2023-2024 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

ilk 60 dk ka , aradaki kalite farkına rağmen çok iyi oynadık. Ama takım yoruldu ve orta saha özellikle oyundan düştü . Kimse kusura bakmasın veya kimseyi yönlendirmesin dalga geçer gibi , burada ve tv başında biz oyuncu değiştirmek lazım olduğunu görüyoruzda , okan hoca ve teknik ekip gol yemeden değiştirilmez mi diyorlar .
Bu kadar iyi oynadığımız 60 dk ya göre sonuç böyle olmamalı idi.

Çok iyiydik ama efora dayalı oynuyoruz 60 dan sonra düşeriz değişiklik için gol yemeyi beklemeyiz umarım. Fazla ileride kalıyoruz göbek boşalıyor bazen.

Tete'de patlayıcı sürat yok, ortada Tete kanatlarda Kerem Zaha denesek bir.
Fazla ileride kalmaya devam ettik ısrarla, yorulunca 2-2-4 gibi kaldık adamlar birebir kaldı attı.
Okan hoca oynu geç okuyor. Değişikler geç kaldı. Bekler karşı sahada değil yarı sahanın biraz gerisinde bekleseler, herkes ileride olunca pas atacak boşta adam bulamıyoruz.

Sane Coman vb adamları birebir bırakacak riski diriyken al da düşmeye başladığında o kadar alanda birebir bırakma bu hızlı adamları ama Okan hoca ders çıkarmaz çok severim ama ne yazık ki böyle.

Dışarıdaydım, eve gelince 74.dakikada açabildim maçı. Yol boyu herkesin ''sahadan sildik'' yorumlarının oynandığı dakikaları kaçırıp, heyecanla kanalı açar açmaz 2. ve 3. golleri yemek beni çok üzdü. Zaten kaçırdım diye üzülüyordum yol boyunca.

Takım Şahane
Okan Buruk malesef maçı kaybetmemizdeki tek sorumludur

Endombele hazır değil.
Angelinho aldırıyorsun en önemli maçta oynatmıyorsun neden aldırdın hocam neden.

Zaha hazır değil Tete hazır değil bunlar nezaman hazır olucak?

İzlediğim kafede 100 kişi hepiniz Kerem,Kazım koridor olmuş izliyor
Kaan bitmiş hala izliyorsun

HOCAMMMMMM SEN DEĞİŞTİRİCEN SEEEENNNNNN

Galatasaray Takımı bu kalitede işte hatta fazlası hala var .

Saha içine kenardan malesef katkı gelmiyor doğru zaman hiç tutmuyor.

Takımla Gurur duydum ,Okan Hoca için aynısını diyemicem

Dışarıdaydım, eve gelince 74.dakikada açabildim maçı. Yol boyu herkesin ''sahadan sildik'' yorumlarının oynandığı dakikaları kaçırıp, heyecanla kanalı açar açmaz 2. ve 3. golleri yemek beni çok üzdü. Zaten kaçırdım diye üzülüyordum yol boyunca.
Mağlubiyetin sebebi belli oldu 😅
Şaka bir yana çok güzel maçtı. Okan hoca şu değişiklik işini bir şekilde çözerse yani en büyük kusurunu kapatırsa çok başka seviyelere gelebilir. Güveniyoruz 👏

Rakip maçı berabere bitirmeye razıydı ancak Okan Hoca oyuna geç müdahale ediyor. Fizyoterapistin ya da yardımcı antrenörlerin oyundan düşen oyuncuları Okan Hoca'ya bildirmesi iyi olur diye düşünüyorum. İkinci golü yiyene kadar adamlar sol kanadımızı otobana çevirdiler, Kazımcan'ın da neden oynadığını hiç çözemedim ama Okan Hoca bir karar verdiyse ve Angelino'yu kesecekse bu kararın arkasında durursa iyi olur diye düşünüyorum. Ben olsaydım kesmez ve ligde Kazımcan'ı zaman zaman kullanmayı ve Angelino'yu bu tip maçlarda kullanmayı tercih ederdim.

Takım Şahane
Okan Buruk malesef maçı kaybetmemizdeki tek sorumludur

Endombele hazır değil.
Angelinho aldırıyorsun en önemli maçta oynatmıyorsun neden aldırdın hocam neden.

Zaha hazır değil Tete hazır değil bunlar nezaman hazır olucak?

İzlediğim kafede 100 kişi hepiniz Kerem,Kazım koridor olmuş izliyor
Kaan bitmiş hala izliyorsun

HOCAMMMMMM SEN DEĞİŞTİRİCEN SEEEENNNNNN

Galatasaray Takımı bu kalitede işte hatta fazlası hala var .

Saha içine kenardan malesef katkı gelmiyor doğru zaman hiç tutmuyor.

Takımla Gurur duydum ,Okan Hoca için aynısını diyemicem
😂😂😂

Rakip hurra hücum 11'iyle çıkmışken korkmak yerine cesur bir kadroyla çıkan, ilk 45 dakika belki de futbol tarihinin en dominant futbolunu oynatan Okan Buruk'a, sahaya yüreğini koyan futbolculara özetini izlerken gurur duyacağım bir futbol izlettigi için teşekkür ediyorum. 3 ay boyunca Torreira'nın yanına bir tane hazır orta alamayan yönetimi ise mağlubiyetten sorumlu tutuyorum. Bayern'e karşı eline geleni atacaksın. spikerin dediği gibi, bayern'e 1 gol atmak kazanmak için yeterli olamıyor çünkü rakibin Bayern. dünyanın en büyük kulübü, prime psg yenememiş Barça Inter yenememiş. biz yenmeye çok yaklaştık, olmadı. bana göre hocanın tek hatası sarı kart sonrası Kaan'ı hemen almaliydi oyundan. Sarı kart kaan'ı çok düşürdü. onun dışında çok sevdiğim Kerem'e ilk kez sitem etmek istiyorum, bunca eleştiri yediğin bir ortamda 70'ten sonra elin belinde bekleyemezsin kerem, zaten boş kaleye gol kaçırdın çok üzüldük. bide böyle bir vaka yaşandı, Kazimcan'a Zaha bile desteğe gitmişken senin böyle bir lüksün yoktu hiçbir sekilde. Nitekim Kazim'in kanadından gelen topta gol yedik. ne diyim, başımız dik çok şükür. gurur duyuyorum bu takımla.

Manu çok iştahlanmıştır bu mağlubiyetten sonra, Kopenhag ile içerde dışarda berabere kalirsalar gruptan çıkarız, en azından çok ciddi bir avantaj olur cepte. yok kazanirsalar, cebe 6 puan indirirseler her şey Ali Sami Yen'deki Manu maçında belli olur. Şimdi Bayern maçından bile daha zor olan Rize maçına focuslanmak lazım.

Söylediklerimden yanlış olan ne var Alper?
2ci golden önceki 3 4 poziyon Kerem kademe yapamadı Kazımcan topa vuramadı korner oldu arkasından yedik

Göbekten 2 kere geldiler zar zor önledik 3cüsü gol oldu ?

Volkan şurda yanlışsın desene Tarih iyi oynayanı değil Kazanını yazar.

Zaha hazırmı? Tete Hazırmı ? Ndombele hazırmı?

Angelinho çok istiyorum diyen Okan Hoca Bayern karşısında Kazımcan ile çıkan Okan hoca bence adamcılık yapmayın

DERDİMİZ GALATASARAY OLSUN

Söylediklerimden yanlış olan ne var Alper?
2ci golden önceki 3 4 poziyon Kerem kademe yapamadı Kazımcan topa vuramadı korner oldu arkasından yedik

Göbekten 2 kere geldiler zar zor önledik 3cüsü gol oldu ?

Volkan şurda yanlışsın desene Tarih iyi oynayanı değil Kazanını yazar.

Zaha hazırmı? Tete Hazırmı ? Ndombele hazırmı?

Angelinho çok istiyorum diyen Okan Hoca Bayern karşısında Kazımcan ile çıkan Okan hoca bence adamcılık yapmayın

DERDİMİZ GALATASARAY OLSUN
Haklısın Volkan. biz seninle bu konuda bir türlü anlaşamıyoruz valla seninle münakaşaya girmek istemiyorum. forumda en sevdiğim insan sensin emin ol, varsın seninle hoca konusunda ters düşelim. Derdimiz Galatasaray olsun.

Özellikle ilk yarıdaki oyun için tebrikler Galatasaray gönül isterdi ki puan alalım fakat olmadı ne yapalım.

Haklısın Volkan. biz seninle bu konuda bir türlü anlaşamıyoruz valla seninle münakaşaya girmek istemiyorum. forumda en sevdiğim insan sensin emin ol, varsın seninle hoca konusunda ters düşelim. Derdimiz Galatasaray olsun.
Ciddi bende seni seviyorum...
Derdim Avrupada Bayern kimse bu kadar ezememişken kaybetmek.

Eve girdim sinir üzüntüden Kan şekerim düştü valide bile evham yaptı.

Okan Hoca oyuncuları zamanında değiştirse kazabilirdik.

Kerem 3mt'den Bayern atamıcaksan kardeşim avrupada oynayamazsın

Kane'in attığı goldeki şans bizde olsaydı ilk yarıyı 2 fark kapatıp maçı bitirmiştik. Gerisi boş, takıma helal olsun. Böyle bir maçtan sonra kimseye tek kelime etmem edene de saygı göstermem.

Ciddi bende seni seviyorum...
Derdim Avrupada Bayern kimse bu kadar ezememişken kaybetmek.

Eve girdim sinir üzüntüden Kan şekerim düştü valide bile evham yaptı.

Okan Hoca oyuncuları zamanında değiştirse kazabilirdik.

Kerem 3mt'den Bayern atamıcaksan kardeşim avrupada oynayamazsın
Bu kadar dominant futbola en kötü 1 puan yakışırdı hatta ben 65-70 gibi maçtan koptum dedim bu maç berabere bitse basın kıyameti koparır nasıl kazanamadık Bayern beraberlige yattı diye, rakip Bayern olunca böyle oluyor yapacak bir şey yok. yakaladığında atacaksın. Kerem'e epeydir bu kadar kurulmamıştım.

Bu oyunun yarısını Türkiyede oynayalım
Herkese 5 atarız suyun karşı tarafı kendini avutuyor Bayern kötü diye avutsunlar
Çaktığımızda çok ağlıcaklar