sezona 1 aydan fazla var, kimse merak etmesin para yatırılır yasak kaldırılır.
Ama amaç yönetime her fırsatta sallamak. Taraftarı galeyana getirmeyi çalışmak.

Basketbola bu denli ilgisiz kalınırken hala eleştirmeyin diyorsanız basketbola olan öneminizi tahmin edebiliyorum.
Burada kimse 10 milyon euro yatırım yapsın demiyor.
Umursamazlık yapmasınlar yeter.
Zaten kuracakları takım 3 Milyon euro kadın erkek toplamı.
Onu da bulamıyorlarsa ne işleri var orda.
MC yönetimini savunmaya devam edin siz!

Eleştirmek ile her fırsatta sallamak arasında kalın bir çizgi var. Ancak sizin kültürünüz artık linç kültürü olmuş. Amacınız üzüm istemek falan değil direk bağcıyı dövmek. Daha Ağustos ayı dahi bitmedi, ligin baslamasına neredeyse 2 ay var. hazirandan beri bir kellesini isterük demediğiniz kaldı. Adamın laf edilmedik hiçbirşeyi kalmadı. Galatasarayın mevcut başkanını yazarken bile M.C. yazarak aşağılayan zihniyet bana eleştiriden bahsediyor...

Sırf Oktay Hoca aldı diye Caner Topaloğlu transferine herhangi bir eleştiri çıkmazken daha genç olan Caner Erdeniz transferi vizyonsuzluk oluyor. Bunun Oktay hoca ile alakası yok. Zaten onun hakkındaki düşüncelerim çokça yazdım. Özetle eğer o çalışmadığı dönemdeki 800.000 USD yi isterse saygı filan beklenmemeli zaten. Ben kimim de bana birşey yapsın ? Yapacağını Galatasaraya yapar....
Ancaj Lafı oradan buraya çektiğiniz için ben asıl size üzülüyorum. Çünkü diyecek sözünüz yok. Caner Topaloğlu vizyon, Erdeniz vizyonsuzluk. Juskevicius vizyon abidesi tranfer Webster çöp...
Okuyun yazılanları bu anlamlar çıkıyor ku çıkmıyor mu ? Yok amaç farklı...
Daha sezona 1 aydan fazla var, kimse merak etmesin para yatırılır yasak kaldırılır.
Ama amaç yönetime her fırsatta sallamak. Taraftarı galeyana getirmeyi çalışmak.

Caner Topaloğlu ve Caner Erdeniz transferleri rezil transferlerdi, Caner Topaloğlu geldiğinde yazdım zaten. Yani Oktay hoca değilde Obradovic yapsa yine eleştiririm. Oktay hoca üst seviye için yeterlidir ya da yetersizdir tartışılır ama Ertuğrul Erdoğan ile kıyaslanması bile saçmalıktan başka bir şey olmaz.

Oktay hocayı sonuca, yani kupaya giden yolda yeterli bulmuyorum, o yüzden tercih edeceğim birisi değil ama yerli hoca alıyorsan Ergin hocadan sonra en iyi bir iki hocadan biri, üstelik sözleşmesi vardı, şimdi o parayı ödeyeceğiz ama takımı başka bir hoca çalıştırıyor olacak, onada ayrı maaş vereceğiz, bu olayın neresinden bakarsak bak yönetimin hatası olduğu ve kulübün parasını çöpe attığı görülüyorken hâlâ savunabiliyorsun. Yönetimin herhangi bir şekilde basketbol ve diğer amatör branşlara önem vermedigi ortada olan bir gerçek, aksini iddia edenler sadece bu yönetimi körü körüne savunan zihniyet ve futbol tayfası.

Caner Topaloğlu ve Caner Erdeniz transferleri rezil transferlerdi, Caner Topaloğlu geldiğinde yazdım zaten. Yani Oktay hoca değilde Obradovic yapsa yine eleştiririm. Oktay hoca üst seviye için yeterlidir ya da yetersizdir tartışılır ama Ertuğrul Erdoğan ile kıyaslanması bile saçmalıktan başka bir şey olmaz.

Oktay hocayı sonuca, yani kupaya giden yolda yeterli bulmuyorum, o yüzden tercih edeceğim birisi değil ama yerli hoca alıyorsan Ergin hocadan sonra en iyi bir iki hocadan biri, üstelik sözleşmesi vardı, şimdi o parayı ödeyeceğiz ama takımı başka bir hoca çalıştırıyor olacak, onada ayrı maaş vereceğiz, bu olayın neresinden bakarsak bak yönetimin hatası olduğu ve kulübün parasını çöpe attığı görülüyorken hâlâ savunabiliyorsun. Yönetimin herhangi bir şekilde basketbol ve diğer amatör branşlara önem vermedigi ortada olan bir gerçek, aksini iddia edenler sadece bu yönetimi körü körüne savunan zihniyet ve futbol tayfası.

Ben Ertuğrul Erdoğan ile Oktay Mahmudiyi nerede kıyasladım ?
Eğer sonu dedigin gibi iki ayrı hocaya maaş vererek bitecek olursa haklısın. Ama uzlaşılmayacağı ne malum. Ayrıca bırakıp giden Oktay Mahmudi. Yönetim gitmemesi için kaç kez görüşme yaptı. Anlaşılamadı. Oktay Mahmudi profesyonelce davrandı ve GS'ın sorunlarına beni ilgilendirmez dedi. Kulüpte futbol takımı dahi para alamıyorken (odememesizlik Dursun Özbek yönetiminde başladı) Oktay Hocanın o dönem parasını alamaması bu yönetimin suçu değil hiç kusura bakmayın. Para vardı da gizlediler mi ?
Sen yazmış olabilirsin ama forumun 4 de 3'ü Caner Topaloğlu transferini destekledi mi destekledi. Sırf Oktay Hoca aldırdığı için. Eğer eleştiri yapacaksan senin yaptığın gibi hem orda hem burada olacaktı bu arkadaşlar..
Yönetim daha tam bir sezon geçirmemişken, yeni sezon başlamamışken kellesi isteniyor. Bu yönetime Dursun Özbek yönetimine verilen fırsatın onda biri verilmiyor. Herşey bir günde yapılsın bitsin isteniyor. En önemlisi artık eminim bunlar art niyetli ve bilinçli olarak yapılıyor...