2022-2023 Galatasaray Futbol Takımı

Joao Pedro ile anlasilmis ...
Hayirlisi olsun...

Erden Beyyyy Erden Beyyyyy ....

Bütce arti dedinizde Basketbolda bence Tl olarak artti dediniz Laf Cambazligi VAR o isin icinde
Futbolda Hersey Hazir inanmasam olmazdim dediniz bu yönetim listedinde,
Bilmem nereli agirmis GK uyelerinin Beles Havuz Sevdasi icin Ada olayi disinda en ufak bir gelisme yok!!!

Boey,Morutan,Оzornwafor gibi oyuncularla ciddi anlamda rahatladi klup evet.Haklisiniz)
Doğru Morutan varken yerine Babel'i, Ozonwafor varken yerine Gedson'u stoper olarak ben oynattım. Ozonwafor'u 300 bin euroya alıp 100 bin euro opsiyon ile kiralandı. Kulübü 1 milyon euroya başka takıma sattı. Yazdığınız adamlar gelişmeye açık adamlar oynatırsan para eder oynatmazsan avucunu yaşarsın.

Doğru Morutan varken yerine Babel'i, Ozonwafor varken yerine Gedson'u stoper olarak ben oynattım. Ozonwafor'u 300 bin euroya alıp 100 bin euro opsiyon ile kiralandı. Kulübü 1 milyon euroya başka takıma sattı. Yazdığınız adamlar gelişmeye açık adamlar oynatırsan para eder oynatmazsan avucunu yaşarsın.
Insallah Guardiolanin sag kolunun, imparator Fatih Terim'in yapamadigini ,Okan Buruk yaparda beni haksiz cikartir. Yeter ki 8. haftayi gorsun Okan Buruk.

Galatasaray 2. Başkanı Metin Öztürk: "Bu sene Cumhuriyetimizin 100. yılı, herkes şampiyon olmak istiyor, umarım Galatasaray olur. Ben çektiğim fikstürden çok memnunum. Umarım şans da yanımızda olur ve Galatasaray şampiyon olur."

İlk yarı fikstürümüz:

1. hafta: Antalyaspor - Galatasaray
2. hafta: Galatasaray - Giresunspor
3. hafta: Ümraniyespor - Galatasaray
4. hafta: TS- Galatasaray
5. hafta: Galatasaray - Gaziantep fk
6. hafta: Kasımpaşa - Galatasaray
7. hafta: Galatasaray - Konyaspor
8. hafta: Adana Demirspor - Galatasaray
9. hafta: BAY
10. hafta: Kayserispor - Galatasaray
11. hafta: Galatasaray - Alanyaspor
12. hafta: Fatih Karagümrük - Galatasaray
13. hafta: Galatasaray - bjk
14. hafta: m.başakşehir - Galatasaray
15. hafta: Galatasaray - İstanbulspor
16. hafta: Sivasspor- Galatasaray
17. hafta: Ankaragücü - Galatasaray
18. hafta: fb - Galatasaray
19. hafta: Galatasaray - Hatayspor

💥Sevilla, Marcao için İstanbul’da!

⏳⌛Transfer pazarlığı başlıyor

📌Sevilla’nın reddedilen son teklifi 8.5 + 1.5 milyon euroydu.

🟡🔴Galatasaray’ın hedefi bonuslar ile 15 milyon euroluk rakama ulaşmak

🤝 Zenit de hafta içi İstanbul’a gelecek. (@AliNaciKucuk)

Bir kere de gerekli bölgelere takviyeler kampa yetişsin. En azından bir tane orta saha alırsın hem kamp yer hem de transfer pazarlıklarında elin güçlenir. Beğenmezsen de 3 tane sözleşmeli forvetin var sürekli forvet ismi düşüyor gündeme, senin nicelik olarak bomboş duran bir mevkin var oraya ısrarla adam almıyorsun. Çocuk kandırır Ndombele, Torreira kiralık isimlerini ortaya atıyorlar sanki gelme ihtimali varmış gibi. Hele Ndombele benim bildiğim kendi takımında en çok kazanan oyunculardan biri üstüne maaşının bir kısmını karşılatıp Avrupa kupasında olmayan Türkiye ligi takımına gelecek. Ya keşke şu takımı 5-10 yıl takip etmeyi bırabilsem çokta sallamama rağmen haberleri gördükçe sinirimi oynatıyorlar.

Galatasaray, Joao Pedro ile sözlü olarak çoğu konuda anlaştı. Cagliari yönetimi ile yakın temas sürüyor. Galatasaray yönetimi kısa süre içerisinde bu transferi bitirmek istiyor. (Transfer web1)

Galatasaray, Umut Bozok ile net olarak görüşüyor. Botheim konusu kapandı, Umut ile yapılan görüşmeler hızlanabilir. Halil Dervişoğlu konusunda ise somut bir adım atılmadı. (Transfer web1)

Fanatik gazetesinde yazan bir haber üzerine izlediğim bir video. İlginizi çekebilir.
Galatasaray'ımızın Şanı Her Yerde Paraguay'da Galatasaray Takımı Kurdular

Anladigim +3 yerli kontenjanı Marcao gidisi sonra Abdulkerim artı bir yerli hamle ile stoperde kullanilacak.
Ben sag bek 6-8-10 bir kanat birde santrafor hamleleri de bekliyorum.

🔸Sergio Oliveira, Galatasaray’ın ilk açıklayacağı isim olacak!
🔸Galatasaray, Seferoviç ‘i satın alma opsiyonu ile kadrosuna katmak istiyor.
🔸Joao Pedro transferi birkaç gün içinde açıklanmasını bekliyoruz.
(@Haluk_Yurekli)