2023-2024 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

Doğru bir tespit olabilir ama Boey, Nelson,Abdülkerim, Torera,Kerem A.,Barış, Icardi,Mertens,Kaan bunlar da hiç aksatmadan oynuyor 2 senedir.Sorun oyuncu seçiminden kaynaklı. Tamamı kimsenin itiraz etmeyeceği oyuncular alındı. Zaha ve Ziyech bence ligimize fazla oyuncular, zaten ligi beğenmediler, ilk firsatta iyi bir teklif alırlarsa giderler.Ozellikle Zaha korkunç bir oyuncu.Angelinho,Ndombele olmadi,Kerem D,Davilson iyi,Halil,Bakambu fena değil, Tete bence sürekli oynasa çok iş yapacak bir oyuncu ama dönüşümlü olmuyor. Sanki Zaha ve Ziyech gitse,Ndombele ve Angelinho yerine 2 oyuncu gelse,rotasyon daralır, daha iyi olabilir.
Ligi beğenmediler diye bir konu olamaz.
Aldıkları paranın hakkını vericekler.
Ülkemizin Stad'ları avrupadaki çoğu yerden iyi,Büyük avrupa takımlarının dışında doğru düzgün stadları yok adamların

Bende Zaha'nın performansını beğenmiyorum,geçmişinde uçmuş kaçmış banane ben Galatasaraydaki durumuna bakarım.
Ağızını gözünü yamultuğu kadar top oynasa keşke

Ziyech bence Zaha'dan da büyük topçu ama oram uf oldu buram uf oldu diyip oynamıcaksa gidebilir.

İcardi iyi veya kötü savaştan kaçmıyor saygı duymalıyız.

Ortak açıklama rezalet ötesi olmuş.
Adamlar teşekkür edilecek bir şey yapmışlarsa niye maça çıkmadınız?
Maça çıkmadınız neden teşekkür ediyorsunuz?
Ali Koç'un fikir babası olduğu organizasyon ancak bu kadar olurdu. Buna çanak tutan yönetimde biz zahmet az da olsa utanır umarım.

Ortak açıklama rezalet ötesi olmuş.
Adamlar teşekkür edilecek bir şey yapmışlarsa niye maça çıkmadınız?
Maça çıkmadınız neden teşekkür ediyorsunuz?
Ali Koç'un fikir babası olduğu organizasyon ancak bu kadar olurdu. Buna çanak tutan yönetimde biz zahmet az da olsa utanır umarım.
Açıklamanın sebebi bu dostum. Sıkıntılı bir ülke ve çıkışları saat 00:00 a kadar kapattıklarını söylemişler.

Açıklamanın sebebi bu dostum. Sıkıntılı bir ülke ve çıkışları saat 00:00 a kadar kapattıklarını söylemişler.
O zaman dik duracaksın TFF ve Ali Koç'un organizasyona prim vermeyip gitmeyeceksin.

Maçtan önce Kaşıkçı olayı da dahil, olanlar bilinmiyor muydu? 2 milyon euro için değdi mi?

Gelince yapılacak hiç bir açıklama bu ayıbı örtemez. Ali Koç istediğini aldı.

Yusuf Demir, Gökdeniz Gürpüz, Eyüp Aydın..

Fatih Demirelli'ye daha fazla para kazandırmamak lazım.
Dostum bu geleceğe yatırım işi, kısa vadeli çözümler değil hemen çöpe atamazsın.
Gelişimlerini takip edip gerekli süreyi vermeden bi kanı'ya varmak doğru değil. Mutlaka yaz kampı ve maçlarda görmek lazım.
Yusuf demir bile geçen sene yabancı kontenjanından süre bulamıyordu doğru düzgün. He ben pek umutlu değilim yusuf'tan ama belli olmaz parlar bi sene belki.

Umarım dediğiniz gibi olur ama çok ümitli değilim. Özellikle yurt dışından getirdiğimiz Türk oyunculardan.

1 hafta sonra transfer dönemi başlıyor. Sol bek ve 8 numara eksikliğimiz bir an önce giderilmeli. Son günü beklemeden ilk hafta içinde eksikliklerimizi tamamlamalıyız.

Umarım dediğiniz gibi olur ama çok ümitli değilim. Özellikle yurt dışından getirdiğimiz Türk oyunculardan.

1 hafta sonra transfer dönemi başlıyor. Sol bek ve 8 numara eksikliğimiz bir an önce giderilmeli. Son günü beklemeden ilk hafta içinde eksikliklerimizi tamamlamalıyız.
Size sonuna kadar katılmakla birlikte;

Burası Galatasaray. Bura da Transfer Bitmez !!!. Adım gibi eminim O sol bek Ve Orta saha transferi transferin son 1-2 günü içinde yapılacaktır. belki de hiç yapılmaz :)

Seneye konuşulan 11 yabancı sahada ama totalde 12 yabancı yani bu sezondan 2 yabancı daha az kuralı geleceği o yüzden ben devre arasında olabiliyorsa bulacağın kadar kaliteli yerliye karşı değilim.Oyunculara teklifler vark iken değerini bulmuş isimleri satmalıyız yerine oyuncu almada yeterince iyi değiliz belki ama onu da almak en kolayı aslında ben inanıyorum iyi hamleler yapılacaktır devre arasında.

Yine futbolcular alacakları için ihtar çekiyor paralar ödenmiyor haberleri çıkmaya başlamış. Şampiyonlar liginde bir üst tura çıkamamak bize pahalıya mal olacak gibi görünüyor. Zaha, Ziyech gönderilecek diye haberler her gün boy boy çıkıyor. Futbol takımına yakın ve hakim olan ve bu haberleri açıklayacak bilgilendirecek arkadaşlar varsa sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Yine futbolcular alacakları için ihtar çekiyor paralar ödenmiyor haberleri çıkmaya başlamış. Şampiyonlar liginde bir üst tura çıkamamak bize pahalıya mal olacak gibi görünüyor. Zaha, Ziyech gönderilecek diye haberler her gün boy boy çıkıyor. Futbol takımına yakın ve hakim olan ve bu haberleri açıklayacak bilgilendirecek arkadaşlar varsa sevinirim, şimdiden teşekkürler.
Kulüpten hiç bir açıklama yok ve bu durum beni hiç şaşırtmıyor.
Diğer branşlara karşı kayıtsız kalan Sayın Başkanımız anlaşılan ilk döneminde olduğu gibi yine bizi çok zor durumlara sokacak. Sadece popülizm için yapılan transferler bile bazı şeyleri net görmemizi gerektiriyordu aslında. Bu sefer Rahmetli Mustafa Cengiz gibi birini de bulamayabiliriz. :S

Bu haberlere müsaade eden yine yönetimin kendisi. mahal vermeyecek, bu yalan haberleri yapanları toplantilara ve Florya'ya almayacak, hizaya getirecek çözüm budur. Riekerink dönemi beyaz tv'ye verilen ayardan sonra beyaz tv uzun süre Galatasaray demeden önce iki kere dusunmustu.
Yusuf Demir maaşı ödenmediği için ihtarname çekti diye haber yapmış milliyet, çok değil 3 saat sonra Yusuf demir'in bizzat menajeri böyle bir şey olmadığını ve ödemelerin zamanında yapıldığını açıklamış. şimdi milliyet'in aynı haberi Fenerbahçe için yaptığını düşünün ve Fenerbahçe yönetiminin milliyet'e yapacaklarını göz önüne getirin. milliyet'i, o haberi yaptığına öyle bir pişman ederdi ki uzun süre piyasada göremezdik herhalde milliyet gazetesini. Galatasaray'ın da böyle bir ağırlığı olmalı. sağlayamayan yönetim de gitmeli. benden yada bizden bir +'ları kalmıyor o zaman.

Konyaspor maçında baya eksiğimiz var. Boey, Muslera, Torreira , Kerem, Sanchez, Bakambu olmayacak.

Günay
Barış Nelsson Abdülkerim Kazım
Ndombele Kerem
Tete Mertens Zaha
İcardi