2022-2023 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

AEK ile 1 yıl daha sözleşmesi var ama Angola Rodas duyumu olmayan çakma duyumcu hesabında yazıp şansını denemek
için uygun bir isim olabilir. Transfer dönemi başından TOFAŞ ilgilenmişti.

Caloirao transferi belli etti ki son yabancımız 1-2 olacak. Muhaymin, Göksenin ve Caloiro ile 3 numarayı oynayıp geçen seneki sistemi sürdürmeye çalışacağız.

Sadık'ın faul problemini kontrol etmesi lazım. Süreleri iyice artacak gibi

Aslı varsa Ben Bentil'e gitmişiz ama EL'de kalmayı tercih etmiş.Ayni gerekçe ile Zeniti de red etmiş Pana ilgileniyor deniyor.Oly için de yazılmışti birkaç gün önce gerçi

Braian Angola Rodas'a ne dersiniz? Kaynaklarım oyuncu tamam iş AEK'yi ikna etmeye kaldı olmazsa alternatif hazır dedi 😁
Oyuncuyu tanımıyorum özetlerden şutör skorer 2/3 kanat ağırlıklı atlet ama cok güçlü olmayan bir oyuncu gibi duruyor. Sol elini kullanabiliyor. Oyun bilgisi top yönlendirme kabiliyetini anlayamadım kesilmiş özetlerden.

Eurobasket 'in Yunan ligi ödülleri Tyson Carter ve Jalen Hudson öne çıkarılmış. Honorable Mention da yer verilmemesi ilginç. AEK de denk gelip izlediğim bir takım değil. İstatistikleri iyi asist vs top kaybı biraz fazla sadece. Scout raporunda guard becerileri iyi denmiş ama top getirecek birine benzemiyor(edit: baya top getirebiliyor) şutör atlet kanat olarak iş yapar gibi.

Son düzenleme:
Braian ismi doğru mudur bilmiyorum ama oyuncu tipi olarak bakacak olursam daha çok dış atıcı gibi.Eğer isim doğru ise Sanırım koç Canaan'ın yerini doldurmak istiyor. Onun kadar elit olmasa da ciddi Bi dış atış yeteneği olduğu belli. Fizik olarak da daha avantajlı. Canaan'ın yapamadığı potaya gidiş işini de yapabilir dış atışına ek olarak. 2,5 numara gibi.

Oyuncu ile ilgili duyum yok bu arada duyumsuzluktan herşey 🙂 hoca ile menejeri aynı .. Çağlar Torun 2-3 demişti vs AEK ile sözleşmesini var 1 sene daha ama Haziran'da da Tofaş ilgilenmisti. Geçen sezon covide bağlı akut myokardit geçirmiş ama iyileşmiş.Sean Armand olur mu peki 🤔 topun paylaşıldığı takımlarda verimi düşürüyor ama yetenekli ve kuvvetli oyuncu

Braian ismi doğru mudur bilmiyorum ama oyuncu tipi olarak bakacak olursam daha çok dış atıcı gibi.Eğer isim doğru ise Sanırım koç Canaan'ın yerini doldurmak istiyor. Onun kadar elit olmasa da ciddi Bi dış atış yeteneği olduğu belli. Fizik olarak da daha avantajlı. Canaan'ın yapamadığı potaya gidiş işini de yapabilir dış atışına ek olarak. 2,5 numara gibi.

İyi bir dış atıcı diyemem. Hatta bizim takıma uymaz dememin sebeplerinden biri de istikrarsız şut atması. Daha garanti şut atan ve topa yön verme kabiliyeti yüksek bir oyuncuyu tercih ederim

Angola yetenekli ama DAP stilinden bir oyuncu. Hatta kışın Barcelona ile adı geçiyordu

İyi bir dış atıcı diyemem. Hatta bizim takıma uymaz dememin sebeplerinden biri de istikrarsız şut atması. Daha garanti şut atan ve topa yön verme kabiliyeti yüksek bir oyuncuyu tercih ederim

Angola yetenekli ama DAP stilinden bir oyuncu. Hatta kışın Barcelona ile adı geçiyordu
Attığı üçlüklerin çoğunda pozisyonu birebir oynayıp şutu sokuyor bir de iyi organizasyonda ne yapar Bi düşün derim.