2023-2024 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Evet Timma’nın kariyeri düşüşte, zaten prime dönemi olsa burda ne işi var? Ayrıca Daçka 6. yabancı olarak aldı. Bu haliyle bile savunması vasat olsa da, şutörlüğü ve güçlü bitiriciliği ile iş yapacağını düşünüyorum. İzleyelim görelim.

IMG_1562.jpeg

Son düzenleme:
Timma'ya örnek transfer,iyi transfer diyenler oyuncuyu son 2 yılda izledi mı ? Ben izlemedim ama kağıt üzerinde epey sert bir düşüş var gibi duruyor kariyerinde düşüş 4 sene kadar önce 2019'da başlamış anladığım kadarıyla son 2 sezonda da iyice ivme kazanmış son sezon G lig ve Porto Riko'da takılmış adam ondan önceki sezon da Kazan:da toplam 30 dakika süre almış EuroBasket.com beni yanıltmadı ise.Olagan bir düşük değil gibi bu ya ciddi sakatlık vs geçirdi ya da ciddi mental sorunları olmalı

Telekomdaki Wallace 'i paris basketteki maçlarında pek begenmemistim Daçka nin rahman ve allman jr. whiters mason hepsi iyi oyuncular. Timma ne yapar bilmem ama Timma siz iyi yabancılar ve yeterli sayıda iyi yerlileri var.

Timma 2 sene önce G-League'de berbat oynamış, geçen seneyse Porto Riko'da 4 maça çıkmış, orda da kötü oynamış. Dünya Kupası'nda Letonya'nın da kadrosunda değildi zaten.

Neye binaen iyi transfer dendi, anlamadım. Baya bitik herif

Timma 2 sene önce G-League'de berbat oynamış, geçen seneyse Porto Riko'da 4 maça çıkmış, orda da kötü oynamış. Dünya Kupası'nda Letonya'nın da kadrosunda değildi zaten.

Neye binaen iyi transfer dendi, anlamadım. Baya bitik herif
biz yapsak kıyamet kopardı rakip yapınca övmece işte. Galatasaray taraftarinin en nefret ettiğim huyudur, futbolda da fazlaca karşılaşırız bu durumla.

Hoca zaten röportajında “Haliloviç’ten daha iyisini bilmiyorum. O harika bir oyuncu. 1 milyonum olsa işler değişirdi.” gibisinden bişeyler söylemiş. Bu kafayla Halilovic, Yeboah ve Mitrovic sene sonunu göremez bence.

Hoca zaten röportajında “Haliloviç’ten daha iyisini bilmiyorum. O harika bir oyuncu. 1 milyonum olsa işler değişirdi.” gibisinden bişeyler söylemiş. Bu kafayla Halilovic, Yeboah ve Mitrovic sene sonunu göremez bence.

Biz zaten bölgesel olarak toprakçılığı seven insanlarız; başka sözüm yok :)
İlla toprak sevgisiyse Roko PRKACIN, Balsa KOPRIVICA, Dragan BENDER ve/veya Miro BILAN' ı getirsin arkadaş.

Burada bile herkes farklı bir şeyler söylüyor. Kimi 5 kimi 3 kimi 1 numara transferi bekliyor. Bende 1 numara isteyenlerdenim. Tamam atletik bir uzun çok iş yapar ama rahmetli AYDAN SİYAVUŞUN dediği gibi guard ın kadar oynarsın net. İyi bir oyun kurucu ile Waldenı 2 numaraya çekerek daha yüksek verim alırız bence. Bu arada İsmet ve Samet den çok faydalanacağız belli. Sadık yine iş yapacak. Umarım Buğrahan da performansını üste seviyeye çıkarır.