#5 Jamont Gordon

Daha istikrarlı bir oyuncuyu tercih ederdim ben. Malik Hairston gibi ( 2 numara oynatıldığını var sayaraktan ) . Kötü oyuncu mu tabi ki değil ama benim basketbol anlayışımda pek beğenmediğim türden bir oyuncu. Marko tarzı adamları daha çok seviyorum. Ne vereceği bellidir. Gerçi takımlar bazen böyle napacağı belirsiz ayarsız enerji adamlara da ihtiyaç duyuyor ama kötüsü hiç çekilmeyecek bir adam Gordon.
Senin beğendiğin bir oyuncu var mı? Gecen sene ki Gordon neyse de bu sene ki halini beğenmeyen taş olur, taş.

gordon ya öldürür yada güldürür ortası yok adamın takım oyununu bozuyor, bir maç kötü gününde olursa adamı tv başında kanser eder

Siena maçında 32 dakikada 15 şut atmış (5 isabet), Gora maçında 36 dakikada 5 şut atmış (3 isabet).

Biraz törpülenmeye ihtiyacı vardı. Dünkü maçı izlemedim ama 5 şut atması daha doğru gibi geliyor bana.

Dünkü maçı seyredememiştim. Bugün Ersin ile birlikte sezonu kapattığını öğrendim ve çok üzüldüm. Üstümüzde bir uğursuzluk var. :(

Abi bu nedir olmaz böyle birşey Dünya üzerinde hiç bir spor klübün başına böyle bir olay gelmişmidir acaba ? aldığımız bütün yabancı oyuncular birer birer sakatlanıyor 2 yıldır

Hücumda ve savunmada en etkili silahımız, Takım zor durumda iken sahadaki tek güvencemiz. Ne yazık ki o da sezonu kapattı. üst üste gelen bu sakatlıklarla Dünya üzerinde bir ilki yaşıyoruz herhalde.

Gordon için tabiki üzüldüm.Ancak stresli maçlarda şahsen güven vermeyen bir yapısı vardı.

Yerine iyi bir oyuncu alınır sanırım.Çünkü bugece GSTV de haberlerde Ergin Ataman hedeflerimizde sapma yok dedi.

Bence Gordon hem sezonu hemde Galatasaray defterini kapatmış oldu.Yeni sözleşme imzalanmaz.tahminim bu yönde.

Her işte bir hayır var demem gerek.Çünkü takım gerçekten berbat bir oyun oynuyordu.

Yazık ya gerçekten Gordon , Jawai , Ersin sezonu kapatıyor sağlık ekibimiz ya da antrenman tekniğimizde mi bir sıkıntı var onu çözeceğimize hedefimizde sapma yok deniliyor ..

Geçmiş olsun. Dom dom da yapılan hata inşallah tekrarlanmaz. Sezon sonu sözleşme yapmamak daha hayırlı gibi. Sakatlanmadan önce de 2 uçu keskin bıçaktı.