2023-2024 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

Bu puan kaybı , Okan hocaya ve musleraya yazar. Rakip disiplin bir takım ama asla ahım şahım bir takım değil.
İcardi geleli ne kadar gün oldu , neden hala fazla kiloları var , neden hala fizik olarak yetersiz.
Oyuncu değişiklik zamanı yanlış ,Barış ne oynadı bu takımda 10 numara mı , kanat mı , 2. forvet mi.
Kerem bizim çocuğumuz ama , yahu biraz vuruş tekniği çalış. Geliştir kendi.
Hucumcu diye aldığımız sol bekimizin bir tane doğru dürüst ortası yok , Angelino.
Bu takımda Mertens , Oliveriya ilk 11 de başlamamalı. Kerem D. , Oliveridan çok daha iyi katkı veriyor hem de 11 kişi, rakibe.
Sahanın en iyisi bizim adımıza Sacca idi.
Zaha , Tete ve Hakimin mutlaka fizik olarak yeterli olup , ilk 11 dahil olması lazım. Bunlara Ndombele yi dahil edelim.
Bu rakibe çok rahat 3 puan almanmız lazım idi.

İlk 15 dakika 3-0 olsa bayram yeri olacaktı buralar. Belki o skorun verdiği etkiyle rakibin havlu atması ve senin taraftarınla birlikte 4'e 5'e gitmenle müthiş bir giriş olacaktı Avrupa'ya. Ama işte şanssızlıktan ve direkten goller kaçtı, yapacak bir şey yok işte, yok ! Şu maçın 0-2'ye gelmesi bilimin bile izah etmekte zorlanacağı bir şeydi.
O kadar net pozisyonların girmeyip de Tete'nin attığı olağanüstü gol ile Boey'in füzesi de kaderin ayrı cilvesi. Ve o kadar kaçırdıktan sonra sadece 2 dakikada bütün maçın geri gelmesi de resmen kaderin dalga geçmesiydi. Muslera'nın bireysel saçmalığının bedelini de kimsenin adisyonuna ekleyemeyiz kusura bakmayın.

Ha, ben bu Ziyech, Zaha, Tete, Sanchez gibi isimlerin de zahmet olmazsa artık takıma monte edilip takım gücünün yükseltilmesini istiyorum, zahmet olmazsa tabii. Milletin takımı ayağının tozuyla sahaya çıkardığı adamlardan maksimum verim alıp adaptasyonunu sağlıyor. Bizim adamlar 1 ay olacak geleli ama daha göremedik bile... Ne iş yaparsınız siz o zaman ?

Kuranda yazıyor ayet Allah hükmü sanıyorum 45 de oyuncu değişikliği olmayacağı...
Ndombeleyi alıyor ben oynattım demek için Bakambu 2ci Forvet sokmuyor.

Polyanacılık yapan yapsın Galatasaraydan onun doğrusu dışındada yazarsam Namerttim.

OKAN BURUKLA HİÇ BİŞEY OLMAZ.

Bu takım pendiği samsunu Benim yönetimimdede yener.

En çok istediği Oyuncu Angelinho tonla para verdik. NAGAMOTO senden özür dilerim,Adakugbe senden özür dilerim,Anholt senden özür dilerim

Geçen sene istediği listenin 1 numarası misdtjo şuan pendikde,bu seneki orta yapamıyor.

260m Euro Takım kurarız Türkiyede şampiyon oluruz sevinin hadi

Kuranda yazıyor ayet Allah hükmü sanıyorum 45 de oyuncu değişikliği olmayacağı...
Ndombeleyi alıyor ben oynattım demek için Bakambu 2ci Forvet sokmuyor.

Polyanacılık yapan yapsın Galatasaraydan onun doğrusu dışındada yazarsam Namerttim.

OKAN BURUKLA HİÇ BİŞEY OLMAZ.

Bu takım pendiği samsunu Benim yönetimimdede yener.

En çok istediği Oyuncu Angelinho tonla para verdik. NAGAMOTO senden özür dilerim,Adakugbe senden özür dilerim,Anholt senden özür dilerim

Geçen sene istediği listenin 1 numarası misdtjo şuan pendikde,bu seneki orta yapamıyor.

260m Euro Takım kurarız Türkiyede şampiyon oluruz sevinin hadi
Sana özel Mourinho'yu getirelim takımın başına gerçi sen onu da beğenmezsin. Ondan bir şey olmaz bundan bir şey olmaz.

Kopenhag’ı deplasmanda yenmeden bir anlamı olmaz bu puanın.

- Kerem Aktürkoğlu iyi bir yerli olabilir, ligde oynayabilir lâkin Avrupada daha üst düzey isimlere ihtiyaç var. Tete, Zaha, Ziyech 11 oynar.

- Koca yaz Torreira’nın yanına çift yönlü dinamik bir orta saha alamadık. Kerem Demirbay bir şeyler yapmaya çalışıyor fakat yeterli değil. Rakipler Torreira’ya baskı yaptığı an bizim orta saha çöküyor. Ndombele hazır değil, hazır olsa da tam ihtiyacımız olan profil değil.

- Nelsson ve Apo biraz seri rakipler karşısında acayip afallıyorlar, Davinson Sanchez bir an önce 11’e monte edilmeli.

- Icardi’nin fiziği niçin halı sahaya gelmiş dayılar gibi? Hazır olacak diye beklerken gün geçtikçe geriye mi gidiyor? Antrenman yapmıyor mu bu adam?

- İlginç bir şekilde çok fazla pas hatası yapıyoruz. Yanındaki takım arkadaşına bile topu atamamanın ne gibi bir sebebi olabilir?

Sana özel Mourinho'yu getirelim takımın başına gerçi sen onu da beğenmezsin. Ondan bir şey olmaz bundan bir şey olmaz.
Fatih Hoca orda bana özel değil.
Takımın yarısı hazır deği 2 2 bitince sanırım cesaretlenerek yazıyorsun.

2-0 geridesin 2 forveti oyuncuyu sokamıyorsun neden Ndombelenin ismi var Bakambunun ismi yok Transfermark değeri aynı değil diye.

Siz devam edin Bölye polyanacalık yapın 260m euro'nun hesabını kim vericek

Gideriz Munichde Bayern yeneriz.
Old tarafordda United takarız Heyoooo🫡🫡🫡

Fatih Hoca orda bana özel değil.
Takımın yarısı hazır deği 2 2 bitince sanırım cesaretlenerek yazıyorsun.

2-0 geridesin 2 forveti oyuncuyu sokamıyorsun neden Ndombelenin ismi var Bakambunun ismi yok Transfermark değeri aynı değil diye.

Siz devam edin Bölye polyanacalık yapın 260m euro'nun hesabını kim vericek

Gideriz Munichde Bayern yeneriz.
Old tarafordda United takarız Heyoooo🫡🫡🫡
Ben polyannacılık yapmıyorum yapmam da. Hem o işler hiç belli olmaz gider Bayern'i de yenersin Manu'yu da yenersin.

Sonuca göremi 34 maç kardeş toplam 6 maç oynıcan

Pendik ,Samsun ,İstanbulspor ile oynamıcan United ve Bayern ile oynıcan daha Kopenagı yenemiyorsun ne sonucundan bahsediyosun boş yapmayın ya
Samsun Pendik veya İstanbulla oynamayacağını bende biliyorum. O takımların kalite farkını biliyorum ama futbol bu belli olmaz. Hoca sadece bugün daha erken müdahele etmeliydi. Mesela Kerem'i, Zyech'i devre arasında çıkarmalıydı.

Bu beraberlik züğürt tesellisinden başka bir şey değil. Ortada kazanman gereken bir maç var ve o maç 2 farkla geriye düşüyorsun, daha sonra rakibin aptallığından 10 kişi kaldı ve maçı anca öyle çevirebiliyorsun.

Başakşehir'in başındayken Okan Buruk Avrupa'daki maçlara 3'lü orta saha ile çıkıyordu ve nispeten başarılıydı da. Ne oldu da 3'lü orta sahadan vazgeçti anlamıyorum.

Mertens bugün ilk 30-35 dakika iyiydi ama pili bitti. Aynı şekilde hazır olmayan ama oynatılan Ziyech'in de daha ilk yarı bitmeden pili bitti. Biz tutup bu 2'liyle 2. yarıya da başladık ve bile lades olduk.

Icardi'nin göbeği ile makaramızı yaptık ama artık ciddileşmesi ve kilolarını vermesi gerekiyor. Maçın başında 3 tane pozisyon geldi kendisine, 2'sinde penaltı bekledi diğerinde de topu kontrol etme sevdasına golü kaçırdı.

Çok basit gördüğü şeyleri bile belirtmekten aciz,korkak insanlar var malesef.Bunları belirtirken bile bir şeyleri savunma modunda olurlar.Genlerinde bu vardır.Klinik vaka tamamen bunlar.Gaziantepsporla maça çıkıyor gibi 2 orta saha ile maça başlayamazsın,orta sahan zayıf kalır.İlk yarı burada kimse pozisyonlara giremedik demiyor.Sen pozisyonlara zaten giriyorsun sorun top rakibe geçtiğinde Samsunspor'un bile orta sahanı kolay geçebilmesi,alan daraltamaman,orta sahada rakibi karşılayamaman.2.yarıya 2 veya 3 değişiklikle başlasaydık 2.golü yemeden öne bile geçerdik.50.dakikada takım halinde oyundan düşüyorsun 58 de golü yiyince aklın başına geliyorsa bu hocanın hata yaptıgının göstergesidir.Bunu belirtmekten korkmayalım ya.

Sezon başından beri söylüyoruz hatalı 11 + oyunu okuyamama konusunu.Fakat sürekli ben oyuna bakmam sonuca bakarım kafası.Geçen sezon 14 maç kazanmıs teknik direktöre laf söylenmez şeklinde garip argümanlar falan.
..

Son düzenleme:
Maçı kazanamamamızın nedenleri;
* Muslera 2 golde de çok hatalı. Resmen rakibe hediye etti.
* Kerem 3 , İcardi 2 net gol pozisyonundan gol çıkaramadı. Kerem vuruş tekniği hep aynı , İcardi kilolu ve fizik olarak hazır değil. Bundan Okan hoca sorumlu.
* Okan hoca oyuncu değişikliklerinde hep geç kalıyor ve bazı değişiklik isminde hatalar yapıyor.
Kendi seyirci önünden , birinci rakibini , rakibin grubun en zayıf halkası iken , yenemiyorsan , bu başarısızlıktır.

Bunları görmeyen , anlamayan , ya dalgasına maç seyrediyor yada cahildir.

* Muslera 2 golde de çok hatalı. Resmen rakibe hediye etti.
* Kerem 3 , İcardi 2 net gol pozisyonundan gol çıkaramadı. Kerem vuruş tekniği hep aynı , İcardi kilolu ve fizik olarak hazır değil. Bundan Okan hoca sorumlu.
* Okan hoca oyuncu değişikliklerinde hep geç kalıyor ve bazı değişiklik isminde hatalar yapıyor.
Kendi seyirci önünden , birinci rakibini , rakibin grubun en zayıf halkası iken , yenemiyorsan , bu başarısızlıktır.

Bunları görmeyen , anlamayan , ya dalgasına maç seyrediyor yada cahildir.
Okan Buruk’un en buyuk problemi fazla muhafazakar bir teknik direktor olmasi.Bunu oynattigi oyun sistemi olarak soylemiyorum.Fakat yeni yapilan bir transferi kadroya adapte etme konusundaki cekimserligi,kazanan kadroyu onceki macta kotu oynansa bile degistirmeme inadi ve oyuncu degisikliklerinde gec kalma huyu bu konudaki en buyuk handikaplari.