2023-2024 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Evet Timma’nın kariyeri düşüşte, zaten prime dönemi olsa burda ne işi var? Ayrıca Daçka 6. yabancı olarak aldı. Bu haliyle bile savunması vasat olsa da, şutörlüğü ve güçlü bitiriciliği ile iş yapacağını düşünüyorum. İzleyelim görelim.

IMG_1562.jpeg
 
Son düzenleme:
Timma'ya örnek transfer,iyi transfer diyenler oyuncuyu son 2 yılda izledi mı ? Ben izlemedim ama kağıt üzerinde epey sert bir düşüş var gibi duruyor kariyerinde düşüş 4 sene kadar önce 2019'da başlamış anladığım kadarıyla son 2 sezonda da iyice ivme kazanmış son sezon G lig ve Porto Riko'da takılmış adam ondan önceki sezon da Kazan:da toplam 30 dakika süre almış EuroBasket.com beni yanıltmadı ise.Olagan bir düşük değil gibi bu ya ciddi sakatlık vs geçirdi ya da ciddi mental sorunları olmalı
 
Telekomdaki Wallace 'i paris basketteki maçlarında pek begenmemistim Daçka nin rahman ve allman jr. whiters mason hepsi iyi oyuncular. Timma ne yapar bilmem ama Timma siz iyi yabancılar ve yeterli sayıda iyi yerlileri var.
 
Timma 2 sene önce G-League'de berbat oynamış, geçen seneyse Porto Riko'da 4 maça çıkmış, orda da kötü oynamış. Dünya Kupası'nda Letonya'nın da kadrosunda değildi zaten.

Neye binaen iyi transfer dendi, anlamadım. Baya bitik herif
biz yapsak kıyamet kopardı rakip yapınca övmece işte. Galatasaray taraftarinin en nefret ettiğim huyudur, futbolda da fazlaca karşılaşırız bu durumla.
 

Üst