2023-2024 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

Bu şekilde kaybetmek üzücü, hocanın oyuncu değiştirme konusunda hataları olabilir ama adamların iki kanadı bence dünyanın en iyisini, ancak 15 kişi falan oynayabilsek sonuç farklı olabilirdi.Hoca bir şey denedi sonuc alamadi ama en azından ilk yarı taraftarı çok mutlu etti.Kaldi ki maçı 2-1 'e getirsek de bence kazanmamız zordu.Bu arada Kopenhag gerçekten taş gibi takım, United'i ellerinden kaçırdılar. Bizim hedef maçımız evimizdeki United maçı olmalı,umarım o zamana kadar yine böyle kötü kalırlar, yoksa son maç işimiz çok zor.Dun takım çok yoruldu,Rize maçı zor geçecek.

Beşiktaş Maçında
Sol Kanadı Zaha,Angelinho başladık sonrasında Kerem, Angelinho dönüp orası han sarhoş hancın sarhoş yol geçen hanına dönmüşken

Bayern karşı aksayan Kazımcan varken Kerem,Kazımcan yapıyorsun Hocam Coman var sağ kanatta farkında değilsin.

Adamlar ordan 2 3 geldi baktın olmuyor değişmen lazım dakika 75 kadar bekliyorsun karşında Sivas ,Antalya yok Bayern var anında çakarlar çaktılar.

Tete sahada olduğu süre boyunca Maç Alper Yılmazlık gidiyordu nezaman Tete çıktı maç Tetenin oyun şablonuna döndü ama zaten Tete'de kötü ve hazır değil.

Potansiyelimizin Hala Bence %70 ile oynuyoruz, Ziyech,Sol Kanat ve gerçekten sağlam 6 veya 8 numarımız olsa Lucasın yanında dün net kaybetmezdik.
Okan Hocanın eksiği çok pozitif yanı Korkmadan oynatması en önemlisi hayal etmesi saygım sonsuz bu konuda .

Hocanın yanına sağlam bir yardımcı ve Fizik Kondisyon ekibi şart

Beşiktaş Maçında
Sol Kanadı Zaha,Angelinho başladık sonrasında Kerem, Angelinho dönüp orası han sarhoş hancın sarhoş yol geçen hanına dönmüşken

Bayern karşı aksayan Kazımcan varken Kerem,Kazımcan yapıyorsun Hocam Coman var sağ kanatta farkında değilsin.

Adamlar ordan 2 3 geldi baktın olmuyor değişmen lazım dakika 75 kadar bekliyorsun karşında Sivas ,Antalya yok Bayern var anında çakarlar çaktılar.

Tete sahada olduğu süre boyunca Maç Alper Yılmazlık gidiyordu nezaman Tete çıktı maç Tetenin oyun şablonuna döndü ama zaten Tete'de kötü ve hazır değil.

Potansiyelimizin Hala Bence %70 ile oynuyoruz, Ziyech,Sol Kanat ve gerçekten sağlam 6 veya 8 numarımız olsa Lucasın yanında .
Okan Hocanın eksiği çok pozitif yanı Korkmadan oynatması en önemlisi hayal etmesi saygım sonsuz bu konuda .

Hocanın yanına sağlam bir yardımcı ve Fizik Kondisyon ekibi şart
Yardımcı konusuna katılıyorum ancak ben takımın fizik kondisyon olarak iyi olduğunu düşünüyorum en azından dün akşam için.. 65 dakika bayern gibi bir takıma o tempoyu hangi takım yaparsa yapsın pili biter 65ten sonra..

Dünkü tempomuzu Türkiye liginde 30 dakika oynasak her maçı rahatlıkla bitirir sonraki 60 dakikayı keyif yaparak geçiririz. Buna bütün takımlar dahil, hatta o çok övülen ama hala düzgün bir rakibe karşı oynamayan karşı yaka bile.

Böyle zor maçları oynamak bize güç katıyor kimse farkında değil.

Yardımcı konusuna katılıyorum ancak ben takımın fizik kondisyon olarak iyi olduğunu düşünüyorum en azından dün akşam için.. 65 dakika bayern gibi bir takıma o tempoyu hangi takım yaparsa yapsın pili biter 65ten sonra..
Fizik Kondisyondan kastım oynayanlar değil ,Hazır olmayanların hazır hala gelmesi 3 ay oldu hiç biri hazır değil.
Fizik Kondisyon ekibinin bu konuda problemi var demektir.
Ndombele tek olsa sorun Ndombele derim.

Zaha dribling hala yapamıyor koca maç 2 kere gidebildi

Tete gidemiyor koca maç 5 metre sprint atıp duruyor gücü yok .

Futbol sevmeyen biri olarak forumdan aldığım gazla izledim maçı. Okan hoca için sene başı bir maçtan sonra gitsin yazmıştım, hata etmişim. Böyle oyna yenilsende olur.
Bayern gibi takım 65-70 dakika sahasına hapsoluyor, her durantopta zaman geçirmeye çalışıyorsa bu hocanın dersine iyi çalıştığı ve iyi bir taktisyen olduğunu gösterir. Ama oyuncu değişiklikleri neden bu kadar geç? En azından şöyle ikinci yarı başı bi 10 dakika sete set oynayıp, sonrası için daha diri kalınamazmıydı? Kazımcan ayağındaki topa kornere çıkmadan vuramadı mesela.
Bayern biraz şans, biraz bireysel kalite farkı (en azından son 25-30 dakika için) biraz da bu seviyelerde belkide en iyi bir kaç takımdan biri olduğu için paçayı kurtardı.
Bir de şu adı da kendi de dombili gibi olan siyahi abi varya 1-1 iken oyuna giren, biri ona bu göbekle futbol değil sumo yapılacağını söylesin. Onu görünce dedim topçu adamda böyle göbek varsa ben de başlayım futbola.

Daha önce de yazdım geçenlerde. Ziyech, Ndombele, Sanchez vs. her kimse artık; bu adamlar hazır olmak ZORUNDA ! 2 ay geçmiş ve senin ''Şampiyonlar Ligi'' için hususî aldığın adamlar hala piyasada yoksa bu çok büyük bir problem. Sen bu adamları kıytırık Trendyol Süper Lig için almadın. Amacın Avrupa'da derece yapmak ve bu adamlar 3 maç geçip sona yaklaşmamıza rağmen hala daha ortalıkta görünmüyorsa vah ki ne vah !!!

Daha önce de yazdım geçenlerde. Ziyech, Ndombele, Sanchez vs. her kimse artık; bu adamlar hazır olmak ZORUNDA ! 2 ay geçmiş ve senin ''Şampiyonlar Ligi'' için hususî aldığın adamlar hala piyasada yoksa bu çok büyük bir problem. Sen bu adamları kıytırık Trendyol Süper Lig için almadın. Amacın Avrupa'da derece yapmak ve bu adamlar 3 maç geçip sona yaklaşmamıza rağmen hala daha ortalıkta görünmüyorsa vah ki ne vah !!!
Tamda bundan bahsediyorum işte..

Zaha 6.5m doları Sivas ,İstanbul,Samsuna atıcak diye verdiysek vahki vah

Bayern maçlarını geç Grupta 4 maç kalıyor 2sini oynadık ,kaldı 2 maç artık öyleli böyleli bahane dönemi bitti çıkıp oynıcaklar.

Oyuncular Verilen Programa uymuyorsa Çıkıp açıklansın ,Verilen program yetersiz ise Staff değişsin.

Son düzenleme:
Icardi gecen sene bu zamanlarda Galatasarayimizla daha ikinci macina cikiyordu.

O zamanlarda ayni yorumlar yapildi bu adam nezaman hazir olucak felan diye size kalsa Icardiyide göndermistik

Icardi gecen sene bu zamanlarda Galatasarayimizla daha ikinci macina cikiyordu.

O zamanlarda ayni yorumlar yapildi bu adam nezaman hazir olucak felan diye size kalsa Icardiyide göndermistik
Geçen sene sadece İcardi vardı Hazır olmayan yerini gomis doldurdu.

Zaha,Ziyech,Ndombele,Angelinho,Bakambu,Tete hiç biri hazır değil ve bunun normal olduğunu düşünüp yazıyorsan sana hayatta başarılar iyi günleeer

Zaha ve ziyech halla istediğimiz seviyede değil, ona rağmen keyif veren oyun oynuyoruz nazar değmesin. Ndombele ise umarım hayal kırıklığı olmaz, riskleri vardı alınırken ama bu seviyede en azından birşeyler yapması lazım.
Umarım toparlar. Eğer gruptan çıkabilirsek mutlaka ortasaha transferi yapılmalı illa yıldız olmasına gerek yok. Takıma güvenim sonsuz, her sezon üstüne koyarak devam edersek avrupa'da kupa geliceğine inanıyorum.

Tete çok eleştiriliyor ama gerçekten çok iyi oyuncu. Orta saha ile hücum arasında pas istasyonu oluyor. Orta ve ara pasları ile atak etkinliği sağlıyor. Okan hoca sanki ona biraz haksızlık ediyor gibime geliyor. Onun ilk yarı olmadığı Antalya maçı ile sırasıyla Beşiktaş ve Münih maçlarında çıktıktan sonra sağ kanattan hücum edemedik. Onun süresini 75-80 dk yapmalıyız. Boey ile de iyi ikili oldular. Eminim çok daha güzel işler yapacaktır. Okan hoca da eminim bunları görüyor ve ona hak ettiği değeri verecek.

Tete çok eleştiriliyor ama gerçekten çok iyi oyuncu. Orta saha ile hücum arasında pas istasyonu oluyor. Orta ve ara pasları ile atak etkinliği sağlıyor. Okan hoca sanki ona biraz haksızlık ediyor gibime geliyor. Onun ilk yarı olmadığı Antalya maçı ile sırasıyla Beşiktaş ve Münih maçlarında çıktıktan sonra sağ kanattan hücum edemedik. Onun süresini 75-80 dk yapmalıyız. Boey ile de iyi ikili oldular. Eminim çok daha güzel işler yapacaktır. Okan hoca da eminim bunları görüyor ve ona hak ettiği değeri verecek.
Tete set oyununda Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final seviyesindeki takımlara göz kırpıyor. Açmaz şurada, biz henüz o seviyede değiliz ve Tete dönemsel bir esneklik göstermiyor. Birinci sınıf set oynayalım, ben bu işin oyuncusuyum diyor. Daha ciddi açmazsa Ziyech'in yokluğu. Tete sette bağlantı oyunculuğu noktasında tekil alternatif olarak kaldığında hantal geliyor insanların gözüne.

Temmuz'un ortasında resmi maçlara başlayıp Kasım'a dek sadece tek mağlubiyet aldık, o maçta da tüm Avrupa'da alkışlandık. Temmuz'un ortasında resmi maçlara başlayıp Kasım'a dek merkezdeki oyuncuyu, Ziyech'i kullanamadık. Rashica da rol itibariyle bu düzeyde aranacağını öngörmüyordu muhtemelen. Şunu da bir kez daha belirtmek istiyorum, hücumda dinamik bağlantı oyunculuğu noktasında Rashica'nın da Ziyech'in de ileri alternatifleri vardır elbette 8 milyar insanın yaşadığı Dünya'da. Tek oyuncudan ziyade oyundaki role, öneme vurgu yapıyorum.

İlgili konu bulamadığım için buraya yazmak istedim. Neredeyse herkes sosyal medya kullanıyor ve elbette herkesin önüne ilkokul çocuklarının 'aşkın olayım' şarkısını söyleme videolarını görüyordur.. Koskoca Galatasaray'ın pazarlamasındaki çalışanlar şu durumu görmüyorlar mı? Icardi'nin kafasını resim olarak kaleme basıp kalem olarak satışa çıkarsanız bile yok satar.. İnanılmaz bişey elimizde şöyle bir fenomen var ve değerlendiremiyoruz. Sonra kimse store gelirimiz düştü diye şikayet etmesin..

İlgili konu bulamadığım için buraya yazmak istedim. Neredeyse herkes sosyal medya kullanıyor ve elbette herkesin önüne ilkokul çocuklarının 'aşkın olayım' şarkısını söyleme videolarını görüyordur.. Koskoca Galatasaray'ın pazarlamasındaki çalışanlar şu durumu görmüyorlar mı? Icardi'nin kafasını resim olarak kaleme basıp kalem olarak satışa çıkarsanız bile yok satar.. İnanılmaz bişey elimizde şöyle bir fenomen var ve değerlendiremiyoruz. Sonra kimse store gelirimiz düştü diye şikayet etmesin..

Kalem kutusu, okul çantası, suluk, defter, cilt, silgi.. O kadar çok yapılacak şey var ki. Ama malesef faydalanamıyoruz.