2018-2019 Transferler ve Kadro Yapılanması

Takım 2018 2019 sezonu altyapı oyuncularla devam edilecek yabancı transferi dusunulmuyor bir değişiklik olmasa Kadro yüzde 80 ile Işıl alben İrem naz topuz inci güçlü meltem Yıldızhan elzem arat İrem Kübra taşar altpidan bir kaç oyuncu eklenecek

Böyle bir durum söz konusu bile olamaz.

arkadaşlar yanlış anlaşılmasın sadece tahmin ama birbirimizi kandırmayalım kadronun yüzde 70i böyle olacak ışıl alben hariç kalbürüstü transfer beklemeyin yerli yabancı transfer hakkında yorum yapamam tek bildiğim transfer yapılmayacak ama son dakikada değişmiş olabilir antrenör efe güven yakında açıklanır

Dün yine twitterda trend topic olan bir gündem çalışması oldu. Herkese de refleks olmuş hemen şarlıyor kulübü mü batıracaksınız diye. Bütçeyi mütçeyi çoktan geçtik artık...

2 satır yazı ya 2 satır yazı yazmak ne kadar zor olabilir? Ekimde izleyecek bir takımımız var mı onu bile bilmiyoruz...

kdnbasket.jpg

Bu ekran görüntüsü resmi sitemizdeki kadın basketbol takımından haberler köşesine ait. Marina Maljkovic için yazılan teşekkür yazısından bu yana 67 gün geçti. Bir millli takım davet haberi ve iki fikstür çekimi haberi var. Milli takım kadrosunu bizim şube kurmuyor. Fikstürleri de bizim şube çekmiyor. Yani şu 67 gün boyunca bizim şube resmi siteye bir cümle bile yazdıracak kadarcık dahi iş mi yapmadı? Yeni koç belirlenmedi mi, transferlerini diğer takımların açıklamalarından öğrendiğimiz 10 kadar oyuncumuzun yerine kimse alınmadı mı, kaptan üzerinden yaşanan bütün o kavgalar bir hayal ürünü müydü?

Üç beş rt alınca götü bir yana başı bir yana gidip kendini duayen zannedenler gibi götten uydurma manipülasyonlara mı başlayalım, bir arkadaşımızın numarasını takımdan biri gibi kaydedip yalandan ekran görüntüsü alıp sağa sola durumumuz bu diye mi yazalım, ağzımızı her açışımızda "sizin keyfiniz yüzünden kulüp mü batsın pezevenkler" diyen kitleyle mi uğraşalım?

1 satır haber alabilmek için Şener Şen gibi soyunup sokakta falan mı koşmamız lazım anlamadım yani...

En azından erkek şubede takım toplanmış ve antreman yapıyor.
Kadın şube de ise ne koç belli ne de transfer var !
Yalan söyleyen bir genel menajer ve iş bilmez vizyonsuz bir yönetim olunca insanın aklından neler geçiyor neler ?
Acaba şubeyi kapatmak istiyorlar ondan mi böyle davranıyorlar diye akıldan geçirmemek elde değil !

Ekli dosyayı görüntüle 1030

Bu ekran görüntüsü resmi sitemizdeki kadın basketbol takımından haberler köşesine ait. Marina Maljkovic için yazılan teşekkür yazısından bu yana 67 gün geçti. Bir millli takım davet haberi ve iki fikstür çekimi haberi var. Milli takım kadrosunu bizim şube kurmuyor. Fikstürleri de bizim şube çekmiyor. Yani şu 67 gün boyunca bizim şube resmi siteye bir cümle bile yazdıracak kadarcık dahi iş mi yapmadı? Yeni koç belirlenmedi mi, transferlerini diğer takımların açıklamalarından öğrendiğimiz 10 kadar oyuncumuzun yerine kimse alınmadı mı, kaptan üzerinden yaşanan bütün o kavgalar bir hayal ürünü müydü?

Üç beş rt alınca götü bir yana başı bir yana gidip kendini duayen zannedenler gibi götten uydurma manipülasyonlara mı başlayalım, bir arkadaşımızın numarasını takımdan biri gibi kaydedip yalandan ekran görüntüsü alıp sağa sola durumumuz bu diye mi yazalım, ağzımızı her açışımızda "sizin keyfiniz yüzünden kulüp mü batsın pezevenkler" diyen kitleyle mi uğraşalım?

1 satır haber alabilmek için Şener Şen gibi soyunup sokakta falan mı koşmamız lazım anlamadım yani...

Mukemmel bir yazi olmus Erdogan Bey. Elinize ve dilinize saglik!

Durun arkadaşlar yönetimi eleştirmek için daha erken. Hele bir sezon başlasın, mağlubiyetler gelmeye başlasın. Koç, oyuncu falan sonra bakılır. Akşam pazarından şöyle kelepir.

Who do you think deserves MVP honors in Kaunas? Vote now! - FIBA U16 Women's European Championship 2018 - FIBA.basketball

Turkey - FIBA U16 Women's European Championship 2018 - FIBA.basketball

Milli takımımız yarı finalde, oyuncumuz Sude Yılmaz takımın en etkili ismi, MVP için oy verelim lütfen :)

Sude Türkmen ve Arifecan Vardar da bizim oyuncularımız, onlar fazla süre alamamışlar milli takımda.

Ben sabahleyin oy vermiştim ama %12 ne yakışmıyor bizim gibi anketlerde kaybetmeyen taraftara. Küçük, büyük demeden bütün anketlerde önde olmamız lazım :)

U16 kadın basketbol milli takımımız Avrupa Şampiyonası yarı final maçında Çekya'ya 37-48 mağlup olmuş. Maçı izlemedim ama bende hayal kırıklığı yarattı bu skor. Özellikle sadece 37 sayı atabilmemizi hiç iyi karşılamadım. Melek Uzunoğlu sakatlanmış galiba ilk çeyrekte belki bu faktör etkili olmuş olabilir.

Sude Yılmaz'ı bizim kulüp neden B takımında oynatıyor onu anlamış değilim. Milli takımda harikalar yaratan bir ismi kulüpte B takımında oynatmak fazla lüks ve gelişimine de engel çünkü kendi seviyesinin altındaki oyuncularla oynarken nasıl gelişebilir ki.

Melek Uzunoğlu'nu altyapımıza kazandırmamız lazım, çok iyi oyuncu. Gelecek senelerde Melek - İnci güzel uzun rotasyonu olur. Ayrıca Derin Erdoğan da yetenekli birisine benziyor takipte kalalım.

Tanju Abi,Kadın takımı da toplandı mi ? Antrenman yapıyor mu Erkek takımımız gibi ? Birde yapıyorlarsa yeni transferlerden gelen oldu mu ?

Fikri olan var mı?

Macaulay parasına göre iyi oyuncu. Fazla bir şey beklemeyin. Şutu var ama eli temiz değil, hareketli, atlet. Mental sıkıntılı. Mosby katkısı verir işte.

(via@beckyanil)

Galatasaray, geçtiğimiz sezon Olympiakos'ta 9 maçta forma giyen ve 15.0 sayı, 6.3 ribaund ortalamaları yakalayan, 1990 doğumlu ve 1.93 boyundaki uzun Victoria Macaulay ile anlaşmaya vardı.

Son düzenleme: