Ali Sami Yen Spor Kompleksi

Re: Aslantepe

Eren Aydın' Alıntı:
Saraçoğlu ile bizimkisi mukayese kabul etmez. Sadece onların stadı daha kıdemli :) diğer bütün olaylarda biz fark atarız.
Fener stadının bizden tek artısı stad içinde fazla üşünmemesidir :) Bizim stadda dondum pazar günü inşallah bir ısıtma sistemi falan koyarlar.

Mertcan Dönmez' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":3j0njgly]Saraçoğlu ile bizimkisi mukayese kabul etmez. Sadece onların stadı daha kıdemli :) diğer bütün olaylarda biz fark atarız.
Fener stadının bizden tek artısı stad içinde fazla üşünmemesidir :) Bizim stadda dondum pazar günü inşallah bir ısıtma sistemi falan koyarlar.[/quote:3j0njgly]
Evet o olay var Mertcan iyi hatırlattın. Biz nasıl çözüm getireceğiz veya getirebilecekmiyiz merak ediyorum.

Açılış maçında doğudaydım fakat sivas maçında batıdaydım.
Giriş - çıkışlar loca katında açık büfeler, içecekler kırmızı halılar.Tek kelime ile anlatılmaz yaşanır. :)
Kombinesi olmayanlar için önerim bilet fiyatları bu seviyedeyken herkesin gidip görmesi.

ultrAslan açıklama yapmş kırılan koltukalr hakkında
Sevgili ultrAslan?lar,

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena?da oynadığımız son 2 maçta bulunduğumuz Pegasus Tribün?de kasıtlı olmasa da bazı koltuklarımız zarar görmüştür.

Forumumuzda gözlemlediğimiz kadarıyla bu konu çok abartılmış ve kardeşlerimiz birbirlerinin kalbini kırmaya başlamıştır.

Bundan sonra oynayacağımız maçlarda bu konuya daha çok hassasiyet göstermenizi temenni ediyoruz.

Sonuçta bu hem Galatasarayımız, hem de ülkemiz adına milli bir kayıp.Bu gözle bakmamız gerektiğini düşünüyor ve sizlerden de bunu rica ediyoruz.

Saygılarımızla

Sebahattin ŞİRİN

Üzerine bir insan oturursa o koltukların kırılması mümkün değil.Stadyumlarda koltuk nasıl kırılıyor anlamak zor,çıkıp koltukların üzerinde tepiniyormu insanlar acaba.

Bayram üstünde bunlar zıplanacak türde koltuklar değil zaten ağırlığını kaybettiği anda zınk diye kapanan koltuklardan bahsediyoruz :) .

Bizimkiler ayakta durmak yerine onun üstüne basarak tezahürat yaptığından hiç şaşırmadım.Yazık yani ne diyeyim ki.

geçen maç o yüzden tartıştık bir grupla. ne anlıyorlar kolutuğun üzerina çıkmakta hiç anlamıyor vallahi... Yönetimin oraya görevlileri laf olsun diye dikmemesi lazım. Anında indireceksin çıkan adamı. İnmiyor mu çıkaraksın dışarı almayacaksın bir daha bu kadar basit... Zaten 1 maç yapsalar alsalar 3-5 tane adamın adını bir daha kimse çıkmaz...

Benim bildiğim stadın rüzgarlıkları henüz takılmadı o yüzden çok soğuk oluyor. Yani rüzgarlıklar takılınca çözülecek o iş heralde.

Melih Özkul' Alıntı:
Benim bildiğim stadın rüzgarlıkları henüz takılmadı o yüzden çok soğuk oluyor. Yani rüzgarlıklar takılınca çözülecek o iş heralde.

Haklısın Melih. Bunun dışında ısıtma sistemi de devreye girmedi daha.

Stadın o açıklıkalrını istese kapatabilir kulübümüz. ama o açıklıklar sayesinde ses sirkülasyonu olup akustik artıyormuş. Stadın plan aşamasında ses mühendisleri de çalışmış. Misal Aziz Yıldırım Saraçoğlunu yaparken stad kaalı olursa ses daha çok olur diyip stadın tamamını kapalı yaptırdı. Bu yüzden se bağırdıkça boğulup yukarı gidiyormuş.

tribundergi Tribun Dergi
Galatasaray ile GSGM arasında kriz çıktı. Stad çatısı Mayıs?a kadar tamamlanmazsa GSGM stadi geri alacak.

tribundergi Tribun Dergi
RTE: "O stad hicbir zaman Galatasaray?in olmayacak. O stad GSGM?nindir."

Yeni Stadımızda Gördüğünüz Eksiklikleri Bize Yazın...

Yeni evimiz Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da ilk maçlarımızı oynamaya başladık.

Henüz eksiklikeri bulunan stadımıza gelen Galatasaray Taraftarlarının gözlemleri bizler için önem taşıyor.

Stadımızda ve/veya çevresinde gördüğünüz eksikleri/önerileri bize yazın, Kulübümüz bünyesinde oluşturulan Takip Komitesi'ne ulaştırın.

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
tribundergi Tribun Dergi
Galatasaray ile GSGM arasında kriz çıktı. Stad çatısı Mayıs?a kadar tamamlanmazsa GSGM stadi geri alacak.

tribundergi Tribun Dergi
RTE: "O stad hicbir zaman Galatasaray?in olmayacak. O stad GSGM?nindir."
Tövbe estağfurullah.. kolaysa gelde al 8)

Almazlar yahu spekülatif haberler bunlar. Göz korkutma gibi. Yalnız en son olaylar değişmediyse biz o çatıyı yapmak zorundayız. Yapmazsak işlerimizi bedava başkalarına yaptırmış oluruz ki tazminata kadar gider bu olay. Tabi yönetim loca ile çatının takası konusunda bize yanlış bilgiler vermediyse.

he gelde al kolaysa :) o koltuk üzerine çıkıp tezahüratı anlamıyorum herkes adam akıllı ayağa kalksa iş bitecek en öndeki bir başlıyor çıkmaya herkes bir anda koltuk üzerinde anlamak çok zor ..