2024/2025 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Acaba kaç k önerdiler merak ettim,umarım alamazlar. Bizde telif yapmıştık bizi reddetmişti diye haber vardı. Delgado'ya 500 k çıkıyorsa normal şartlarda almamız lazım willeyi.
Bizim teklifi kabul etmedi. Maccabiye gidecek diye okumuştum. Zaragozaya giderse bende şaşırırım. %40 vergi verecek ki Zaragoza da elit bir takım değil.

Bizim teklifi kabul etmedi. Maccabiye gidecek diye okumuştum. Zaragozaya giderse bende şaşırırım. %40 vergi verecek ki Zaragoza da elit bir takım değil.
Zarragoza baya iyi yatırım yapıcaklar bu yıl transferlerine bakacak olursak. Teklifimizi artırıp ay sonuna kadar beklemekte fayda var,umarım yaparlar. İzundu ve roberts gibi vasat'ın altında hamlelerin üzerine net hamle yapmalıyız.

İnşallah menajer haberidir diyeceğim ama bana da saçma ve tutarsız geliyor. Avrupa'nın en iyi 2 liginden birisinin mvpsisin ve en kötü ihtimalle rastgele bi İstanbul takiminda ekmek bulursun, Besiktasla ec kovalarsın yada Galatasaray ile bcl falan, en en kötü ihtimal. ortalama ihtimal bile bu adamın direkt Euroleague veya Valencia yapması. Çok saçma geldi. Acaba Maccabi isi patladi da Wiley kovalayan Galatasaray segmenti takımlara karşı maaş yükseltmeleri için mi yapildi bu haber. anlamadım doğrusu. Ha Zaragoza yaparsa gerçekten direkt darbe sebebi.

Sosyal medyaya az baktım da
Austin Wiley için
Maccabi
Paris
Beşiktaş
Zaragoza
Ve Pana yazanlar var
Resmen her lig için adı geçiyor.
Bakalım kime gidecek.

Zaragoza için Twitter'da, bu sezon yatırım yapacaklar tarzı yorumlar okudum. Benim kafamda oturmayan şey şu, Delgado'ya 500 sıkan şube Wiley'e de 500 sıkabilir herhalde dimi. Peki Zaragoza'nın 500 verecek gücü var mi? Vergisi şusu busu, şehir olarak da avantajlıyız Zaragoza'dan. Yani tutup da bu adamı Zaragoza'ya kaptırırsak vah vah. Aranan adam direkt Wiley, Wiley olmazsa Wiley profilinde pivot. Her kapı bu adama çıkarken, direkt kendisini almak varken zahmet olacak bağlasınlar. Kaptıracaklarsa da Maccabi'ye kaptırsınlar. Zaragoza'ya kaptırmak çok gücüme gider.

Stoppressmedya yayınında uğur isimli şahıs yine şaşırtmadı kendisi klasik haset, itici ve üstten bakan bir fener holiganıdır nitekim oyuncuları izlemedim demesine rağmen aklına ilk gelen uydurma kötü senaryoyu yazarak yine aklınca karalama yaptı. Neymiş koşkoştan başka birşey oynayamazmış bu takım😂 Konu Gs olunca hep aynısını yapıyor. Bizi yoruma değer görmüyor ve boş konuşayım geçiştireyim kafasında fırsattan istifade at yalanı izi kalsın yapıyor. Senin yorumların değere layık değil. Gereksiz insan. Umut'un analizi yine güzeldi. Sadık ile Blumbergs'in aynı profilde olmasını eleştirmiş kesinlikle katılıyorum. Blumbergs'in Sadık'dan iyi oyuncu olduğunun altını çizmesi de önemli noktaydı. Hücum gücümüzden bahsetmiş uğur gibi fb holiganı olmadığı için. Gerçekten de hücum da güçlü keyif veren bir basketbol izleyeceğiz. Oyunun iki yönünü de iyi seviyede yapan oyuncular getirmek bu seviyede bu bütçeyle hiç kolay iş değil. Koç Hücum tarafına verdi ağırlığı ben de bunu tercih ederdim. Pivot hamlesi iyi bir savunmacı olursa savunma kısmı da epey dengelenecektir henüz bekliyoruz. Güzel bir sezon olacaktır.

Son düzenleme:
Stoppressmedya yayınında uğur isimli şahıs yine şaşırtmadı kendisi klasik haset, itici ve üstten bakan bir fener holiganıdır nitekim oyuncuları izlemedim demesine rağmen aklına ilk gelen uydurma kötü senaryoyu yazarak yine aklınca karalama yaptı. Neymiş koşkoştan başka birşey oynayamazmış bu takım😂 Konu Gs olunca hep aynısını yapıyor. Bizi yoruma değer görmüyor ve boş konuşayım geçiştireyim kafasında fırsattan istifade at yalanı izi kalsın yapıyor. Senin yorumların değere layık değil. Gereksiz insan. Umut'un analizi yine güzeldi. Sadık ile Blumbergs'in aynı profilde olmasını eleştirmiş kesinlikle katılıyorum. Blumbergs'in Sadık'dan iyi oyuncu olduğunun altını çizmesi de önemli noktaydı. Hücum gücümüzden bahsetmiş uğur gibi fb holiganı olmadığı için. Gerçekten de hücum da güçlü keyif veren bir basketbol izleyeceğiz. Oyunun iki yönünü de iyi seviyede yapan oyuncular getirmek bu seviyede bu bütçeyle hiç kolay iş değil. Koç Hücum tarafına verdi ağırlığı ben de bunu tercih ederdim. Pivot hamlesi iyi bir savunmacı olursa savunma kısmı da epey dengelenecektir henüz bekliyoruz. Güzel bir sezon olacaktır.
alacağımız 1 ve 5 numara sezonun rengini net belli edecek

O.Livingston-Transfer-Yerli Transfer(?)
D.Efianayi-Buğrahan
J.Palmer-Göksenin-Karahan
Sadık-Blumbergs
Transfer-Ebuka I.-Samet
1-5 numara profili çok kritik bence de, hissiyatım Ebuka'nin beklenti uzeri performans göstereceği olsa da oraya gelecek isim ve kısa hamlelerimiz iyi olsa da guardin çok etki edeceği kanaatindeyim hatta düşüncem 1 numaraya özellikle çok iyi bir isimin gelecegi yönünde.

Herkes 1 numara bekliyor ama Kerem Övet, Stoppressmedya ve birkaç kaynak daha oraya oyun kurabilen bir combo guard eklemesi yapılacağı duyumunu vermişti. 1 numarayı Livingston üstlenecek belli ki o pozisyon belli zaten aranmaya gerek yok. Safkan bir 1 numara beklemek hata olur. Tüm kısalar skor yükünü çekecek cinsten olacak sanırım.

Herkes 1 numara bekliyor ama Kerem Övet, Stoppressmedya ve birkaç kaynak daha oraya oyun kurabilen bir combo guard eklemesi yapılacağı duyumunu vermişti. 1 numarayı Livingston üstlenecek belli ki o pozisyon belli zaten aranmaya gerek yok. Safkan bir 1 numara beklemek hata olur. Tüm kısalar skor yükünü çekecek cinsten olacak sanırım.
Ben daha çok oynatan bir 1 numara bekliyorum. zaten skorer 3 kısa + şutu olan 4 numara var

BCL'de 4lü grupta grup lideri olamazsan play-in oynamak zorunda olduğun ve geçsen bile 2.turda 2 grup lideriyle oynayacağın, 2.turda lider olamayıp 2.olup çıkarsan saha avantajın olmadığı için muhtmelen bir İspanyol takımının tokadını yiyeceğin ve hepsini geçtin diyelim en son da f4te günlük performanslarının iyi olması gereken bir haftasonu ile başarıya ulaşman gereken uzun ve çok istikrarlı olunması gereken bir turnuva. Bu turnuva formatı ne bize ne de diğer türk takımlarına uymaz çünkü çok istikrarsısız ve özellikle bizim sezon içinde çok kadromuz değişiyor. Bir turu iyi geçsen ötekinde tarumar olmayacağının garantisi yok. Turnuvanın ilk 8li grup formatında takımlarımız daha başarılıydı çünkü ölüm kalım maçı halinde 6 maç yerine 14 maç oynayıp sonrasında da burada alınan sonuçlara göre sezonun geri kalan yarısını tamamlıyorduk. Ancak pandemi döneminde maç sayısını azaltmak için seçilen bu format bizim takımlarımıza yaramıyor. Bizim Eurocup gibi uzun bir normal sezon grubuna ihtiyacımız var. Bir an önce kurtulalım bu Avrupa'da prestij kaybetmemize neden olan turnuvadan.