Adam Gibi Adam Murat Özyer

İnsanların avatar altına bir de hizmet göstergesi mi koyalım yani.
Nasıl bir mantıktır bu. Galatasaray için bir zeytin tanesini oynatan herkes aynı kefededir. İçi temiz olduktan sonra.
Kimse bu kefeleri tartamaz, tartmaya kalkamaz. Kimsenin haddine değil.

Keşke bu eleştirenler cok istedikleri mevkilere gelirlerde onlarında icraatlarını görürüz hala kendi cıkarı için kendi egosu için yorum yapan abiler var unutmayın Galatasaray hepinizden büyük!

Re: Adam Gibi Adam Murat Özyer.

Cenk Sever' Alıntı:
Sevgili Kerem ve Cevdet Beyler,
Anlaşılan benim yazımı iyi okumamışsınız ki bana Liseli sıfatını yapıştırdınız , keşke bende öyle değerli bir okulda okusaydım büyük onur duyardım ama maalesef GSL li değilim.
Ben Galatasaraylıyım ve bu Liseli - Lisesiz muhabetinden de hiç hoşlanmam benim için herkes Galatasaray sevdalısıdır ve onun için çivi çakanı sırtımda taşırım ....
Sevgili Cevdet kardeşim bana söylediklerini Yönetim Kurulundaki Beylere söyleyeceksin ama şunu da söyleyeyim eğer ben yönetiyor olsaydım Galatasaray Tarihinin en büyük bütçesini böyle acemilere bırakmazdım.
Bilmem anlatabildim mi ????
Bak ne güzel söylemişsin teri kurumadan parasını ödemek yani profesyonelliğin gereğide budur zaten o zaman işide ehline teslim edeceksin ve zarar varsa verenin işine son vereceksin öyle değil mi ?????

Aynı şeyleri konuşuyoruz cenk bey ama mahkeme olayında haklılar. Artık spor amatör değil

Araştırmadan bi şey yazmayın ve saygı görün denmiş. Ben buraya bildiklerimi yazsam kimin saygısı kalacak çok merak ediyorum. İnsan olanlara ve işini doğru yapanlara saygımız sonsuzdur. Yapmayanlar içinde sözümüz bellidir.

Cevdet Akay' Alıntı:
Araştırmadan bi şey yazmayın ve saygı görün denmiş. Ben buraya bildiklerimi yazsam kimin saygısı kalacak çok merak ediyorum. İnsan olanlara ve işini doğru yapanlara saygımız sonsuzdur. Yapmayanlar içinde sözümüz bellidir.

Cevdet Bey,
o lafı ben söyledim araştırmadan yazmayın diye hala da arkasındayım eğer bildiklerini yazmıyorsan ayıp ediyorsun insan bildiklerini yazar bilmediklerini ancak sorar...

Onur Bey,
Şu biat meselesini anlamadım ne olduğunu ağabeyler diyorsunuz kim olduklarını yazarmısınız lütfen..Sizin yaşınızı bilmiyorum ama benim bildiğim GALATASARAY da yazılı olmayan bir kural vardır o da bir yaş büyüğüne bile AĞABEY dersin.
Sizden ricam isimlerini biliyorsanız lütfen bizimle paylaşın bilelim yoksa isimsiz kahraman veya kahramanlar yaratmayın.

Mithat Bey,
Sizde doğruları yazarken gereksiz Liseli ağabey polemiği yaratıyorsunuz ve üslubunuzla insanları kırıyorsunuz artık hep beraber GALATASARAY'ımız için ne yapılması lazımsa onu tartışalım kaybedecek zaman da yok para da.....

Cenk Sever' Alıntı:
Onur Bey,
Şu biat meselesini anlamadım ne olduğunu ağabeyler diyorsunuz kim olduklarını yazarmısınız lütfen..Sizin yaşınızı bilmiyorum ama benim bildiğim GALATASARAY da yazılı olmayan bir kural vardır o da bir yaş büyüğüne bile AĞABEY dersin.
Sizden ricam isimlerini biliyorsanız lütfen bizimle paylaşın bilelim yoksa isimsiz kahraman veya kahramanlar yaratmayın.
Madem çoğul kullandım ağabey sözcüğünü, camiada ve şubede en tepedeki iki ismi söyleyim o zaman; Özhan Canaydın ve Tuğrul Demir. Bu isimler nasıl zarar vermiş kulübe ve şubeye demezsiniz sanırım. Ne de olsa her şey ortada.

Son dönemde acıdır ki gençler liseden nefret eder hale geldi. Biz gençlerin liseden nefret etmesini asla istemeyiz. Bizi farklı kılan öğelerden birisidir geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan lisemiz, ama liseliler ve liseciler de kulübü babalarının çiftliği olarak görmemelidir.

Not: Cenk Bey, profilde görünüyor yaşım.

Bu 2 isim en tepedikiler değil, evet Özhan CANAYDIN'ın bugünkü durumlarda katkısı çoktur.. Önce Yalçın Granit sonrada Tuğrul DEMİR'İ kullanmıştır.. Sıfır para, sıfır yetki vererek..

Halil ÜNER i getiren Ali KAZAZ olmuş, Yalçın GRANİT destek vermiştir.. Yalçın GRANİT 2 sene çırpınmış yönetimden en ufak destek verilmeyince takım Play-Out a doğru giderken görevi bırakmıştır.. Özhan CANAYDIN aynı uyanıklığı Tuğrul DEMİR i şubenin kaptanı yaparak tamamlamıştır.. Fakat bu dönemde de Sayın Sinan KALPAKÇIOĞLU nu yetkili kılarak herkesin elini kolunu bağlamıştır. Hatta C.Crown dan gelen parayı da futbola kullanmıştır.. Yanii işin özü şudur Yalçın GRANİT de, Tuğrul DEMİR de yetkili, yetkisizler olarak şubenin sahibi gibi gözükmüşlerdir.. Sinan KALPAKÇIOĞLU ve Halil ÜNER de bu karışık ortamda şubeyi çok güzel yönetip sizlerin dediği gibi ihalenin abiler diye sıfatlandırdığınız kişilere kalmasını sağlamışlardır..

Özhan CANAYDIN da ihtirasları ve futbol oyuncağı ile oynamaya devam etmiştir..

Ben kendi fikrimi tekrar söyleyim kulüp içinde liseli, lisesiz çeşitli gruplar var.. Bu gruplarda abiler diye sınıflandırdığınız kişiler son sırada yer alır..

Ayrıca Murat ÖZYER in de tasvip etmediğiniz liselilerle buna DEMİR ailesinden fertlerde dahil dirsek temasında bulunduğunu inkar etmekte çok gerçekçi olmaz..

Zihni Bey, öncelikle tepedeki iki isimden kastım şu anda yaşananların tepedeki sorumluları. Yoksa Selahattin Beyazıt vs. varken Canaydın´a söz söylemek düşmez, Yalçın Granit varken de Tuğrul Demir baskette en tepedeki isim olamaz.

İletinizde tüm yollar Canaydın´a çıkıyor ama liseliler 6 sene sabretti eski başkana. Devam etmek isteseydi ederdi de Canaydın. Liseliler ve liseciler tüm bu olumsuzlara rağmen nasıl oluyor da Canaydın´a destek veriyor? Bu biat kültürü değildir de nedir? Demek ki liseliler ve liseciler bu eleştirileri hak ediyor.

Son dönemde Özyer´in ayağının kaydırılmasını sağlayıp, görevin Koray Mincinozlu´ya zoraki teslimi de yine ihalenin birilerine yıkılması olarak adlandırılıyor. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz değil mi, eğer ihale yine aynı kişilere yıkılıyorsa işin bir noktasında bu isimler var. Yoksa olay kel alaka birine ihale edilse herkes güler geçer.

Murat Özyer son dönemde görev aldığı için bir semboldür sadece benim gözümde. Burada Murat Özyer´e değer verenlerin koşulsuz Özyer hayranlığı olduğunu düşünmüyorum. Özyer gider Mincinozlu gelir, Mincinozlu gider öteki gelir. İşleyen yapıda esaslı değişikliğe gitmedikten sonra ne önemi var ki?

Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır. Sizce (*) neyi tartışalım?

* Seslenişim sadece Zihni Bey´e değil, tüm forum sakinlerine.

Onur Yavuz' Alıntı:
Zihni Bey, öncelikle tepedeki iki isimden kastım şu anda yaşananların tepedeki sorumluları. Yoksa Selahattin Beyazıt vs. varken Canaydın´a söz söylemek düşmez, Yalçın Granit varken de Tuğrul Demir baskette en tepedeki isim olamaz.

İletinizde tüm yollar Canaydın´a çıkıyor ama liseliler 6 sene sabretti eski başkana. Devam etmek isteseydi ederdi de Canaydın. Liseliler ve liseciler tüm bu olumsuzlara rağmen nasıl oluyor da Canaydın´a destek veriyor? Bu biat kültürü değildir de nedir? Demek ki liseliler ve liseciler bu eleştirileri hak ediyor.

Son dönemde Özyer´in ayağının kaydırılmasını sağlayıp, görevin Koray Mincinozlu´ya zoraki teslimi de yine ihalenin birilerine yıkılması olarak adlandırılıyor. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz değil mi, eğer ihale yine aynı kişilere yıkılıyorsa işin bir noktasında bu isimler var. Yoksa olay kel alaka birine ihale edilse herkes güler geçer.

Murat Özyer son dönemde görev aldığı için bir semboldür sadece benim gözümde. Burada Murat Özyer´e değer verenlerin koşulsuz Özyer hayranlığı olduğunu düşünmüyorum. Özyer gider Mincinozlu gelir, Mincinozlu gider öteki gelir. İşleyen yapıda esaslı değişikliğe gitmedikten sonra ne önemi var ki?

Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır. Sizce (*) neyi tartışalım?

* Seslenişim sadece Zihni Bey´e değil, tüm forum sakinlerine.

Eğer diğer başkan adaylarının Özhan beyden daha iyi yöneticeğini inansaydık desteklerdik ki iyiki Özhan beyi desteklemişiz,buna en güzel cevap 16 aydır iktidarda olan yönetimin kulübü nasıl bir kaos içine soktuğudur.

Şuan kulübün 10 yıllık alacaklarına temdit konulduğu söyleniyor,bu doğruysa Özhan beyi mumla arayacağız demektir.

Sayesinde senede kulübe 75 mil.dolar ile 100 mil.dolar arası gelir getirecek muhteşem bir,stadımız olacak.Bu bile geri dönmesi için tek sebeb olabilir,ama siz yapılan ekonomik iyileştirmeyi malesef bilmediğiniz için habire sallayın.

Tanımadığın ama ismini bildiğin insanları,nasılda sınıflandırıyorsunuz,Onur bey sizin sembolünüz,şuan giydirdiğiniz isimlerin ..... dibinden ayrılmıyor,acaba geri dönermiyim diye ikide bir Murat ÖZYER'in ayağını kaydırdılar diyorsunuz.Bunu ispatlayabilirmisiniz,yoksa boşa attım doluyu tutturdum politikası mı? yapıyorsunuz.

Ben size gerçeği söyleyeyim iki buçuk sene takıma sıfır katkı yapmış,bir o kadar parayı sokağa atmış,bir hocaya yönetim fazla dayanamadı.Gerçek bu ama siz komplo teorileri kurup kendi hayal dünyanızda bir kahraman yarattığınız için gerçekleri,kabullenemiyorsunuz.

Onur Yavuz yazdı:
Duyduk duymadık demeyin! İçimizde bu camia için en çok emek harcayanlar Mithat Bey ve ağabeyler!

Duyduk duymadık demeyin! Her şeyi en iyi bilenler Mithat Bey ve ağabeyler!

Duyduk duymadık demeyin! Kulübü karşılıksız seven kişiler Mithat Bey ve ağabeyler!...

O halde ne duruyorsunuz? Biat edin...

Mithat duran yazdı

Kula,kulluk eden insanlarla işim olmaz,bu güne kadar ne yazdıysan,neyi savunduysan hepsini çürüttüm,

Mithat bey size göre çürüttünüz, sizin düşünçeleriniz sabit size ne söylenirse söylensin herşeye kafanıza göre bir cevap veriyorsunuz ve sizin verdiğiniz cevaplar doğru... Düşünce yapınız bu ben söylediğim doğru ben yaptım oldu, ben ne dersm o olur...

Cevap üste yazılmış. artık söyleyecek kelimede kalmadı...

Fevzi Genç' Alıntı:
Onur Yavuz yazdı:
Duyduk duymadık demeyin! İçimizde bu camia için en çok emek harcayanlar Mithat Bey ve ağabeyler!

Duyduk duymadık demeyin! Her şeyi en iyi bilenler Mithat Bey ve ağabeyler!

Duyduk duymadık demeyin! Kulübü karşılıksız seven kişiler Mithat Bey ve ağabeyler!...

O halde ne duruyorsunuz? Biat edin...

Mithat duran yazdı

Kula,kulluk eden insanlarla işim olmaz,bu güne kadar ne yazdıysan,neyi savunduysan hepsini çürüttüm,

Mithat bey size göre çürüttünüz, sizin düşünçeleriniz sabit size ne söylenirse söylensin herşeye kafanıza göre bir cevap veriyorsunuz ve sizin verdiğiniz cevaplar doğru... Düşünce yapınız bu ben söylediğim doğru ben yaptım oldu, ben ne dersm o olur...

Cevap üste yazılmış. artık söyleyecek kelimede kalmadı...

Bak arkadaşım,benyaşanan olayları katmadan,eklemeden dost doğru anlatıyorum.Siz kafanızda nasıl bir kahraman yaratmışsınız,Murat ÖZYER diye adamın yanlışlarını bile görmezden geliyorsunuz,soru soruyorum cevabı işinize gelmeyince tıpkı Onur bey gibi kaçıp amiyane tabirle bel altı vurmaya çalışıyorsunuz.Onada karşılık verdiğimizde,abuk sabuk yakıştırmalar içine giriyorsunuz.

@Mithat Abi

Fena güldürdün beni.''İyi ki Canaydın'ı desteklemişiz'' he :)

Galatasaray tarihinin en kötü başkanı olan bu zat-ı muhterem sırf Liseli diye 6 yılda kulübü 60 yıl geriye götürmesine rağmen Başkanlık koltuğunda kaldı.Bu ''biat'' etmekten başka bişey değildir.

Faruk Süren dönemimde kulüP büyüyerek dünya markası olma yolunda ilerlerken.''LİSE ZİHNİYETİ'' aman kulüp elden gidiyor,aman fazla büyümesin elimizde kalsın baskısıyla Süren'i gönderip Mehmet Cansun ardındanda Canaydını o koltuğa oturttu.

Sonuç;

Küme düşen Bayan Basketbol takımı
Küme düşen Bayan Voleybol takımı
Küme Düşmeye oynayan Erkek Basketbol takımı
Havalara saçılan milyonlarca dolar
Şampiyonlar Liginde Ç.final oynarken Türkiye Kupasına sevinen futbol takımı

Bunlar sadece rezaletlerin bazıları

Liseye bütün Galatasaraylıların saygısı sonsuzdur ama TEPKİ ''Liseci Zihniyete'' dir.

GALATASARAY SPOR KULÜBÜ LİSECİLERİN DEĞİL MİLYONLARCA GALATASARAY TARAFTARININDIR.

Ramazan Uzun' Alıntı:
@Mithat Abi

Galatasaray tarihinin en kötü başkanı olan bu zat-ı muhterem sırf Liseli diye 6 yılda kulübü 60 yıl geriye götürmesine rağmen Başkanlık koltuğunda kaldı.Bu ''biat'' etmekten başka bişey değildir.

Faruk Süren dönemimde kulüP büyüyerek dünya markası olma yolunda ilerlerken.''LİSE ZİHNİYETİ'' aman kulüp elden gidiyor,aman fazla büyümesin elimizde kalsın baskısıyla Süren'i gönderip Mehmet Cansun ardındanda Canaydını o koltuğa oturttu.

Sonuç;

Liseye bütün Galatasaraylıların saygısı sonsuzdur ama TEPKİ ''Liseci Zihniyete'' dir.

GALATASARAY SPOR KULÜBÜ LİSECİLERİN DEĞİL MİLYONLARCA GALATASARAY TARAFTARININDIR.
Başka söze gerek yok

Mithat abi,

Adnan Polat, Rijkaard'ı getirdi. sizin abilerin şubeyi alma hayalleri biraz suya düşer bu transferden sonra. haksız mıyım abi ?

Rijkaard'ın, basketbol takımının baışan gelmediğini biliyorum :)

Ramazan Uzun' Alıntı:
@Mithat Abi

Sonuç;

Özhan başkana rakip olan diğer adaylar arasında kim daha iyi bu görevi yapardı onuda yazsanıza sevgili kardeşim bir fikre karşı çıkıyorsan onun alternatifinide yazmalısınız.

Onur Bey siz bu sitede yöneticisiniz aynı zamanda bir eğitimcisiniz.
Mithat Bey siz de bu sitenin diğer üyelerinden yaşça daha büyük bir üyesiniz.Bulunduğunuz konum itibariyle okumuş gün görmüş bir şahsiyetsiniz.
Sizlerden ricam artık bu ikili atışmaları,hakarete varan sözler sarfetmeyi bırakmanız ve sizden yaşça küçük forumu takip eden insanlara iyi örnek olmanızdır.Ben bu siteye her girdiğimde bu ikili atışmaları okumak istemiyorum.
Saygılarımla,
Mustafa DOĞAN

Siz Canaydını koşulsuz şartsız desteklediğiniz için karşısına Laporta çıksaydı yine oyları Canaydına verirdiniz!!

''bir fikre karşı çıkıyorsan onun alternatifinide yazmalısınız''

Murat Özyer'e karşı çıkan,Galatasaray hoca mı bulamayacak diye 2 sene cingar çıkartan insanlar hoca diye 335679 senedir takım çalıştırmayan meditasyon uzmanını takımın başına layık gördü.Nerde kaldı alternatif?

Pardon!!!Onu da Yiğit Şardan getirmişdi değil mi?Sizin hiç bir suçunuz yok.

Ramazan Uzun' Alıntı:
Siz Canaydını koşulsuz şartsız desteklediğiniz için karşısına Laporta çıksaydı yine oyları Canaydına verirdiniz!!

''bir fikre karşı çıkıyorsan onun alternatifinide yazmalısınız''

Murat Özyer'e karşı çıkan,Galatasaray hoca mı bulamayacak diye 2 sene cingar çıkartan insanlar hoca diye 335679 senedir takım çalıştırmayan meditasyon uzmanını takımın başına layık gördü.Nerde kaldı alternatif?

Pardon!!!Onu da Yiğit Şardan getirmişdi değil mi?Sizin hiç bir suçunuz yok.

Benim sezon başı hoca alternatifim,bütün forum bilir,Erman KUNTER'di,bunuda daha önce defalarca deklare ettim.Daha sonra sezon ortasında hoca değişikliğine gidilirken,Erman hocanın gelmeyeceğini bildiğim için,Israrla yabancı hoca ve bu ismin Tab BALDWİN olduğunu yazdım.Koray abinin takımın başına getiğini öğrendiğin anda yanımda forumun idarecisi olan arkadaşlarımdan Kerem SEÇER'de vardı.Yaptığım telefon konuşmasında verdiğim tepkiye kendisi şahit.

Başkanlık olayına gelirsek,eğer adaylardan biri gerçekten bu kulübe çağ atlatacağına inansaydık onuda desteklerdik.

Yiğit bey aday oldu seçilemedi,sebebide yanına aldığı kişilerdi,şimdi Yiğit bey 16 aydır bu kulüpte,önemli yönetici ve tek icraatı çıldırın oldu.Şimdi bazı olaylar göründüğünden farklıdır,sadece sportif başarı bizi yok eder,ekonomik açıdan da gelişim sağlanmalı,bunu için stad şarttı şimdi bu işi kim yaptı.Tabiki hataları oldu ama stad başarısı kulübü rakiplerinin 10 sene önüne geçirecek bir mali güçtür.