2023-2024 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Banvit dağılırken istbasket bize geliyor kabul etmiyoruz yok hakimiyeti paylaşmayız vs Beşiktaş alıyor oyuncuları Alperen Sadık Şehmus hatta Erkan Bahçeşehir 'e gitmese onu bile alma şansı var. Son 2 sezonda her sezonda 3m ustunde harcayıp hiçbir yapı kuramiyoruz yönetemiyoruz kısacası.

Galatasaray basketbol şubesi maalesef üç beş kişinin çiftliği olmuş. Bu saatten sonra transfer hoca gelen giden çokta önemli değil. İçim o kadar dolu ki. Sayıp sövmek istemiyorum ama... Yazıklar olsun hepsine.

Ayağımıza sıkmaktan yorulmadıysak yapalım bunu. Erden Timur gibi vizyonlu bir adamdan 15-20 sene faydalanmak varken henüz 2.senesinde camiaya küstürüyorsak çoğu şeyi hak ediyoruz demektir. Buyrun eleştirin 🙋‍♂️
"Erden Timur; Barış Nane ve Ali Ramazanoğlu ile yemek yiyor. Erden Timur, Barış Nane ve Ali Ramazanoğlu ile daha sonra Dursun Özbek'in oteline gidiyor. Barış Nane ve Ali Ramazanoğlu, Metin Öztürk hakkında "Çok güç verildi. Neden böyle yaptınız?" diyorlar. Dursun Özbek, bu söylemler karşısında çok sinirleniyor. Ayağa kalkarak Barış Nane ve Ali Ramazanoğlu'na küfürler edip odadan kovuyor. Erden Timur da arkadaşlarını geri dönmeleri için ikna edemiyor ve Dursun Özbek'in yanına odaya geri geliyor. 'Benim arkadaşlarıma böyle davranamazsanız, ben de listesinizden çıkıyorum' diyor ve ayrılıyor." ifadelerini kullandı.

Erden Timur listeden cikiyor sonra ikna etme cabalari basliyor son saniyeye kadar en sonunda yine listeye girmiyor ama Sportif ASye giriyor. Erden TImur iyiki girmis cünkü o olmasa bütün is Cenk Ergüne kalicakti ve yine Futboldada hüsran olucakti :)

Ayağımıza sıkmaktan yorulmadıysak yapalım bunu. Erden Timur gibi vizyonlu bir adamdan 15-20 sene faydalanmak varken henüz 2.senesinde camiaya küstürüyorsak çoğu şeyi hak ediyoruz demektir. Buyrun eleştirin 🙋‍♂️
Basketbolda nasıl bir vizyon katmış şubeye detaylıca dinlemek isterim sizden. Hoş, bizim basketbol konusunda çok büyük beklentimiz yoktu, hırsızları kovsun, takımı küme düşürmek için mesai verenleri kovsun yeter dedik aylarca. şu Beşiktaş kadar Karşıyaka kadar hatta -küçülme olmasaydı- Daçka kadar olamıyorsak vizyon edebiyatı yapmayın burda. 2. senesinde camiaya "küstürülen" adam basketbol konusunda hangi vaadini yerine getirmiş de küsme haddini kendisinde bulmuş ya hahah.

Futbol konusunda övüp basketbol konusunda elestirebilirsiniz arkadaşlar bu arada, bu sizi dönek yapmaz. Futbolda ne kadar başarılı olduysa baskette de o kadar başarısız. bunları söyleyin, bir şey kaybetmezsiniz.

Basketbolda nasıl bir vizyon katmış şubeye detaylıca dinlemek isterim sizden. Hoş, bizim basketbol konusunda çok büyük beklentimiz yoktu, hırsızları kovsun, takımı küme düşürmek için mesai verenleri kovsun yeter dedik aylarca. şu Beşiktaş kadar Karşıyaka kadar hatta -küçülme olmasaydı- Daçka kadar olamıyorsak vizyon edebiyatı yapmayın burda. 2. senesinde camiaya "küstürülen" adam basketbol konusunda hangi vaadini yerine getirmiş de küsme haddini kendisinde bulmuş ya hahah.

Futbol konusunda övüp basketbol konusunda elestirebilirsiniz arkadaşlar bu arada, bu sizi dönek yapmaz. Futbolda ne kadar başarılı olduysa baskette de o kadar başarısız. bunları söyleyin, bir şey kaybetmezsiniz.
Erden Timurun basketbolla ilgilinmeyi biraktigini daha nekadar anlatalim? Erden Timur basketbolla kendi markasi sponsor oldugu dönemde ilgilendi

Erden Timurun basketbolla ilgilinmeyi biraktigini daha nekadar anlatalim? Erden Timur basketbolla kendi markasi sponsor oldugu dönemde ilgilendi
Geçen sezon kümede kalmak için Konyaspor maçını beklememizin en büyük sebeplerinden birisi erden timur, yazın o çöp yabancıların alınmasının en büyük sebeplerinden birisi erden timur, insanların gönlünün razı olmadığı birisini inatla görevde tutup kadro kurduran yine erden timur. ekmas bize sponsor olduğunda ligdeki 2. maça çıkıyorduk. Nihayet kabullendiniz kendisinin basketbolda başarısız olduğunu.
e ne oldu vaatler? kendi sponsorluğu döneminde 2 sene boyunca hangi vaadini yerine getirdi? salon için taş üstüne taş koyuldu mu? altyapı vaadi ne oldu? pilot kulüp niye kapatıldı? şube neden menajerlerin çiftliğine döndü?

Geçen sezon kümede kalmak için Konyaspor maçını beklememizin en büyük sebeplerinden birisi erden timur, yazın o çöp yabancıların alınmasının en büyük sebeplerinden birisi erden timur, insanların gönlünün razı olmadığı birisini inatla görevde tutup kadro kurduran yine erden timur. ekmas bize sponsor olduğunda ligdeki 2. maça çıkıyorduk. Nihayet kabullendiniz kendisinin basketbolda başarısız olduğunu.
e ne oldu vaatler? kendi sponsorluğu döneminde 2 sene boyunca hangi vaadini yerine getirdi? salon için taş üstüne taş koyuldu mu? altyapı vaadi ne oldu? pilot kulüp niye kapatıldı? şube neden menajerlerin çiftliğine döndü?
güzel kardesim Erden Timur Baskan degil. Erden Timur yönetici bile degil Sportif ASde olan birisi. O transferleri Pistiolis ve Turgay Zeytingöz beraber yapti. Erden Timur dedigin adam sadece bütceyi verir.

Ben elestirmene birsey demem ama neden Can Natani elestirmiyosun? Basketboldan sorumlu olan Yönetici o. Ömer Yalcinkayanin gelmesini isteyen Yöneticide o. Ama bakiyorum bir kere bile ismini söylemiyorsun.

Sorunun Erden Timur olmadigini nezaman anlicaksiniz.

güzel kardesim Erden Timur Baskan degil. Erden Timur yönetici bile degil Sportif ASde olan birisi. O transferleri Pistiolis ve Turgay Zeytingöz beraber yapti. Erden Timur dedigin adam sadece bütceyi verir.

Ben elestirmene birsey demem ama neden Can Natani elestirmiyosun? Basketboldan sorumlu olan Yönetici o. Ömer Yalcinkayanin gelmesini isteyen Yöneticide o. Ama bakiyorum bir kere bile ismini söylemiyorsun.

Sorunun Erden Timur olmadigini nezaman anlicaksiniz.
bu can natan denen elemanı daha ne kadar gomecegiz ya biz? cidden yaptığım eleştiri de art niyet mi ariyorsun? anticilik oynadığımı sanıyorsan sanma, öyle bir şey yok çünkü. her maç ekran başında yada salonda kriz geçirtip taraftarı sinirden ağlayacak vaziyete getiren kim varsa sorgulansın, görevden alınsın, cezası verilsin istiyorum ben. erdense erden turgaysa turgay dursunsa dursun mitrovicse mitrovic gökseninse göksenin.

bu can natan denen elemanı daha ne kadar gomecegiz ya biz? cidden yaptığım eleştiri de art niyet mi ariyorsun? anticilik oynadığımı sanıyorsan sanma, öyle bir şey yok çünkü. her maç ekran başında yada salonda kriz geçirtip taraftarı sinirden ağlayacak vaziyete getiren kim varsa sorgulansın, görevden alınsın, cezası verilsin istiyorum ben. erdense erden turgaysa turgay dursunsa dursun mitrovicse mitrovic gökseninse göksenin.
Erden Timur en son kisi bu halkada. Erden Timura gelene kadar Metin Öztürk var Mehmet Cibara var Can Natan var istifa etmeden önce Basketbolla iglilenen Levent Yaz var.

Erden Timur Futbolla ilgileniyor, Sponsorlari bulan Erden Timur, Galatasaray tesislerine yapiminda lazim olan parayi veren Erden Timur.
Her seye Erden Timur kosturuyor. Bu yönetimde tek elle tutulur is yapan kisidir Erden Timur.

Erden Timur'un ne şubeyle alakası var, ne basketbol tarafıyla. Ömer Yalçınkaya'nın getirildiğinden haberi bile yok. 1. ağızdan bilgi size.
Birazdan sana da trol derler haberin olsun Furkan kardeşim.
Keşke söylemeseydin. İşlerine çomak soktun.
Yönetimin içinde Erden Timur'a en az Ali koç kadar kin besleyenler var. Hatta bu forumda var.
Umarım küsüp gitmez. Yoksa bir daha böyle vizyonlu birini zor buluruz.

Birazdan sana da trol derler haberin olsun Furkan kardeşim.
Keşke söylemeseydin. İşlerine çomak soktun.
Yönetimin içinde Erden Timur'a en az Ali koç kadar kin besleyenler var. Hatta bu forumda var.
Umarım küsüp gitmez. Yoksa bir daha böyle vizyonlu birini zor buluruz.

Ben genel kanının bu yönetimin, Erden Timur'un sırtında ilerlemeye çalıştığı olduğunu düşünüyorum ama ekstradan Erden Timur'a karşı bir nefret ya da tepki duymak bana mantıklı gelmiyor. Geçen sene Barış Nane durumları vs. gerektiği yerde tepkisini gösterdi, açıkçası dönüp de basketbol ve voleybolla uğraşacak bir vakti olduğunu sanmıyorum. Tepki de mantıksız geliyor o yüzden.

Ben genel kanının bu yönetimin, Erden Timur'un sırtında ilerlemeye çalıştığı olduğunu düşünüyorum ama ekstradan Erden Timur'a karşı bir nefret ya da tepki duymak bana mantıklı gelmiyor. Geçen sene Barış Nane durumları vs. gerektiği yerde tepkisini gösterdi, açıkçası dönüp de basketbol ve voleybolla uğraşacak bir vakti olduğunu sanmıyorum. Tepki de mantıksız geliyor o yüzden.
cok haklisin Furkan. Zaten Erden Timurun kendi aciklamasida var:

İlgilendiği konulara açıklık getiren Erden Timur, "Giderlerden hep sorumlu tutuluyorum. Bunu ifade edilmediği için özür dileyerek kendim ifade etmek zorundayım. Ben sadece Galatasaray’ın futboluyla ilgili şey yapmıyorum. Sadece gider üreten şey yapmıyorum. Neler yapıyorum. Son 3 aydır sponsorluk kısmıyla ilgileniyorum. Kombine ve bilet kısmıyla ilgilendim. Florya projesinin tüm proje süreciyle ilgileniyorum. Kemerburgaz projesinin tüm inşaat işlerini yapıyorum. Galatasaray Adası’nın tüm inşaat işlerini yapıyorum. Mecidiyeköy projesinin başından sonuna ilgilendim. Sportif AŞ’nin banka ilişkileri, nakit akışı ilişiklerini Dursun başkanımızla birlikte çalışıyorum. Bunu ben söylemek zorunda kaldığım için de özür diliyorum. Sadece bilerek söylemediği için gücüme gidiyor. Çünkü bilerek söylenmiyor. Maalesef bugün bunu kanıya net olarak anladım. Bir şey yapmaya çalışıyorum, layıkıyla veya değil" diye konuştu.

Istede böyle bir seye vakti olmaz zaten