2022-2023 Galatasaray Futbol Takımı

Bu oyuncular ile kalırlarsa Berkan, Cicaldau gibi isimlerin vereceği katkı da artacaktır. Torreira, Mijdtsö ve Berkan varken Taylan'a gerek yok bencede.

Simdi bu transferlerle yeteneksiz futbol nedir bilmeyen Taylan basta olmak uzere ,Omer,Cicaldau,Ismail Cipe gibi yetersizlerin acilen gonderilmesi sart. Taylani Giresunspor transfer etmek istiyorumus..Enteresan. Giresun hocasi olsam bedava verseler almam. Taylanin oynayacagi klup en fazla Bandirmaspordur.
Taylan gelirken 8 numara oynuyordu. ilk sene zaten o bölgenin alternatifi olarak gayet de iyiydi. Daha sonra üstüne tüm orta sahanın yükünü verip bir de mevkiisini değiştirince ister istemez performansı düştü. O kadar gömülecek bir topçu değil. Şu oyuncularımızı değersizleştirmekten vazgeçsek artık

Gecen sene Genc oyuncu modasina girip
30m dolar harcadik Nelson disinda tutan oyuncu yok.13 sirada bitirmisiz

Bu sene 30m dolardan az harcanmis A plus oyuncular gelmis kem kum ediliyor.

Galatasaray oyuncu yetistirme yurdu degil Hedefi Sampiyon olmak olan bir klup..

X ulkeden y ulkeden gidip toplama genclerle bu is olmaz görduk.

Alt yapida yapilanma yapiliyor Bayern Munich Alt yapi hocalarindan biri geliyormus.

Kaldiki Yunus,Hamza,Ali ,Beknaz, Little Akman,EminBayram Yeterincede Altyapidan A takim seviyesinde olan gencimizde var

Gecen sene Genc oyuncu modasina girip
30m dolar harcadik Nelson disinda tutan oyuncu yok.13 sirada bitirmisiz

Bu sene 30m dolardan az harcanmis A plus oyuncular gelmis kem kum ediliyor.

Galatasaray oyuncu yetistirme yurdu degil Hedefi Sampiyon olmak olan bir klup..

X ulkeden y ulkeden gidip toplama genclerle bu is olmaz görduk.

Alt yapida yapilanma yapiliyor Bayern Munich Alt yapi hocalarindan biri geliyormus.

Kaldiki Yunus,Hamza,Ali ,Beknaz, Little Akman,EminBayram Yeterincede Altyapidan A takim seviyesinde olan gencimizde var
Sanki bana Real Madrid'i tanımlıyor ya. Senin takımın ülkesinde %176 enflasyon olan, lig sıralamasında 20.sıraya kadar gerilemiş bir ülkenin takımı. Seve seve genç oyuncu alıp satacaksın seve seve, bugün olmazsa bir kaç yıl sonra. Beğenmediğin ülkelerin mesela Romanya 'da Steau Bükreş gibi bir takımın oyuncusunu aldık ya o takımım geçmişi Galatasarayın geçmişini tokat manyağı yapar. Bu şımarıklıktan nefret ediyorum.

Sanki bana Real Madrid'i tanımlıyor ya. Senin takımın ülkesinde %176 enflasyon olan, lig sıralamasında 20.sıraya kadar gerilemiş bir ülkenin takımı. Seve seve genç oyuncu alıp satacaksın seve seve, bugün olmazsa bir kaç yıl sonra. Beğenmediğin ülkelerin mesela Romanya 'da Steau Bükreş gibi bir takımın oyuncusunu aldık ya o takımım geçmişi Galatasarayın geçmişini tokat manyağı yapar. Bu şımarıklıktan nefret ediyorum.
Allah Askina satsana bir seve seve goreyim Sat Cicayi Sat Morutani sat Boeyi Satsana Baris Alper Yilmazi ...

Futbol Turkiye Enfilasyonuna göre ilerlemiyor malesef...

Banane Romanya liginin herturlu pisligini yapmis takiminin gecmisinden yahu

Turkiye enflasyonundan grip Romanya takimindan cikiyorsun ne anlattigini kendinde anlamamisindir eminim.

Anladığım kadarı ile ülkenin ekonomisi bitik daha de kötüye gitme ihtimali de yüksek kulüplerin gelirlerini de bununla doğru orantılı olarak döviz bazında giderek azalabilir bu kadar fazla para harcamak sürdürülebilir değil eninde sonunda ucuz ve genç oyuncu almaya mecbur kalınacak demek istenmiş . Aslında o X ve Y ülkeden bir üstünlüğümuz yok.Onlara tepeden bakacak durumda değiliz demiş. Doğru mu yanlış mı bilemem de ne dediğini gayet anlaşılıyor.

Bence sorun transferlerin genç veya yaşlı olması değil. Sorun mentalite... Terim'in son döneminde transferler bir futbol aklı çerçevesinde yapılmıyordu. Daha çok oyuncuların cvsine bakılarak yapılıyordu. Bu sezon ise daha çok oynanmak istenen oyunun ihtiyacına yönelik hamleler yapılıyor. Başarı getirir mi, bekleyip göreceğiz. Ancak en azından şu ana dek yapılan hamleler umut verici.

Geçen sezon başında futboldan anlayan herkes Taylan, Berkan, Çiça orta sahası ile sezonun geçmeyeceğini söylemişti. Keza önceki yıllarda benzer senaryoyu Seri, Nzonzi, Lemina üçlüsünde yaşamıştık.

Sanki bana Real Madrid'i tanımlıyor ya. Senin takımın ülkesinde %176 enflasyon olan, lig sıralamasında 20.sıraya kadar gerilemiş bir ülkenin takımı. Seve seve genç oyuncu alıp satacaksın seve seve, bugün olmazsa bir kaç yıl sonra. Beğenmediğin ülkelerin mesela Romanya 'da Steau Bükreş gibi bir takımın oyuncusunu aldık ya o takımım geçmişi Galatasarayın geçmişini tokat manyağı
yapar. Bu şımarıklıktan nefret ediyorum.

çingene ülkenin çingene takımının geçmişinin. Kimse Galatasaray’ın geçmişine laf edemez onlar kimki geçmişleri ne olsun 2-3 sene bi jenerasyon yakalamışlar o kadar 35 senedir ne yapmışlar

Senin Avrupa tarihin o çingene takımının efsanesiyle yazıldı haberin vardır umarım.
Haberin varmımı o dönemi içerde dışarda hermaç tek tek yaşamışım ben sen belki hatırlamazsın o dönemden öncede çok daha öncede biz zaten Avrupa’da tarih yazdık kupa almamız o zaman oldu sadece koskoca Galatasaray’ın tarihini bir futbolcuya bağlamak Galatasaray’ın tarihini bilmemektir

Haberin varmımı o dönemi içerde dışarda hermaç tek tek yaşamışım ben sen belki hatırlamazsın o dönemden öncede çok daha öncede biz zaten Avrupa’da tarih yazdık kupa almamız o zaman oldu sadece koskoca Galatasaray’ın tarihini bir futbolcuya bağlamak Galatasaray’ın tarihini bilmemektir
Aynen aynen tarih yazıyorduk böyle devam edersek daha iyilerini de yazarız.

Yahu defansın arkasına atılan her top tehlike olurmu.
Nelsonun kafada gitmiş. Sacha o kadar net belliki antremansız.
Emre ve Berkan bu takımın ilk 11 oyuncusu asla olamazlar.

İlk yarıdan yangın yapmak olmaz. Bizim de net pozisyonlarimiz vardı.

Tek sorun gördüğüm rakibin defans arkasına atılan toplarda yarattıkları ataklar. 3 defa çok tehlikeli geldiler