2018-2019 Transferler ve Kadro Yapılanması

Gökşen Fitik'i mutlaka almalıyız büyük potansiyeli var.

Gökşen Fitik'i yöneticilerimize mutlaka alın diye söyledim ama Ömer Yalçınkaya "ondan bir şey olmaz bize düzgün oyuncular lazım" diye kapatmış konuyu. Bütün sezon maçlara bile doğru düzgün gelmeyip, Avrupa kupasını alınca, sanki çok emeği varmış gibi kupayı elinden düşürmeyen bir kadın basketbol duayeni için normal tabi bu kafa.

Bekliyoruz Ömer bey bakalım hangi adam gibi oyuncuları alacaksınız!

Ömer Yalçınkaya'nın düzgün dediği oyuncular: İrem Naz Topuz, Van Grinsven, Astou Traore, Merve Uygül, Tuğba Taşçı. Evet gördüğünüz gibi süper yıldız topluluğu...

Gökşen Fitik'i yöneticilerimize mutlaka alın diye söyledim ama Ömer Yalçınkaya "ondan bir şey olmaz bize düzgün oyuncular lazım" diye kapatmış konuyu. Bütün sezon maçlara bile doğru düzgün gelmeyip, Avrupa kupasını alınca, sanki çok emeği varmış gibi kupayı elinden düşürmeyen bir kadın basketbol duayeni için normal tabi bu kafa.

Bekliyoruz Ömer bey bakalım hangi adam gibi oyuncuları alacaksınız!

Buna inanmamı beklemiyorsunuz heralde? Gökşen'i alabilecek durumumuz oldu ve istemedik mi?

Gökşen Fitik, Funda Nakkaşoğlu ve İlayda Güner'i alarak geleceğe yatırım yapabilirdik ama biz gidip hiç bir özelliği olmayan Nazlı Gökdemir gibi oyuncuları alıyoruz, vizyon işte.

Zatımuhterem (umarım yanlış yazmadım)GS yın değil kendi potansiyelinde oyuncular aldığı için bu haldeyiz.Felaket haldeyiz ve kimsenin umurunda değil.

Çıldırmamak elde değil,transfer açıklamaları için ne bekleniyor.Ne kadar baslretsizler bu herifler.Bu kadar mı düştük diyeceğim ama .

Gökşen Fitik, Funda Nakkaşoğlu ve İlayda Güner'i alarak geleceğe yatırım yapabilirdik ama biz gidip hiç bir özelliği olmayan Nazlı Gökdemir gibi oyuncuları alıyoruz, vizyon işte.
Gökşen ve Funda'yı çok fazla izleme şansım olmadı ama İlayda hakikaten Alperi ile beraber en potansiyelli 2 yerli oyuncudan biri.
Bu sezon olmazsa, önümüzdeki yıl umarım kadroya bir şekilde katabiliriz.

Ömer Yalcinkaya: "Kaptanımız Işıl Alben ile anlaştık. Önümüzdeki hafta da başantrenörümüzü açıklayacağız. Kadın basketbolunda da iddialı bir şekilde en yukarıları hedefliyoruz."

Ömer Yalcinkaya: "Kaptanımız Işıl Alben ile anlaştık. Önümüzdeki hafta da başantrenörümüzü açıklayacağız. Kadın basketbolunda da iddialı bir şekilde en yukarıları hedefliyoruz."

Açıklamaların devamı ;
[FONT=&quot]Ömer Yalçınkaya, kadın basketbolunda da değerli bir kadro kurmak istediklerini ve kaptan Işıl Alben ile yeniden anlaştıklarını kaydetti.[/FONT]
[FONT=&quot]FIBA Kadınlar Avrupa Kupası'nı kaldırdıkları Sırp başantrenör Marina Maljkovic'in kariyerine Çin'de devam etmek için takımdan ayrıldığını vurgulayan Yalçınkaya, "Hocamız kendisi ayrılmak istedi. Hedefleri doğrultusunda Çin'e gitmek istedi. Bu, profesyonel bir iş. Bundan dolayı hocamızla ilgili olumsuz bir düşünceye kapılmadık. Hocamızdan ayrılmadık, kendisi Çin'de antrenörlük yapmak istedi. Bize çok önemli şeyler kattı. Avrupa'da kupa kazandık. Kendisine yaptığı işlerden dolayı müteşekkiriz. Bu sezon da çok değerli bir takım kurmaya çalışıyoruz. Kaptanımız Işıl Alben ile anlaştık. Önümüzdeki hafta da başantrenörümüzü açıklayacağız. Kadın basketbolunda da iddialı bir şekilde en yukarıları hedefliyoruz." diyerek sözlerini tamamladı.[/FONT]

Tabiki de sana inanmıyoruz Sayın GM !
Işıl'ın kalacak olmasına sevindim.
Çünkü elle tutulur tek yerlimiz olacak kendisi.
Umarım gerçekten haftaya koçumuz belli olur ve transferler gerçekleşir...

Son düzenleme:
Açıklamaların devamı ;
[FONT="]Ömer Yalçınkaya, kadın basketbolunda da değerli bir kadro kurmak istediklerini ve kaptan Işıl Alben ile yeniden anlaştıklarını kaydetti.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT="]FIBA Kadınlar Avrupa Kupası'nı kaldırdıkları Sırp başantrenör Marina Maljkovic'in kariyerine Çin'de devam etmek için takımdan ayrıldığını vurgulayan Yalçınkaya, "Hocamız kendisi ayrılmak istedi. Hedefleri doğrultusunda Çin'e gitmek istedi. Bu, profesyonel bir iş. Bundan dolayı hocamızla ilgili olumsuz bir düşünceye kapılmadık. Hocamızdan ayrılmadık, kendisi Çin'de antrenörlük yapmak istedi. Bize çok önemli şeyler kattı. Avrupa'da kupa kazandık. Kendisine yaptığı işlerden dolayı müteşekkiriz. Bu sezon da çok değerli bir takım kurmaya çalışıyoruz. Kaptanımız Işıl Alben ile anlaştık. Önümüzdeki hafta da başantrenörümüzü açıklayacağız. Kadın basketbolunda da iddialı bir şekilde en yukarıları hedefliyoruz." diyerek sözlerini tamamladı.[/FONT]

Tabiki de sana inanmıyoruz Sayın GM !
Işıl'ın kalacak olmasına sevindim.
Çünkü elle tutulur tek yerlimiz olacak kendisi.
Umarım gerçekten haftaya koçumuz belli olur ve transferler gerçekleşir...

Nası ya? Maljkovic kendisi dedi beni istemediler diye bu da kendisi gitmek istedi diyor. Kime inanacağız?

Bence kendi gitmek istemistir. Cinden daha fazla para alacagi malum. Bizde bu sene zaten bütce düsürdük.
Kendi gitmek istemese zaten biz gönderemezdik cünkü cok agir bir fesih bedeli öderdik...

Olabilir de geçenlerde Sırp veya Rus basınına yaptığı açıklamada bütçeyi düşürdüler, beni istemediler tarzında bir röportaj yapmıştı. Açıkçası kafam karışık Ömer'e de güvenmiyorum.

Ağustos'un 13'ü oldu. Hala resmi açıklama yok. Geçen sene Eylül'ün 4'ünde basın toplantısı yapılmıştı ama transferler Temmuz başında resmi olarak duyurulmuştu. Bir bilinmeze doğru gitmeye devam ediyoruz.

Gerçi ligin ekonomik anlamda durumu zaten çok sorunlu iken son 4-5 gündeki gelişmelerden sonra ne olacağı tamamen muamma. Bu anlamda aslında belki de karlı çıkacağız ironik bir şekilde. Çünkü ligin ertelenmesi bile çok uçuk gözükmüyor son ekonomik gelişmelere bakıldıkça.

Bu haftada açıklanmazsa koç ve transferler bayram dolayısıyla haftaya da açıklanmaz.
Ne zaman toplanacak bu takım ?
Bu şube adamı kanser eder !