Alpella: 58 - Galatasaray C.C.: 87 (Videolar 18. sayfada)

boganın tam ortasında mı yoksa yan kısmında mı :D herkes birbirini tanır galatasaray formalı genclik olarak kadikötü inletiriz yıllardır suskun oralar :D

Benim için farketmez. İş çıkışı gelecekler için 6:30 erken olur diye düşündüğüm için 7:00 demiştim. Ama herkese içni uygunsa benim için 6:30 daha iyi bir vakit.

Herşeyi halledik Ntv 'nin yayın politikasını tartışmamız mı eksik kaldı Lütfen diyor konuyu kapatıyorum.
Salon bildiğin salon hiç 1 özelliği yok sadece SOSİSLİ si çok iyi olduğu iddia ediliyor .Az kişide olsa salonda ses çook saglam yankı yaparak çıkıyor :)
Maça konsantre olalım sonuçta rakipimiz ülkerin Altyapısı...

Saati günü ve özellikle biz anadolu yakası içi yeri süper oldu.

Çok özlemiştik takımımızı gerçek bi hediye bu artık. Bu yaka oldukça kalabalık olucaktır diye düşünüyorum maçta.

Salon ve yeri hakkında bişeyler sölemek gerekirse daha önce gelmeyen arkadaşlara; salon tabiri caizse kadıköyün göbeğinde rex sinemasından aşağı inerken ilk sağ sokakta şifa hastanesinin hemen karşısında. Otopark mevcut ve tabi en önemli özelliği biraz bozulsada efsane SOSİSLİSİ :D

Sözün özü cuma günü bizim yaka birkez daha boyanacak SARI-KIRMIZI'ya hepimiz tarafından...

Unutmadan;

Eger üzerinde Fenerbahçe Spor klübü ibaresi olan bilet satılmaya çalışılırsa kesinlikle almayın arkadaşlar.

Önder' Alıntı:
Unutmadan;

Eger üzerinde Fenerbahçe Spor klübü ibaresi olan bilet satılmaya çalışılırsa kesinlikle almayın arkadaşlar.

caferağa spor salonu halen GSGM ye bağlıdır o yüzden orada GSGM damgalı biletlker satılmakta fenerbahçenin maçında dahi.... o yüzden böyle bir sorunla karşılaşılmaz zaten fb ile alpella ayrı kulüplerdir neticede yasal bağları yok

bilet fiyatları 5 ytl olacaktır diye tahmin ediyorum

normal sartlarda bu macı rahat almamız gerekir basketbolda tesadüfe ve sansa yer yok diyecegim son dacka macı bu tezi çürütebilir ama bence bu macı rahat kazanıp ligin üst sıralarına tırmanmak için engelleri tek tek asacagız

Arkadaşlar o salondan canlı yayın yapmak pek mümkün değil zannedersem.

Maça gelicek arkadaşlar 18.30 da boğanın orda olmaya çalışsın.Ordan topluca salona gideriz..Yarın görüşmek üzere..

arkadaslar pankart fln varsa getırın merdıven uzerlerı fln cok rht ayrıca bıze yer ar cunku bjk taraftarı gırmısdı ve cok rhtdılar bnde ordydım ızldm macı oo yuzden bzde rhtca ızleyeblcz bız bogada deılde saat 6.45de caferaga onunde olcaz okul cıkısı 10 kısı fln olcazzzz