2022-2023 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Ayşe Cora ya mantıklı bir ücret ile takıma katmamızın daha mantıklığı olduğu bir durumda ihtiyacımız olmayan ve okeye dönen bir oyuncuya tonla para vermek… takıma gelmemesi için uğraşan kankasını dinleyip gelmeyen daha sonra kankası için gelen oyuncuya verilen para niye ? Entresan geliyor bana !!!
tuğçe mi? kankası kimmiş?

Ayşe Cora ya mantıklı bir ücret ile takıma katmamızın daha mantıklığı olduğu bir durumda ihtiyacımız olmayan ve okeye dönen bir oyuncuya tonla para vermek… takıma gelmemesi için uğraşan kankasını dinleyip gelmeyen daha sonra kankası için gelen oyuncuya verilen para niye ? Entresan geliyor bana !!!
Ayse özel sebeplerden dolayi Ankarada kalmak istemis. Istanbula gelmek istememis.

Bence fark yaratir. Gönül Kelsey Plum felan isterdi tabi ama olmadi demekki.

Prince Hatayla oynadigi 5 macdada farkini ortaya koymus. 25 sayi atmis 5macin 4ünde.

Princle birlikte dahada güclü bir takim olduk

Hiç değilse skor üretecek bir kısamız oldu. kamile hiç güven vermiyor bana. takımın başına da erkem memnunu getirebilseydik güzel olurdu.
Kısaların skor üretmesi için bir sistem olması lazım sanki… Olmayan sistemde herkes kendi skorunu yaratacaksa entresan…. Emekli ikramiyesi spor gibi olduk. 30+ herkesi alıyoruz.

@Muhammet
kapatıldı diye biliyorum.
fırsat transferi olursa bence yaparız. Verim alamadığımız x yabancı gider yerine x oyuncu gelir diye düşünüyorum.
Bence bu transfer sonrası putnina ve pulvere yolcu olur. Kamile ise büyük maçlar'da epey kötü oynadı uzun vade'de güvenilir bi oyuncu değil.
Mutlaka daha yaratıcı yada net bir şutör lazım.
Oda gelirse eurocup ve türkiye kupası neden olmasın.