2022-2023 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Görüşülen ve olmayan yabancılardan birkaç örnek yazayım;
Allisha Gray
Kelsey Mitchell
Kahleah Copper
Crystal Dangerfield
Briann January

Not: Ayşe Cora ile görüşme yapılmadı yanlış bilgi geçiyor arkadaşlar. :LOL:
Burdan kahleah copper seviye atlatır'dı bize.
Hem delici hemde fena olmayan bi şutu var.
Arike sakatlığı geçti galiba, ismi geçiyo umarım olur. Hata olursa kamile'nin yerine'de oyuncu alalım avrupa pasaportlu biri bulunursa eğer. Kamile bu seviyenin oyuncusu değil bence.

Kadin basketbolda kararlari veren yönetici kim?

Levent Yaz mi? Mehmet Cibara mi? Dikran Gülmezgil mi?

Dikran bey Cagdas Faktoringin sahibi. Yani isim sponsoru, baya bi söz hakki olmasi lazim. Islere karisiyormu? Sanmiyorum.

Kadin basketbolda kararlari veren yönetici kim?

Levent Yaz mi? Mehmet Cibara mi? Dikran Gülmezgil mi?

Dikran bey Cagdas Faktoringin sahibi. Yani isim sponsoru, baya bi söz hakki olmasi lazim. Islere karisiyormu? Sanmiyorum.
Dediğin gibi Erden Timur'un erkek takımında söz hakkı varsa Dikran Gülmezgil'in de kadın takımında söz hakkı olması gerekiyor.

Dediğin gibi Erden Timur'un erkek takımında söz hakkı varsa Dikran Gülmezgil'in de kadın takımında söz hakkı olması gerekiyor.

Ben Erden Timurunda cok fazla karistigini sanmiyorum. Finans, bütce vesaira disinda.

Daha cok Turgay Zeytingöz gibi bi profesyonel atanmasi yapilmasi lazim kadin basketbolunada.

Müge Erdem Genel Menajer ama cok pasif kaliyor gibi. Sanki daha cok yöneticiler ne derse onu yapiyormus gibi

Basketbol şubemizin (efsane)? İsimlerinden Ekrem Memnun, Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Çukurova Basketbol'un yeni başantrenörü oldu.

Yazin Bizi Kabul etmeyen Ekrem Memnun Cukurova ile anlasmis.

Allah Sen OKADAR BÜYÜKSÜNKİ beni Hakli cikardin.

Sirf bu adami eleştirdim diye ceza yedim,GALATASARAY sayesinde isim yapmis biri olan Ekrem Memnun Galatasarayi kabul etmeyip Galatasarayin rakiplerinden birine gidiyor.

Galatasaray Efsanesi böyle olunmuyor Bilmeyenlere itina ile Efsane nasil Olunur Anlatilir.

Basketbol şubemizin (efsane)? İsimlerinden Ekrem Memnun, Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Çukurova Basketbol'un yeni başantrenörü oldu.

Yazin Bizi Kabul etmeyen Ekrem Memnun Cukurova ile anlasmis.

Allah Sen OKADAR BÜYÜKSÜNKİ beni Hakli cikardin.

Sirf bu adami eleştirdim diye ceza yedim,GALATASARAY sayesinde isim yapmis biri olan Ekrem Memnun Galatasarayi kabul etmeyip Galatasarayin rakiplerinden birine gidiyor.

Galatasaray Efsanesi böyle olunmuyor Bilmeyenlere itina ile Efsane nasil Olunur Anlatilir.

Yanlis düsünüyosun. Olay Ekrem Hocanin maasi felan da degil. Galatasaraya yakisir bi kadro kurulmicaksa hoca niye teklifi kabul etsin.
Bence gelmemekle en dogrusunu yapti. Efsane olmak da gayet böyle bir sey.
Efsane olmak demek yöneticilerin her dedigine evet demek degildir.

Fatih Terim bir efsane demi? Sen Fatih Hocanin hic vasat futbolcularla calistigi gördünmü? Her zaman yöneticelere sözünü gecirmistir.

Efe Güven de ayni hataya düsüyo. Yöneticiler ne derse he cekersen, hocam surdaki ucuz basketbolcuyu alalim idare et dersen. Efsane felan olamassin, tarihten silinip gidersin.