2021-2022 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Çok uzak bir ihtimal değil o zaman bizim için de. Karşıyaka ayarında bir takım kurabiliriz ve bu takım mevcut şartlarda beklentiyi karşılar diye düşünüyorum.
Yani aslında biraz uzak bir ihtimal. Bildiğim kadarıyla bütçemiz 2 milyondu bu yıl bizim. Bahsettiğimiz 3.5-4 milyonlu rakamlar neredeyse iki katı yapıyor bütçemizin. Rakamlarla ilgili yanlışım varsa lütfen konuya hakim arkadaşlar düzeltsin bu arada.

İnşallah sezon sonunda seçim yapılabilir. Gelecek sezon da bu yönetim ve bu bütçeyle devam edersek, çok çok daha büyük bir skandalla karşılaşabiliriz. Her sene de şubat ayından sonra Pierre Jackson ve Jordan Crawford bulamazsın.

Pierre’in sakatlığı olduğu konuşuluyordu ama Crawford’ın neden şikecilere karşı oynamadığı konusunda sağlıklı bir veriye ulaşamadım. Sağolsunlar bizi ligde tuttular. Umarım önümüzdeki yıl da devam ederiz bu ikiliyle.

Motum Jefferson Marei Yiğit vs kim isterse gidebilir öne çıkan, üzerine takım kurulacak yada defosuz bir görev adamı diyebileceğimiz oyuncumuz yok maalesef.
Yerli konusunda ise ancak telekom bahçeşehir vb yüksek bütçeli takım sayısı artarsa sıkıntı yaşarız onda da yapabilecek bir şey yok.
Bir an önce kulüp ve şube yönetimlerinin belirlenmesi yapılacak en hayırlı iş olur.