2019-2020 Avrupa'da Transferler ve Kadro Haberleri

Bir transfer haberi de bizim takim icin ver mubarek Nihat Bey:)

Mehmet Bey paylaşımlarım duyum değil. Ben sadece transfer haberlerini kaynak göstererek forumda paylaşıyorum. Umarım bizim içinde güzel haberler verebilirim 😊

Bu arada Oly geçen sene Daçka'da oynayan Evans ile anlaşmıştı. Ama Blatt bu transferden vazgeçip Earl Clark'ı isteyince Evans da Khimki'ye gitti.

(via@sportando)

Mehmet Bey paylaşımlarım duyum değil. Ben sadece transfer haberlerini kaynak göstererek forumda paylaşıyorum. Umarım bizim içinde güzel haberler verebilirim 😊

Bu arada Oly geçen sene Daçka'da oynayan Evans ile anlaşmıştı. Ama Blatt bu transferden vazgeçip Earl Clark'ı isteyince Evans da Khimki'ye gitti.

(via@sportando)

Biliyorum duyum degil, kesinlesmis transferleri yazdiginizi. Darisi bize diyelim o halde :)

Sergio Rodriguez için Baskonia başta olmak üzere : Olimpia Milano ve Valencia gibi Euroleague takımlarının teklif yaptığı söyleniyor . Valencia ' nın teklifinin ciddi olduğu söz konusu , ayrıca Baskonia Michael Eric ile resmi sözleşme imzalandığını duyurdu .

Rodriguez için Malaga da yazılıyordu. Tepedeki takımlardan birine gitmeyeceği kesin olduğuna göre Milano mantıklı seçenek gibi duruyor kalan takımlardan. Larkin gidecekse Efes de ona yönelebilir aslında. Ben seviyorum Rodriguez’i, Rusya’nın soğuğunda biraz geri planda kaldı ama kesinlikle şampiyonluğa oynayacak bir takımın oyun kurucusu olmalı.

Fener yine uzun rotasyonunda sınıf da kalacak.. sakatlığı final four zamanların da nükseden vesely, geçen sene vasat görüntü çizen lauvergne, büyükçekmece de berbat bir sezon geçiren berkay candan ve yine nba da gözden düşmüş Quincy Acy (bu daha resmileşmedi).. Melli de yok bu sene bakalım ne olacak.

Fener yine uzun rotasyonunda sınıf da kalacak.. sakatlığı final four zamanların da nükseden vesely, geçen sene vasat görüntü çizen lauvergne, büyükçekmece de berbat bir sezon geçiren berkay candan ve yine nba da gözden düşmüş Quincy Acy (bu daha resmileşmedi).. Melli de yok bu sene bakalım ne olacak.

Vesely euroligin Mvp'si oldu ve şu anda avrupanın en iyi uzunlarının başında geliyor. F4 zamanı sakatlanmış olması gelecek sezon için bir anlam ifade etmez ki. Her sezonun hikayesi farklı. Lauvergne konusunu kimse anlayamamıştır herhalde ayak burkulması denip sezonu kapattı ne olduğunu bilen yok, bilenler de muhtemelen gizli tutuyor. Sakatlığını atlatmış ve gelecek sezona hazır olacaksa iyi bir katkı verebilir. Nba'de 3-4 sene kalmış kaliteli bir uzun sonuçta boş adam değil.

Berkay bu sezonu iyi geçirdi diye aklımda kalmış, istatistiklerine de baktım iyi gözüküyor. Dış şutu istikrarlı (%35-40 arası atıyor) ucuz bir yerli uzun. Zaten iyi de kötü de olsa euroligde süre alamaz lig için yapılmıştır o transfer. Gelişi pek bir şeyi değiştirmez.

Acy benim bildiğim kadarıyla avrupa için çok uygun bir oyuncu. Boyu kısa kaldığı için nba'de zorlandı ama avrupada böyle bir sorun yaşamaz. Hem atlet hem de sert bir oyuncu olarak aklımda kalmış. Şutu nasıl bilmiyorum pek sayı atarken rastlayamadım ama nba'de en çok kavga eden adamlardan birisi olarak aklımda kalmış. Nba'de gözden düşmüş kısmını anlayamadım, gözden düşmeyen bir adamı hele de avrupalı değilse nasıl alabilirsin ki zaten.

Nba’de gözden düşmeyen adam avrupa’ya gelmez zaten. Singleton ve Acy varsa masada düşünmeden Acy’i alırım. Ciddi manada çok hırslı bir oyuncu.

Serrod Milano'da.
Messina ile kendini bulacaktır.
Çok değerli bir hamle Milano ekibi için.
Mike James 2 numara oynar böylece...

Edit: Mike James'in yolcu olacağı söyleniyor.

Son düzenleme:
Milano sevdiğim bir takım,paralarıda var ama yıllardır ortaya kusursuz bir takım çıkaramadılar.Bu sezon temeli Messina'yı getirerek sağlam attılar S.Rodriguez ve D.Williams gibi isimlerde olursa bu sene işler başka türlü gelişir.

Diğer tarafta da rüya takımı kuran Barcelona var,onlarda koç konusunda daha iyi bir hamle yapabilirlerdi.

Cska,Real,FB her zaman iyiler.Efes'te artık iyi durumda.Barcelona,Milano derken önümüzdeki sezon üst sıralarda güzel bir rekabet olacak.

Milano sevdiğim bir takım,paralarıda var ama yıllardır ortaya kusursuz bir takım çıkaramadılar.Bu sezon temeli Messina'yı getirerek sağlam attılar S.Rodriguez ve D.Williams gibi isimlerde olursa bu sene işler başka türlü gelişir.

Diğer tarafta da rüya takımı kuran Barcelona var,onlarda koç konusunda daha iyi bir hamle yapabilirlerdi.

Cska,Real,FB her zaman iyiler.Efes'te artık iyi durumda.Barcelona,Milano derken önümüzdeki sezon üst sıralarda güzel bir rekabet olacak.

Pana ve Oly'nin isimlerini sayamamak çok acı verici.
Umarım bu 2 köklü takım da eski günlerine döner.
Tabi umarım bizde bu takımlar arasında kendimize yer bulabiliriz...

Vesely euroligin Mvp'si oldu ve şu anda avrupanın en iyi uzunlarının başında geliyor. F4 zamanı sakatlanmış olması gelecek sezon için bir anlam ifade etmez ki. Her sezonun hikayesi farklı. Lauvergne konusunu kimse anlayamamıştır herhalde ayak burkulması denip sezonu kapattı ne olduğunu bilen yok, bilenler de muhtemelen gizli tutuyor. Sakatlığını atlatmış ve gelecek sezona hazır olacaksa iyi bir katkı verebilir. Nba'de 3-4 sene kalmış kaliteli bir uzun sonuçta boş adam değil.

Berkay bu sezonu iyi geçirdi diye aklımda kalmış, istatistiklerine de baktım iyi gözüküyor. Dış şutu istikrarlı (%35-40 arası atıyor) ucuz bir yerli uzun. Zaten iyi de kötü de olsa euroligde süre alamaz lig için yapılmıştır o transfer. Gelişi pek bir şeyi değiştirmez.

Acy benim bildiğim kadarıyla avrupa için çok uygun bir oyuncu. Boyu kısa kaldığı için nba'de zorlandı ama avrupada böyle bir sorun yaşamaz. Hem atlet hem de sert bir oyuncu olarak aklımda kalmış. Şutu nasıl bilmiyorum pek sayı atarken rastlayamadım ama nba'de en çok kavga eden adamlardan birisi olarak aklımda kalmış. Nba'de gözden düşmüş kısmını anlayamadım, gözden düşmeyen bir adamı hele de avrupalı değilse nasıl alabilirsin ki zaten.

Nba dan gözden düşmüş bir adam alacağına (Jason Thompson örneği var) git avrupadan kaliteli bir adam al daha katkı verir (Melli örneği var). Bu benim görüşüm tabi. Udoh tuttu sadece. Sonra ne oyuncu kurucu neden uzun tutmadı nba geçmişi olan. Ben Leo ve Nando nun alınmasına çok sevindim ama Acy gelirse üzülürüm. Lauvergne gibi bir soru işareti var iken bir soru işaretini daha kaldırmaz takım. Ayrıca vesely normal sezonda çok oynamamalı BSL de. Sonra sakatlığı nüksediyor. Ama obro da takıntı var. İşe yaramaz bir maçta datome gitti mesela geçen yıl.

Baskonia, UNICS Kazan'dan ayrılan Pierria Henry ile anlaşma sağladı. Resmi açıklamanın kısa süre içinde yapılması bekleniyor. (Sportando)

Serrod Milano'da.
Messina ile kendini bulacaktır.
Çok değerli bir hamle Milano ekibi için.
Mike James 2 numara oynar böylece...

Edit: Mike James'in yolcu olacağı söyleniyor.

Mike James, son günlerde hakkında çıkan ayrılık dedikodularına twitter sayfasından yanıt verdi!

"Çıkan haberlere rağmen, Olimpia Milano beni kadroda tutmaya devam ediyor!"

Milos Teodosic, Virtus Bologna ile 3 yıllığına anlaşmaya vardı. (Eurohoops)

Milos, Euroleague takımlarından kontrat bulamamış mı 😲

Kızılyıldız, Ognjen Kuzmic'in ciddi bir trafik kazası geçirdiğini ve oyuncunun baş ve göğüs bölgesinden ciddi şekilde yaralandığını açıkladı.